Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Marzec pięknie się wystroił,

W kole między dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą

Pyta: jakie dzisiaj święto?...

Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!

Marzec wyjął grosik srebrny,

Teraz będzie mu potrzebny.

Do kwiaciarni marzec pobiegł,

Kupić bukiet na dzień kobiet

Wszystkim Paniom z okazji ich święta życzę dużo słońca i radości ,

aby wszystko, co sobie wymarzycie się spełniło i żeby szczęście na stałe z Wami było. :wink:

DZIĘKUJĘ GACUSIU ŚLICZNIE ZA ŻYCZENIA. :)

A czy ktoś wie kiedy przypada święto FACETÓW... bedziemy musiły sie kobitki zrewanżować GACUSIOWI.. :wink: :D

 

święto facetów jest chyba we wrześniu (o ile dobrze dobrze pamiętam) :oops:

GACUŚ dzięki za życzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.....

 

http://kartki.onet.pl/_i/d/tulipany.jpg

 

Wszystkim Paniom z okazji ich święta życzę dużo słońca i radości ,

aby wszystko, co sobie wymarzycie się spełniło i żeby szczęście na stałe z Wami było. :wink:

 

Dołączam się do życzeń.

Wszystkiego najlepszego wszystkim Forumowiczkom :D

 

RobertEs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich już jeździłam, ale siedzi tam w sekretariacie pani, która nic nie wie. Obiecuje, że przekaże projektantowi nasze zapytanie i na tym się kończy. Cisza...

Pan K. robi bardzo dobra wrażenie i myślę, że jest dobrym fachowcem, ale być może nabrał za dużo pracy.

 

Hej ja zamówiłem u nich projekt i mam na 19-go umówione spotkanie na podpisanie umowy na adaptacje i zmiany w projekcie - jeżeli są z tym SPEKTRUM takie kłopoty to może się gdzieś indziej będę adaptował :-)?

 

Co radzicie - ja jestem dopiero na początku tej drogi i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich już jeździłam, ale siedzi tam w sekretariacie pani, która nic nie wie. Obiecuje, że przekaże projektantowi nasze zapytanie i na tym się kończy. Cisza...

Pan K. robi bardzo dobra wrażenie i myślę, że jest dobrym fachowcem, ale być może nabrał za dużo pracy.

 

Hej ja zamówiłem u nich projekt i mam na 19-go umówione spotkanie na podpisanie umowy na adaptacje i zmiany w projekcie - jeżeli są z tym SPEKTRUM takie kłopoty to może się gdzieś indziej będę adaptował :-)?

 

Co radzicie - ja jestem dopiero na początku tej drogi i proszę o odpowiedź.

 

Jak na razie to chyba nikomu z forum nie dotrzymali określonego w umowie terminu . Ja na twoim miejscu w umowie którą będziesz miał podpisać dopisał karę finansową za każdy dzień zwłoki ( spóźnienia ) , albo poszukałbym innego biura bardziej punktualnego .

Niestety w mojej umowie nie ma żadnego punktu który określałby jakieś kary na wypadek spóźnienia :-? , szkoda że nie zauważyłem tego przed podpisaniem . :cry:

Jeżeli chodzi o poprawne i rzetelne opracowanie poprawewk w projekcie i adaptacji to nie mogę się wypowiedzieć bo dokumenty jeszcze są w Spektrum.

Okaże się jak zostaną złożone do starostwa .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich już jeździłam, ale siedzi tam w sekretariacie pani, która nic nie wie. Obiecuje, że przekaże projektantowi nasze zapytanie i na tym się kończy. Cisza...

Pan K. robi bardzo dobra wrażenie i myślę, że jest dobrym fachowcem, ale być może nabrał za dużo pracy.

 

Hej ja zamówiłem u nich projekt i mam na 19-go umówione spotkanie na podpisanie umowy na adaptacje i zmiany w projekcie - jeżeli są z tym SPEKTRUM takie kłopoty to może się gdzieś indziej będę adaptował :-)?

 

Co radzicie - ja jestem dopiero na początku tej drogi i proszę o odpowiedź.

 

Ja osobiście nie polecam. Adaptacja trwała prawie miesiąc dłużej niż było w umowie. A co do rzetelności to okazało się, że zmiany, które wprowadziliśmy były zrobione, ale nie dokońca tak jak chcieliśmy żeby były zrobione :( Dziwne tym bardziej, że zmiany, o których mówię były nie tylko omawiane słownie, ale też pan G. K. robił osobiście do nich rysunki. Zresztą była to sama kosmetyka, a nie jakieś poważne przeróbki.

