Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mi nie Pie... ze nie wiem o czym mówie!! I przestań się wymądrzać bo wszystkich już wkurzasz.

....................

Dodaj sobie frajerze to razem i masz cene.

Cieśle chcą odemnie 16tys materiał plus robocizna

 

Marcin czemu tak od razu się denerwujesz? I takie słowa?

 

Kero mnie akurat nie denerwuje. Jak go nie mam ochoty czytać to go nie czytam.

 

Odnośnie gotowej więźby, my też robiliśmy wycenę i nam z kalkulacji wyszło, że u nas sę nie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie Pie... ze nie wiem o czym mówie!! I przestań się wymądrzać bo wszystkich już wkurzasz.

....................

Dodaj sobie frajerze to razem i masz cene.

Cieśle chcą odemnie 16tys materiał plus robocizna

 

Marcin czemu tak od razu się denerwujesz? I takie słowa?

 

Kero mnie akurat nie denerwuje. Jak go nie mam ochoty czytać to go nie czytam.

 

Odnośnie gotowej więźby, my też robiliśmy wycenę i nam z kalkulacji wyszło, że u nas sę nie opłacało.

 

Wiem tylk mi sugeruje ze nie wiem o czym mówie i robi ze mnie idotę.

To się odgryzłem, nie dam sobie w kasze napluć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero

Tekst i fotografia mówią same za siebie.

Ja nie muszę uczyć się szczekać więc żegnam wykształconą prymitywną formę kontaktu na zawsze.

 

Moje samopoczucie polepszyło się kiedy ujawniła się kolejna fałszywa maska.

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tu zaglądam, ale nie piszę, bo nie czyję takiej potrzeby. Widzę, że znowu został poruszony temat Murowańca.Nie chcę do tego wracać, bo nie lubię się powtarzać.

Marcin z Bydzimyślę, że ostro przegiąłeś. Kero zapytał czym podpierasz swoja wypowiedź, bo nie podałeś cen. OBRAŻANIE innych przenieś na własne podwórko a nie tu na forum. :evil: :evil: Na szacunek innych trzeba sobie zasłużyć, Ty spadłeś właśnie poniżej poziomu zero.

Odnośnie tematu więźby z Jurexu/Modern Dachu. U mnie skończyli ją montować. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Drzewo rewelacyjna jakość, bardzo wysuszone, równiutkie. Zdjęcia w moim dzienniku. Widziałam więźby tradycyjne i w porównaniu z gotowymi wiązarami....wielka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst i fotografia mówią same za siebie.

Ja nie muszę uczyć się szczekać więc żegnam wykształconą prymitywną formę kontaktu na zawsze.

 

Moje samopoczucie polepszyło się kiedy ujawniła się kolejna fałszywa maska.

Pa

 

Nie nazywaj mnie prymitywem tylko dlatego, że udowodniłem że nie masz racji.

A ze musisz sobie codziennie poprawic samopoczucie i samoocenę poprawiając specjalistów (i nie o mnie tu chodzi,żeby nie było niedomówień) to mi przykro.

Przesadziłem w doborze słów przepraszam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko czytam.

Kero mnie nie wkurza - moze sie wymadrza ale ja poki co nie mam wiedzy w tym temacie wiec tylko notuje fakty - bede sprawdzac sama. Skoro ma cos do powiedzenia to mowi i tyle :roll:

 

Lucyperku - gratuluje zakonczenia budowy - mozliwosci mieszkania w domku - szkoda tylko ze nie dziala link zdjec w Twoim podpisie - bo chetnie bym podejrzala efekt prac. Co do zaliczek - tak wiem, wiem ale mam wrazenie ze teraz sa inne czasy :roll: Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero

Obiecałem sobie, że będę mniej pisał ale jak tak sobie czytam i myślę to doszedłem do pytania - Niby dlaczego mam mniej pisać?

 

Dzisiaj sprawdziłem ceny cementu w Castoramie, Wodanie i Piec-Mat-Budzie. Niestety najtaniej ma Castorama - oczywiście nigdzie nie negocjowałem cen.

W Castoramiie negocjować raczej się nie da ale za to cenę wyjściową mają o 40PLN na tonie mniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że będę mniej pisał ale jak tak sobie czytam i myślę to doszedłem do pytania - Niby dlaczego mam mniej pisać?

 

Dzisiaj sprawdziłem ceny cementu w Castoramie, Wodanie i Piec-Mat-Budzie. Niestety najtaniej ma Castorama - oczywiście nigdzie nie negocjowałem cen.

