Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękujemy za miłe zaproszenie :p Faktycznie troszkę mnie te "gmninne spotkania Murowańca" toszkę zobojętniły ale... w sumie jak tak troszkę poczytałam to zdaje się, że nie wszyscy z gminy Białe Błota. A może ktoś z Was buduje swoj (lub juz mieszka) w Tryszczynie? :wink:

TASIJA wybudowała się w Tryszczynie!

 

Grupa Bydgosko-Toruńska jest fajna, lecz polecanie sobie sklepów czy hurtowni (dla Bydgoszczaków w Toruniu, dla Torunian w Bydgoszczy) mija się z celem. Bo wszyscy to mają, a z reguły wybierają te najbliżej siebie.

 

Jednak nie opuszczajcie nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie tak jak Agnihę...bo czytanie o spotkaniach z Panią wójt...no cóż, bez obrazy, ale mnie niewiele obchodziły. Ale dla ludzi stamtąd sa ważen dlatego po cichutku "uciekłam" na inne forum...

 

czy oznacza to że ludzie z Murowańca mają odejść do podziemia :(

najłatwiej jest nam się porozumiewać przez forum skoro prawie nikt nie mieszka, bo wiekszość ma na razie działki

a przypadkiem może się okazać że ktoś ma podobne do naszych problemy np. z bezdomnymi psami w ilościach dość znacznych lub też z strasznie długimi terminami przyłączy wody i prądu

przykro nam jak sądzę wszystkim że są tacy co po cichutku "uciekają" :(

bardzo chętnie wymienimy informacje z innymi regionalnymi gminami na tematy budowlane, bo chyba nasz wójtowa ma dość specyficzne podejście do władzy

 

przy okazji może wie ktoś czy w innych gminach można się dopisywać do list wyborczych na te wybory i pod jakimi warunkami

jak podchodzą do tego inni wójtowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj troszkę to opatrznie zrozumiano. To nie "ludkowie" z Murowańca mają odejść w podziemia..... to my sobie przeciez w te podziemia odeszliśmy. A teraz wrociliśmy :lol: Nie ma znaczenia czy Murowaniec, Osiesko Koronowo Torun czy Bydgoszcz. Grupa torunsko - bydgoska przecież :D :D :D

 

 

ale mam nadzieje że nikt nie przypuszcza nawet że chcieliśmy kogoś spychać do podziemia :D

 

Grupa torunsko - bydgoska przecież :D :D :D

 

 

mam nadzieję że tak długo pozostanie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzymać :D

 

alex chcesz startować w wyborach?

 

na to o wiele za późno, może kiedyś :p

 

nie tylko mój obwód wyborczy jest zupełnie w inną stronę od domku, a tam mi się nie uśmiecha jechać skoro interesują mnie problemy innej gminy, a później głupio patrzeć jak kolejny wójt coś kombinuje i że się nic w tym kierunku nie zrobiło, chociaż kandydatów to nie znam wszystkich, poza obecną i byłym wójtem, reszta to jakaś abstrakcja, ale mi wrzucają do skrzynki jakieś wyborcze papiery, to miło by było że jednak coś mój głos znaczy, bardzo nie lubię sytuacji kiedy ludzie narzekają na władzę ale sami nie głosowali bo to oni a nie ja

a tak ok ja głosowałam tak i mi nie poszło to nie mogę mieć chorych pretensji,

podsumowując nie lubię bierności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie czy ktoś z was zamierza lub ma już zainstalowany rekuperator, poszukuję ludzi zajmujących się montazem i projektowaniem takiej instalacji, posiadam już projekt domu i chciał bym zrobić to już na tym etapie aby potem nie kuć ścian.

 

Czekam na jakikolwiek odzew.

 

 

A tak wracając do wątku Murowańca to absolutnie nie chcemy zdominować tego wątku, wręcz przeciwnie dobrze by było aby dołączyło do nas jak najwiecej forumowiczów z naszego regionu.

Każda nowa osoba to nowe problemy , doświadczenia radzenia z nimi a także dodatkowe kontakty.

Pozdrawiam

 

A propo wyborów u mnie na osiedlu tyle wyrosło plakatów że aż strach i nikogo nie znam na kogo tu głosować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...