Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ile bierze Spektrum za adaptację?

Ostatnio słyszałam, że podobno projektant zajmujący się adaptacją i nanoszeniem zmian kompletuje pozostałą dokumentację i składa wniosek o pozwolenie na budowę a my dostajemy już gotową decyzję? Czy tak faktycznie jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bierze Spektrum za adaptację?

Ostatnio słyszałam, że podobno projektant zajmujący się adaptacją i nanoszeniem zmian kompletuje pozostałą dokumentację i składa wniosek o pozwolenie na budowę a my dostajemy już gotową decyzję? Czy tak faktycznie jest??

 

Tez jestem na samym poczatku "budowlanej zabawy".

Spektrum bierze 1500zl i faktycznie tak mi powiedziano przygotowują kompletna dokumentacje do pozwolenia.

Bardzo szybko zalatwili mi wymiary szczegolowe mojego projektu i naprade szczerze polecam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzaj instalacji....

no i to wszystko ... około 40 tys. zł.. 8) ... bez robocizny... 8) ... na dzień dzisiejszy :-?

 

Pompa ciepła by była za to :D :D :D Nam wyliczyli PC za 55.000 ze wszystkim.

napisz coś więcej , prosze.

Ze wszystkim, to znaczy z kominkiem i wentylacją ? I jaka firma.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat... (zdaje się ktoś wcześniej pisał, że właśnie uruchamia..? (bo juz się pogubiłam w tych biurach projektowych, mapkach etc. :p )

Proszę o info za ile, co dokładnie (czyli, czy zasobniki, podłogówke, czy grzejniki)...

Z góry dziękuje :wink:

 

nitro wysłałam Tobie na meila. Załączniki sztuk 2.

 

Wycena jest robiona beż kominów - w sumie przy PC nie musi być kominka. Bez wentylacji.

 

PC ma TASIJA ale nie wiem jak się teraz sprawuje.

 

Aga - wielka prośba - czy mi też możesz przesłać te informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy Bydgosko-Toruńscy!!!

Czy ktoś wie gdzie można kupić aktualnie drewno na więźbę.

Podobno nie ma.Będę wdzięczny za jakieś namiary.

Buduję się w Zielonce k/Bydgoszczy.Za tydzień kończę stropy i chciałbym ciągnąć dalej ale...

Hm trochę za późno się obudziłeś :( Ale w Zielonce jest Tartak. Nawet kiedyś koło niego przejeżdzałam.

 

U nas jutro wchodzą cieśle. Drewno na więźbę i strop zamawiane było we wrześniu. Bo cieśle tak doradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy Bydgosko-Toruńscy!!!

Czy ktoś wie gdzie można kupić aktualnie drewno na więźbę.

Podobno nie ma.Będę wdzięczny za jakieś namiary.

Buduję się w Zielonce k/Bydgoszczy.Za tydzień kończę stropy i chciałbym ciągnąć dalej ale...

 

 

popytaj w tartaku za lipnikami to jest tartak kruszyn, kawałek za biskupinkiem po tej samej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewasm nam powiedziano ze poczekamy dwa lata na prad, mozemy przyspieszyc robiac sobie przylacze sami - i to robimy. Od razu pominiemy prad budowlany. Poprawcie mnie jak cos mieszam - ten prad to ciemna magia dla mnie - ale powiedzieli ze budowlany podlaczaja miesiac od podpisania umowy. A my na kompletnej wsi sie budujemy - slupek jest u sasiada. Wiec nie musisz czekac rok z budowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...