Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to my się przede wszystkim przyłączamy do gratulacji dla Koli i dla Marcina...

To teraz niech się uprawomocnią i do roboty....!!!!

 

A co do życzeń - to się chyba przyłączymy do Alex, bo coś mało czasu, by samemu coś wymyślić lub wyszukać...

 

Pozdrowionka i Wesołych Świątek!!!

 

Asia i Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne

 

Zatem Staropolskim - obyczajem,

dużo szynki życzę z jajem,

niech zające i barany

pospełniają Wasze plany.

Święta to jest czas wyżerki,

porzućcie wszystkie swe rozterki.

Niech to będzie czas uroczy,

życzę wszystkim miłej Wielkanocy

 

http://www.kartki.lagata.pl/kartki/23/670.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się przyłączę. I do życzeń świątecznych dla wszystkich i do gratulacji z okazji otrzymania papierków na dom ;) dla Koli i Marcina z Bydzi :) :)

Ja miałam odebrać pozwolenie dzisiaj - ale babki pewnie o świątecznych babkach myślały i niestety nie wyrobiły się. Myślę, że wtorek po świętach... Wyszłoby 38dni. Zobaczymy. No i teraz wariatkowo się zacznie - papierki do kredytu i wszelkie formalności, no i start pod koniec miesiąca~! Takie są założenia. Ja zamówiłam supoerx w Wodanie na Osowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się przyłączę. I do życzeń świątecznych dla wszystkich i do gratulacji z okazji otrzymania papierków na dom ;) dla Koli i Marcina z Bydzi :) :)

Ja miałam odebrać pozwolenie dzisiaj - ale babki pewnie o świątecznych babkach myślały i niestety nie wyrobiły się. Myślę, że wtorek po świętach... Wyszłoby 38dni. Zobaczymy. No i teraz wariatkowo się zacznie - papierki do kredytu i wszelkie formalności, no i start pod koniec miesiąca~! Takie są założenia. Ja zamówiłam supoerx w Wodanie na Osowej.

 

JAKA CENA SUPOREXU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GACUŚ napisał:

Oczywiście że nikt mi tych braków nie pokazał , sam zauważyłem .W projekcie był taki spis dołączonych dokumentów . Na liście było odrolnienie i uzgodnienia wjazdu a dokumentów niestety nie było . :cry:

Pozdrawiam

 

 

 

Nam P. Grzegorz cały czas mówił, że adaptacja jest gotowa, tylko czekamy na odrolnienie i odpowiedź w sprawie dojazdu. Jednak moja cierpliwość skończyła się i powiedziałam, że po świętach zabieram to co jest, bo przecież i tak nikt nam nie da od razu pozwolenia na bud., więc dokumenty mogą już leżeć w urzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...