Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Kero
kradzierze z budów pod kątem sprawdzenia tego z jakiej hurtowni pochodzi skradziony towar.

 

Właśnie o tym myślałam - prześlij mi na priva skąd brałeś towar...

 

dori skąd otrzymałem BK nie muszę pisać na prv bo ja go nie ukradłem i to nie przytyk do Ciebie.

Po prostu nie widzę powodu dlaczego miałbym tego nie powiedzieć.

BK sprzedała mi firma PHU "KOMPAKT" z ul Skłodowskiej ale to adres domowy jak sądzę. Właścicielem firmy jest p. Jacek Skałecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gromal Graczyk kiedys pisal ze ma na zbyciu Ytonga - ale chyba ok 30 sztuk - i nie wiem jakiej grubosci

 

Dziękuję za informację ale na szczęście już sobie poradziłem, przypadkiem zadzwoniłem do hurtowni w Łochowie a tam dostali tira nadplanowego BK więc się załapałem, cena przepiękna bo 14 zł/szt ale nie miałem wyjścia trzeba brać co jest.

 

I jeszcze informacja dla tych co będą kupować okna radze się pospieszyć bo od maja drożeje szkło i okienka podskoczą, jak i wszystko.

 

Ale mam i dobre wieści cieszmy się że budujemy się teraz gdy jeszcze nie zaczął się bum budowlany EURO 2012, bo wtedy to będą ceny a materiał załatwić to już nie wiem skąd.

 

A co do złodziei to brak słów a już tym bardziej że potrafią wejść w biały dzień do domu gdzie przebywają ludzie i ich jeszcze okraść, w głowie się nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek spadl na druga strone :(

 

Wpadam z zapytaniem o regulowanie naleznosci - moze glupie ale jednak:

kiedy placicie za towar dojezdzajacy na budowe: przed, w trakcie dostawy czy po??

 

Bo ja moge robic przelewy glownie przed - w trakcie czesto mnie nie bedzie a po - jako poczatkujacemu klientowi - pewnie nikt nie pozwoli puscic przelewu po fakcie..

 

Wiem ze jak towar dojezdza w faktura jest zaplacone przed - powinna byc WZ lub inny dok potwierdzajacy wydanie towaru - ale i tak jestem nieufna..Niepotrzebnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie

Witam wszystkich

Piszecie że BK jest niedostępny, ja widziałem w sobotę w firmie Castor na obwodnicy. Na lisim Ogonie. Pan powiedział że jest po 14 zł. Oczywiście nie wiem czy ten z placu jest po tyle czy też już jest sprzedany

 

Ja miałbym pytanko:

Skąd wziąść dobry B20 ale tani? Obecnie biorę z Gorażdże z Toruńskiej ale coś drogo wychodzi. 227 zł netto plus 24 zeta za transport plus 180 zł za pompę.

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie

Witam wszystkich

Piszecie że BK jest niedostępny, ja widziałem w sobotę w firmie Castor na obwodnicy. Na lisim Ogonie. Pan powiedział że jest po 14 zł. Oczywiście nie wiem czy ten z placu jest po tyle czy też już jest sprzedany

 

Ja miałbym pytanko:

Skąd wziąść dobry B20 ale tani? Obecnie biorę z Gorażdże z Toruńskiej ale coś drogo wychodzi. 227 zł netto plus 24 zeta za transport plus 180 zł za pompę.

 

JesterS

 

ja biore z thomas beton - dobra jakosc, place 145 netto z transportem 14 km za bydgoszcz. Cena negocjowalna. Wiec jesli budujesz sie blizej - targuj sie... Twoj wychodzi na wstepie 6 zl wiecej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie

Witam wszystkich

Piszecie że BK jest niedostępny, ja widziałem w sobotę w firmie Castor na obwodnicy. Na lisim Ogonie. Pan powiedział że jest po 14 zł. Oczywiście nie wiem czy ten z placu jest po tyle czy też już jest sprzedany

 

Ja miałbym pytanko:

Skąd wziąść dobry B20 ale tani? Obecnie biorę z Gorażdże z Toruńskiej ale coś drogo wychodzi. 227 zł netto plus 24 zeta za transport plus 180 zł za pompę.

