Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

no to ja nie mam za bardzo o czym pisać, bo nie murowałam i nie mam ekip, a dach to po prostu blacha a nie dachówki, pczytam tylko co słychać u kogo i tyle :( :( :(

 

a tak poza tym to przeczytajcie co jest napisane pod "Grupy budujące"

 

Grupy BUDUJĄCE

Miejsce na przyjacielskie rozmowy niekoniecznie o budowie. Wstęp do Klubu za rejestracją.

Moderatorzy Redakcja, EDZIA

 

pozdrawiam

 

alex ... no coś Ty!!! Ty tutaj jesteś naszym dobrym duszkiem!!! a cytat powyżej jest jednoznaczny!

Poza tym dziękuję Ci za to, że ciągle masz dla wszystkich czas i dobrą radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mkkafe dzięki- M20 tez jest bardzo ładny.

 

Aga - Żona Facia, wiem wiem, że mówiłaś chłonęłam wszystkie informacje od ciebie jak „gąbka”. Z ekipą jednak byliśmy bardzo nieświadomi, wtedy mieliśmy na głowie projekt adaptacje inne formalności i wydawało i się to tak odległe i nie po kolei.

Byliśmy też przekonani, że na pewno jakąś zaliczkę trzeba od razu dać- a my po zakupie działki i tych formalnościach mieliśmy już mało kasy i tak temat ekipa odszedł na później.

Teraz więc trudno musze zrobić wszystko żeby prędzej czy później ta ekipa była;

 

Dori daj znać jak z wycena u ciebie –oczywiście po weekendzie

 

 

Pozdrawiam wszystkich

(ja coraz bardziej jestem przeziębiona)

 

Ja podobnie, aż wstyd się przyznać... Sądziłam, że po kolei najpierw dokumenty, potem pozwolenie na budowę, potem materiały na bieżąco... Ale to nie te czasy - na wszystko trzeba czekać i zamawiać z dużo wcześniejszym wyprzedzeniem!!! Miałam tak to poukładane, a teraz aż w głowie mi się kręci...

 

Kuruj się, kuruj Karolina - szybko wracaj do zdrowia! Jakby co polecam groka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcinie - gotowy wniosek dostaniesz w sekretariacie. To tylko czysta i szybka formalność, no nie licząc oczekiwania na odpowiedź - ale jak będzie Tobie zależało to zapewne też szybciej to załatwisz...:)

 

Dori dzięki za informację. Już znam nr, oficjalnie odbieram decyzję w czwartek.

Pozdrawiam i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dori napisała

Ja podobnie, aż wstyd się przyznać... Sądziłam, że po kolei najpierw dokumenty, potem pozwolenie na budowę, potem materiały na bieżąco... Ale to nie te czasy - na wszystko trzeba czekać i zamawiać z dużo wcześniejszym wyprzedzeniem!!! Miałam tak to poukładane, a teraz aż w głowie mi się kręci...

 

Kuruj się, kuruj Karolina - szybko wracaj do zdrowia! Jakby co polecam groka :wink:

 

 

Dzięki dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja do projektanta (elektryka) z wszelkimi uprawnieniami mam namiary,

 

Mkkafe ja właśnie szukam kogoś kto podłączy mi prąd budowlany na działeczce, dlatego jak bym mógł prosić o namiary na elektryka.

Pozdrawiam Gromal

 

Gromal idz do nowego sołtysa w Murowańcu on Tobie to załatwi, ulica Patrolowa, ale nie mam telefonu, bo na nogach tam chodziliśmy :D

 

Dzięki za info jak będę na moim ranczu to do niego podejdę,( wywiesił już godziny urzędowania :D ).

A ja właśnie dowiedziałem się, że mój majster wyjechał sobie do Anglii, a ja dzwonie i dzwonie do niego i nić, więc poprosiłem znajomego, który mieszka koło niego, aby się do niego przeszedł a tu taka niespodzianka.

Więc teraz szukam ekipy i wszystko się znowu pokomplikowało, nawet ostatnio jak byłem na działce to mi ukradli słupki, jakie powbijałem w ziemię na narożnikach (prawie 2 metry w głąb) i komuś się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy też przekonani, że na pewno jakąś zaliczkę trzeba od razu dać- a my po zakupie działki i tych formalnościach mieliśmy już mało kasy i tak temat ekipa odszedł na później.

Karolina pamietaj żadnych zaliczek :p bo nie zobaczysz ani majstra ani pieniędzy.

 

 

Lidka i Janusz nie wiem gdzie można kupić ziemię, czasami wystarczy zadzwonić do tych co wożą (można znaleźć w Expresie) i oni podpowiedzą.

 

Stal proponuję kupić w STALEXIE na ul. Podmiejskiej. Pytać o upusty, nie bać się, pytać o wszystsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też zamawialiśmy dachówkę w Cegpolu i byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Od dachówek siedzi tam 2 panów to może pogadacie z tym drugim.Niestety tyle mają klientów, że pewnie się nie wyrabiają . A wy walczcie jak lwy :lol: , bo dach jest ozdobą domu.

 

Eunika ma rację, dachówkami zajmuje się 2 panów. Obsługa b. miła. Klientów teraz wszędzie jest dużo.

Proszę was porzuccie swoje marzenia, że Wy akurat jesteście najważniejsi. Ja już dawno przestałam tak myśleć, ale jeżeli cena mi nie odpowiada, a nie chcą dac żadnych upustów, to mówię dziekuję i idę dalej.

 

PS. Ja też jestem chora, razem z małym siedzimy w domu.

 

Wiecie czytam dziennik kasia64. Wczoraj iich dom okradli i się załamała. Wcale sie jej nie dziwię. Trzeba pomyśleć o alarmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA pozdrawiam cię serdecznie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :D :D :D

 

Z tym gryf-budem zastanawiam się czy warto, czy może był ktos rok temu-czy było dużo wystawców????

 

Dziękuję bardzo, Ty też bierz coś na katar.

 

My byliśmy rok temu. Było dużo wystawionych piecy-kotłów na zewnątrz, grzały i można było się dowiedzieć wielu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wreszcie udało mi się dogonić wątek nie mogę zaglądać tu codziennie a posty napływają oj napływają.

 

Dobrze ze te rozmowy odbywają się przez kompa, bo wszyscy by się jeszcze pozarażali na wzajem w taką pogodę.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Bak materiałow, kłopoty z wykonawcami, ceny rosnące co chwila, opóźnienia w urzędach jak się tu nie stresować. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...