Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich serdecznie.

 

Wreszcie trochę osób przybyło z innych zakatków naszego województwa, brawo, tak dalej.

 

A ja mam niusa dla zainteresowanych gazem ziemnym w Murowańcu.

Okazało sie że mam pewne źródło w gazowni w bydzi, które donosi że gaz już jest w drodze, na razie stoją przed Notecią, maja jakieś problemy prawne aby puścić tamtędy nitke.

Jak to im się uda załatwić to w przyszłym roku powinni wejść do murowńca.

 

W zeszłą sobote byłem z moim psiaczkiem na działce, kopałem "odwierty geologiczne" moją łopatą i już wiem mniej więcej na czym będę budował dom, architekt przyjął moje obserwacje i miał wziąść się już za mój projekt.

 

Alex chciałem też do was wpaść na chwilkę ale chyba gdzieś spacerowaliście, trąbiłem, trąbiłem ale nikt nie wyszedł.

Ale za to wielkie porządki widziałem na waszej działeczce, działacie, BRAWO.

 

Pozdrawiam.

 

gromal poki dzwonka nie ma to trabienie juz nas nie bardzo rusza trzeba pukac do drzwi, nawet nie slyszelismy, jakas kiepska ta twoja trabka :lol:

 

mam nadzieję że Twoje źródła są bardzo wiarygodne :p

 

a tak poza tym to chyba wszyscy co nie są z Murowańca to uciekli :)

a przeciez my sie nic nie odzywaliśmy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Maciejko i dori opiszcie w jakich rejonach można się Was spodziewać

 

my chyba z Archetonu mamy garaż

 

przy projekcie najważniejszy jest wykaz zmian/adaptacji które można zrobić bez zgody projektanta

 

nasz sąsiad kupił z "Tanich" domów projekt bez takiego wykazu i za byle jaką zmianę skasowali go 1000 a mógłby to wpisać kierownik do dziennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam zamiar rozpocząć budowę domu w Łochowicach .

Budowa ruszy w marcu , kwietniu 2007 .

Właśnie odebrałem pozwolenie na budowę , mam już skrzynkę elektryczną , wodę zamontują mi jak będzie widać ławy .

Na razie zbieram info dot. wykonawców , kierownika budowy , hurtowni z mat. budowlanymi itd.

Może macie jakieś ciekawe (sprawdzone i tanie ) adresy ........

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gromal poki dzwonka nie ma to trabienie juz nas nie bardzo rusza trzeba pukac do drzwi, nawet nie slyszelismy, jakas kiepska ta twoja trabka :lol:

 

mam nadzieję że Twoje źródła są bardzo wiarygodne :p

 

 

To już teraz wiem jak się do was dobijać, głośno i do skutku, następnym razem nie odpuszcze tak szybko :lol:

 

A co do gazu to też mam nadzieje ze to pewne wiadomości bo nastawiam się na gaz i piecyk z płaszczem wodnym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza działka mieści się przy ulicy Strusiej i Dropowej ......często tam zaglądamy chociaż się jeszcze tam nic nie dzieje i po drodze mijamy chyba? :o Twój domeczek :D .....pozdrawiam dori :) i pozostałych!

 

Witam was serdecznie.

Widze że będziecie mieszkac o rzut brertem od mojego rancza moje mieści się na kawki na wprost kruczej, więc nie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, dzięki...juz kopiuję

Dałam już ten wątek w "dziale porad", ale skopiuję go tez tutaj. Może więcej osób do niego dotrze. Z góy przepraszam tych, którzy dwa razy się na niego natkną.

Wczoraj byłam w jednej wiosce obok Torunia. Przez przypadek trafiłam do domu pewnej kobiety....i podłamałam się. Była tam razem z dzieckiem na oko jakieś pół roku. Była tam straszna, przeraźliwa, okropna bieda...całą noc nie spałam. Rozmyślałam o tym jak można pomóc tym ludziom. Nie wiem czy mieszka tak jakiś facet, bo nikogo nie widziałam. Widziałam tez tylko jedno dziecko w wózku, ale na dworzu były w kupie piasku foremki do babek więc chyba musi tam być jakieś starsze dziecko (może nie jedno). Zastanawiam się jak mogę im pomóc. Nie wiem może jakaś używana odzież, koce. Idzie zima, a tam było po prostu przeraźliwe zimno. Nie wiem może WSPÓLNIE byśmy im pomogli? Jakaś odzież po dzieciach, żywność na święta. Kurcze nie wiem....szczerze mówiąć już wczoraj zaczełam buszować w rzeczach córki i pozbierałam ubrania, zabawki. Jestem w stanie jeździc do nich, bo nie jest to aż tak daleko. Macie jakieś pomysły? Prosze, pomóżmy im...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...