W Castoramiie negocjować raczej się nie da ale za to cenę wyjściową mają o 40PLN na tonie mniejszą.

 

Dobra przesadziłem, mam nadzieję że potrafisz przyjąc męskie przeprosiny. Ostatnio jestem na skraju rozstroju nerwowego. Nie potrzebnie wyżyłem się na Tobie.

Chyba pojade skopać ogródek albo coś.

Przepraszam.

Zgoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
Obiecałem sobie, że będę mniej pisał ale jak tak sobie czytam i myślę to doszedłem do pytania - Niby dlaczego mam mniej pisać?

 

Dzisiaj sprawdziłem ceny cementu w Castoramie, Wodanie i Piec-Mat-Budzie. Niestety najtaniej ma Castorama - oczywiście nigdzie nie negocjowałem cen.

W Castoramiie negocjować raczej się nie da ale za to cenę wyjściową mają o 40PLN na tonie mniejszą.

 

Dobra przesadziłem, mam nadzieję że potrafisz przyjąc męskie przeprosiny. Ostatnio jesteśmy z żoną na skraju rozstroju nerwowego. Nie potrzebnie wyżyłem się na Tobie.

Chyba pojade skopać ogródek albo coś.

Przepraszam.

Zgoda?

 

Słuchaj Marcin, nerwy przeżywa każdy z nas częściej lub rzadziej, bardziej lub słabiej związane z naszymi inwestycjami. ale to nie powód by dawać taki upust na kimś kogo zupełnie nie znasz i to publicznie. Ta specjalność przypisana jest ostatnio dla polityków. Myślę, że nim nie jesteś.

Sam nie wiem jak doszło do tego, że nie pokazałem Ci w odwecie co potrafię, to chyba lata swoje robią. Kiedyś jechałbym już do Murowańca z pianą na zębach.

Wystarczyło przedstawić swój przykład a to ja Ciebie przepraszałbym.

 

Dobra mam nadzieję, że nie będzie nastepnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, że wypowiadacie się na temat tartaków i już zanotowałam wszelkie namiary :)

Rozumiem też z tego, że chyba nie warto oddzielnie kupować drewna i wyrabiać z niego więźbę? Co o tym sądzicie, próbowaliście to skalkulować? Ja do tego właśnie się zabieram.

Podobny dylemat mam ze stalą zbrojeniową :o dla mnie to dopiero magia :)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori nie kombinuj.Kup wszystko w jednym miejscu.Ja wiem,że zaoszczędzone 1000 czy 2000 zł to dużo.Chyba że masz bardzo dużo czasu - pozorne oszczędności - dziesiątki telefonów,litry benzyny,zastanów się.Ja wszystko biorę z Izohurtu z Zielonki.Jak bierzesz materiały prawie na całą budowę to masz upusty i facet staje na głowie żeby materiał załatwić - dla mnie wytrzasnął spod ziemi wełnę Rockwoola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, czytam ale nie interesuja mnie watki o pieczeniu drozdzowki itp. Chetniej bym sie udzielala gdyby mozna bylo wyniesc z forum cos w zamian.... :(

Na szczescie etap budowy mam juz za soba. Budowalismy od kwietnia 2006, a wprowadzilismy sie w listopadzie.

Pozdrawiam

 

no to ja nie mam za bardzo o czym pisać, bo nie murowałam i nie mam ekip, a dach to po prostu blacha a nie dachówki, pczytam tylko co słychać u kogo i tyle :( :( :(

 

a tak poza tym to przeczytajcie co jest napisane pod "Grupy budujące"

 

Grupy BUDUJĄCE

Miejsce na przyjacielskie rozmowy niekoniecznie o budowie. Wstęp do Klubu za rejestracją.

Moderatorzy Redakcja, EDZIA

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkkafe dzięki- M20 tez jest bardzo ładny.

 

Aga - Żona Facia, wiem wiem, że mówiłaś chłonęłam wszystkie informacje od ciebie jak „gąbka”. Z ekipą jednak byliśmy bardzo nieświadomi, wtedy mieliśmy na głowie projekt adaptacje inne formalności i wydawało i się to tak odległe i nie po kolei.

Byliśmy też przekonani, że na pewno jakąś zaliczkę trzeba od razu dać- a my po zakupie działki i tych formalnościach mieliśmy już mało kasy i tak temat ekipa odszedł na później.

Teraz więc trudno musze zrobić wszystko żeby prędzej czy później ta ekipa była;

 

Dori daj znać jak z wycena u ciebie –oczywiście po weekendzie

 

 

Pozdrawiam wszystkich

(ja coraz bardziej jestem przeziębiona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...