Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja moge polecić Tobie naszego murarza. Ale buduje tylko z BK.

 

Wiesz, my stawiamy stodole trzypoziomowa (a moze trojpoziomowa?), w drozszy material przy dzisiejszych cenach boje sie wchodzic. Stawiam z BK, dzialke mam w lesie, halasu nie ma. Tylko ten styropian na elewacji mnie odrzuca... Jak wystarczy pieniedzy dam jakas plytke elewacyjna, albo kamien moze. W kazdym razie, bardzo chetnie przyjme namiar na waszego murarza, bo widze, ze zaczynam zbaczac z watkiem;)

 

 

WYSŁAŁAM NA PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma za co. Może skorzystasz. Jak chcesz to obejrzyj zdjęcia w albumie :D :D :D

 

Ja juz ogladalem zdjecia wiekszosci z was:) Wyglada rowno i ladnie, w dodatku jeszcze tak jakos nieprawdopodobnie czysto:) Jak tylko bede mial ostateczny projekt w reku - dzwonie.

Czy fundamenty i wylewki robila wam ta sama ekipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na wszystkich z ulicy Strusiej

 

gromal zabierasz swojego psiaka czy też zostanie w domku??

 

Nie dziwię się, że narzekają mieszkańcy innych miejscowości

coś nam ten Murowaniec tu szaleje i się rozmnaża w szaleńczym tempie :lol: :lol: :lol:

 

ale dla nas to świetny sposób na poznanie się :D

 

 

RobertEs trzymam za słowo - PS postaraj się nie spóźnić :lol: :lol:

 

Marczysławy rozumiem, że Wasz udział jest 100% tak jak wspominaliście

 

LUDZISKA DO ZOBACZYSKA WIECZORKIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dodatku jeszcze tak jakos nieprawdopodobnie czysto:) Czy fundamenty i wylewki robila wam ta sama ekipa?

To, że jest czysto zawdzięczamy tylko ciężkiej pracy mojego małżonka i tym, że naprawdę nie lubimy bałaganu.

Ekipa robiła nam wszystko od zera (tzn. od wykopania ław fundamentowych po wieniec), zrobią nam jeszcze komin oraz ścianki dzialowe. Aha chciałam zaznaczyć, że oni też sumiennie sprzątali po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Murowańca, ale Was dużo. Pewnie zaraz po spotkaniu z sołtysową zrobicie sobie jakiś "wieczorek rozpoznawczo-zapoznawczy" :D :D :D

 

 

no tak nie do konca wyszlo, bo u nas nie grzeja a mezus jeszcze do pracy musial jechac

Robuś do dzieciątek pojechał, Gacek uciekł, a Marczysławy nie dojechały

 

jakims następnym razem się w normalnie umowimy, pewnie jak pozostali dogonią nas z budową

prędzej w przyszłym roku grill wyda :p

 

chyba że nam sasiad z Gordim na spacerek sie umowi bo psiurki pobiegaly i chyba zadowolone mały black and white zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

 

Tak, tak nie zostawimy naszych przyjaciół z grupy Bydgosko - Toruńskiej, co prawda Murowaniec się trochę rozszalał, ale tam obecnie jest chyba największy bum budowlany w okolicach Bydzi.

 

A co do wczorajszego spotkania w Murowańcu to cieszę się że w końcu mogliśmy spotkać się osobiście :D , nie w komplecie ale mam nadzieję że nic straconego tylko się trochę ociepli :wink: .

 

Teraz mam problem jakie projektować ogrzewanie, wczoraj Wótowa mówiła coś o nitce gazu która ma przebiegać przez Mórowaniec niby już w 2007r ale czy można wierzyć? mały poślizg 4-8 lat co to jest na nasze polskie warunki a grzać się trzeba.

 

Alex oglądałaś dzisiaj swoje sadzonki truskawek, bo po wczorajszych harcach naszych psów po Twoim ogródku ciekawy jestem co z niego zostało :-? .

 

Kris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

Buduję k. Torunia, domek Virgo.

mam pytanie - jestem na etapie wyboru okien. Proszę o polecenie lub odradzenie firmy, która wstawia okna.

Rozważam:

- Novis Recycling Toruń - prfile PCV brugmann

- Todo Toruń ul. Mickieiwcza - profile Rehau i drewniane Urzędowski

- mała firma z Lubicza Górnego, profile KABE, bdb cena

Serdecznie dziękuję za pomoc

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja.

 

Co do okien to nie nie jestem niestety na tym etapie więc nic nie pomogę.

 

A co do gazu ziemnego w Murowańcu.

Dzwoniłem do Nakła do gazowników ale tam odesłali mnie do Bydgoszczy, więc wykręciłem numer do naszych gazowników a tam po odsyłaniu mnie od jednej osoby do drugiej dostałem się do pewnej pani która przedstawiła interesujący nmie temat, i tak:

- prawdopodobnie nitka pójdzie z Bydzi do Białych Błót i stamtąd (prawdopodobnie) do stacji która ma powstać w Kruszynie Kraj. , ale mają problemy z pociągnięciem jej -brak zgody właścicieli prywatnych gruntów na puszczenie rury przez ich posesje(walczą z tym już dłuzszy czas),

- Pani zaproponowała też aby, najlepiej reprezentant gminy, skontaktował się z kier. działu sekcji przyłączy p. Czerniejewskim i z nim prowadzic juz konkretniejsze rozmowy,

- a co do terminu prac to ta pani mówila coś o 2008r może, prawdopodobnie dużo zależy od nacisków gminy i ilości chętnych na przyłączenie się do rurki z gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja.

 

Co do okien to nie nie jestem niestety na tym etapie więc nic nie pomogę.

 

A co do gazu ziemnego w Murowańcu.

Dzwoniłem do Nakła do gazowników ale tam odesłali mnie do Bydgoszczy, więc wykręciłem numer do naszych gazowników a tam po odsyłaniu mnie od jednej osoby do drugiej dostałem się do pewnej pani która przedstawiła interesujący nmie temat, i tak:

- prawdopodobnie nitka pójdzie z Bydzi do Białych Błót i stamtąd (prawdopodobnie) do stacji która ma powstać w Kruszynie Kraj. , ale mają problemy z pociągnięciem jej -brak zgody właścicieli prywatnych gruntów na puszczenie rury przez ich posesje(walczą z tym już dłuzszy czas),

- Pani zaproponowała też aby, najlepiej reprezentant gminy, skontaktował się z kier. działu sekcji przyłączy p. Czerniejewskim i z nim prowadzic juz konkretniejsze rozmowy,

- a co do terminu prac to ta pani mówila coś o 2008r może, prawdopodobnie dużo zależy od nacisków gminy i ilości chętnych na przyłączenie się do rurki z gazem.

 

JUZ DZISIAJ MIALAM WKU.... WIADOMOSĆ i prosze nie dokladaj jeszcze dzis do pieca

juz ja ta gmine pogonie, bo mnie zaraz trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak nie do konca wyszlo, bo u nas nie grzeja a mezus jeszcze do pracy musial jechac

Robuś do dzieciątek pojechał, Gacek uciekł, a Marczysławy nie dojechały

 

No tak , znowu ten latający gacek narozabiał ,przyleciał i szybko odleciał , no to ci nygus

:oops:

:D

Przepraszam wszystkich że tak szybko zwiałem , obiecuję poprawę i następnym razem napewno zostanę dłużej

Chyba będę musiał jakoś zrekompensować tą ucieczkę :oops:

 

Pozdrowienia dla wszystkich budujących

:p :D :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...