Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiesław Gac oto link do strony FSM i ich biura nieruchomości -tam są wszystkie informacje kontakt również-dzwoniłam ale nie pamiętam ile kosztował m2.

 

 

Chcemy przeprowadzić badanie gruntu nasz architekt dał nam numer jednego geologa ale od wczoraj nie moge się do niego dodzwonić, więc prośba- czy ktoś ma kontakt do geologa, który robi badania gruntu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za info

Już tą stronkę dzisiaj odwiedziłem, byłem nawet także w Murowańcu na terenie tych działek.Spisałem sobie z tablicy numery telefonów.

W poniedziałek dowiem się ile za metr kwadratowy wołają.

Troszkę przeraża mnie bliskość tej sympatecznej betoniarni , strasznie się tam kurzy .

Wiecie może do kiedy ma stać tam ta betoniarnia , czy wogóle zostanie kiedyś zlikwidowana.

Alex jak sobie radzisz z tak przemiłym sąsiadem. Czy mocno jest uciązliwa ta betoniarnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dylematy natury moralnej i chciałbym je rozwiać :wink: .

Czy ktoś, z szanownych forumowiczów, używa pieca na pelety tudzież owies ?

Chciałbym dowiedzieć się, ile tego paliwa taki piecyk zużywa, i czy duża jest różnica między grzaniem peletem a owsem.

 

Pozdrawiam

Marczysław

 

Marczysława

 

a nie szkoda Ci owsa, bo można z niego zupkę mleczną zrobić :p

 

a tak poza tym pytanko kiedy będziecie na działeczce :)

bo ja to bardziej wolałabym się dowiedzieć kiedy wybieracie się do suczki do Zamościa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) kupiliśmy z mężem glebę w Łochowicach. W przyszłym roku chcemy sie budować, tzn. zacząć. Możecie dać nam namiary na solidnych, rzetelnych i niezbyt drogich murarzy i dekarzy.Chcemy doprowadzić do stanu surowego otwartego. Dzięki za odpowiedź:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHĘTNIE PRZYGARNĘ PARE WYWROTEK CZARNEJ ZIEMI EWENTUALNIE NAMIAR NA KOGOŚ KTO TYM HANDLUJE

Witam

Generalnie to w Bydgoszczy jest trudno zdobyć tanią ładną czarną ziemię .

Mam namiary na gościa który wozi ziemię z gruzami itp wykopaną na robotach drogowych. Cena takiej ziemi to 50zł-90zł (nadaje się to do podniesienia terenu bo warzywka czy kwiatki to na tym nie urosną) Środkiem ubocznym są kamienie i gruzy .Czarnoziem kosztuje w okolicach 350zł

Namiary:

ROBERT 668822181

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...