 

p.s. dzięki oczywiście wszystkim panom za życzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga żona Facia Rzadko zaglądam na forum , nie mówiąc już o odpisywaniu...ale nie ukrywam , że kibicuję Twojej budowie i czytam Twój dziennik. Napisz na jakim etapie jesteś, może jakieś zdjęcia . Z okazji naszego święta życzę Tobie wielu chwili wolnych i chęci do pisania :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
Ja też dziękuję bardzo. Mnie puścili z pracy już o 10.00. Ale fajnie. Można załatwiać sprawy budowlane :roll: :roll: :roll:

 

I ja dołączam swoje życzenia wszystkim Paniom. Oby Wam się budowy nie śniły.

 

Aga - ja się puszczam sam - oczywiście z pracy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę bydgosko-torunska :)

 

Od dłuższego czasu czytam forum, ale dopiero teraz postanowiłam się do Was "zapisać" :p

 

 

Jeśłi chodzi o biuro projektowe, to kupowaliśmy projekt w Tanich Domach w B.B. Trafiliśmy przypadkiem i gość nam przypadł do gustu. Wszystko załatwił błyskawicznie; ale na kier-bud. się nie zdecydowaliśmy na niego /mamy swojego/.

 

Piszecie o problemach z niedotrzymaniem termibów przez biura, ale moim zdaniem, jast taki boom na budowanie, że biura przeżywają oblężenie i się nie wyrabiają.

Nie wspomnę o galopujących cenach materiałów i robocizny... :evil:

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości w budowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę bydgosko-torunska :)

 

Od dłuższego czasu czytam forum, ale dopiero teraz postanowiłam się do Was "zapisać" :p

 

 

Jeśłi chodzi o biuro projektowe, to kupowaliśmy projekt w Tanich Domach w B.B. Trafiliśmy przypadkiem i gość nam przypadł do gustu. Wszystko załatwił błyskawicznie; ale na kier-bud. się nie zdecydowaliśmy na niego /mamy swojego/.

 

Piszecie o problemach z niedotrzymaniem termibów przez biura, ale moim zdaniem, jast taki boom na budowanie, że biura przeżywają oblężenie i się nie wyrabiają.

Nie wspomnę o galopujących cenach materiałów i robocizny... :evil:

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości w budowaniu :)

Witaj Dziucha w NASZEJ GRUPIE :)

Tobie również życzę wytrwałości i przede wszystkim solidnych wykonawców.

Pozdrawiam serdecznie

Tasija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich już jeździłam, ale siedzi tam w sekretariacie pani, która nic nie wie. Obiecuje, że przekaże projektantowi nasze zapytanie i na tym się kończy. Cisza...

Pan K. robi bardzo dobra wrażenie i myślę, że jest dobrym fachowcem, ale być może nabrał za dużo pracy.

 

Hej ja zamówiłem u nich projekt i mam na 19-go umówione spotkanie na podpisanie umowy na adaptacje i zmiany w projekcie - jeżeli są z tym SPEKTRUM takie kłopoty to może się gdzieś indziej będę adaptował :-)?

 

Co radzicie - ja jestem dopiero na początku tej drogi i proszę o odpowiedź.

Pierwsze swoje kroki skierowaliśmy do DAKO i szybko z tamtąd uciekliśmy. Spektrum zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie. Z rozmów dotyczących adaptacji byliśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecałam to biuro. Obecna sytuacja jest taka: tydzień po terminie. Dzisiaj zadzwoniliśmy kolejny raz do nich i oczywiście to samo, sekretarka nic nie wie, osoba odpowiedzialna nieobecna. Jutro biuro jest nieczynne, bo będą na targach. Mam nadzieję spotkać tam wreszcie pana K. i dowiedzieć się co jest grane.

GACUŚ jeśli w twojej sytuacji coś się wyjaśni daj znać.

 

Co do f-my Tanie Domy z B.B. to na tym forum czytałam mało pozytywną opinię o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do f-my Tanie Domy z B.B. to na tym forum czytałam mało pozytywną opinię o nich.

 

A byłaś u nich??? Czy tylko czytałaś opinie??? Bo widzisz, ja również czytałam a jednak zaryzykowałam, i wszystko było ok. /p.s. nie mam zamiaru nikomu robić reklamy ;-) /

 

.... gdzie dwoje ludzi, tam trzy opinie ...

 

TASIJA dziękuję za powitanie. Twój dziennik jest dla mnie motorem... :p

 

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłam , że większość z Was jest na początkowym etapie i pewnie będziecie roblili wykopy. A ja szukam ziemi z wykopów , gdyby ktoś wiedział coś na ten temat jestem zainteresowana - Osielsko

Ja też proszę o namiary, potrzebuję duuużo ziemi z wykopów, bo budynek osadziliśmy wyżej, jak przewidywał projekt. Oczywiście jgosik ma pierszeństwo.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...