 

JesterS

 

ja biore z thomas beton - dobra jakosc, place 145 netto z transportem 14 km za bydgoszcz. Cena negocjowalna. Wiec jesli budujesz sie blizej - targuj sie... Twoj wychodzi na wstepie 6 zl wiecej :roll:

 

Mkkafe a nie pomyliłaś się 145 netto za beton B20 jeżeli tak to bardzo dobra cena bo wszędzie jest powyżej 200 zł/m3 netto, jutro zadzwonię i się spytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie

Witam wszystkich

Piszecie że BK jest niedostępny, ja widziałem w sobotę w firmie Castor na obwodnicy. Na lisim Ogonie. Pan powiedział że jest po 14 zł. Oczywiście nie wiem czy ten z placu jest po tyle czy też już jest sprzedany

 

Ja miałbym pytanko:

Skąd wziąść dobry B20 ale tani? Obecnie biorę z Gorażdże z Toruńskiej ale coś drogo wychodzi. 227 zł netto plus 24 zeta za transport plus 180 zł za pompę.

 

JesterS

 

ja biore z thomas beton - dobra jakosc, place 145 netto z transportem 14 km za bydgoszcz. Cena negocjowalna. Wiec jesli budujesz sie blizej - targuj sie... Twoj wychodzi na wstepie 6 zl wiecej :roll:

 

Mkkafe a nie pomyliłaś się 145 netto za beton B20 jeżeli tak to bardzo dobra cena bo wszędzie jest powyżej 200 zł/m3 netto, jutro zadzwonię i się spytam

 

tfu tfu - jasne, pomylilam sie - mialo byc 245 - ale to wciaz 6 zl mniej

W Gorazdze beton tanszy - chyba 205 netto ale za transport do mnie doplacalabym 36 zl do kazdego metra - czyli 241 wychodziloby...wiec wzielam b10, b15 i b20 z thomasa - bo sobie jeszcze ponegocjujemy :lol:

Moze blizej cena za transport jest nizsza

W thomasie cene za trensport - a raczej jej brak - negocjowalam z operatorem auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym oto sposobem usuwam swój dziennik. Trudno takie życie!

Nam też już 3 razy się wkradli więc mam dosyć.

 

Eeee chyba przesadziłaś AGA. Przecież te kradzieże to nie przez nasze dzienniki budowy. Kero miał w mojej opini ewidentnie nagraną sprawę albo przez własciciela firmy albo wozaka i koniec. Przecież tego nie porwało ufo tylko auto z HDS'em i to zanim rozpakowali towar.

Moim tynkarzom buchnęli forsę najprawdopodobniej kolesie z wodociągów ale że nikt nikogo nie złapał za rękę to nie można nic zrobić. A gnojki zawsze mogą się znaleść w każdej ekipie.

Do Was z kolei złodzieje przychodzą lub przychodzili bo budujecie się w ustronnym miejscu a tam łatwo pozostać anonimowym i niezauważonym.

Ja ze swojego dziennika usonąłem fotki z adresem i wystarczy. NA drobne kradzieże i tak nie ma lekarstwa (przechodzą obok działki i coś zwędzą) a na grube jak u Kero też nie bo ustawione.

Np. niedaleko mnie jest budowa. Z 10 palet towaru leży przy drodze i podobnie jak było umnie chyba nic mu nie będzie. Na mojej działeczce do niedawna (od września 2006) leżało z 300 m. prętów fi 6 i nic nie zginęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero

Zgadzam się z tym co piszesz Graczyk.

Tylko tyle, że te złodzieje nie byli z HDS-em. Te mendy rzucały bloczki ręcznie do blaszaka. Widać to po śladach było jak kilka razy podjeżdżali tyłem pod palety.

Wczesniej złamany gwóźdź nie zginął. Na ścianach fundamentowych zostawały ściski stolarskie i ni jeden nie zginął, a chadzają tamtędy zbieracze złomu.

Teraz powiem Wam coś lepszego.

Ceny towaru to my sami nakręcamy. Skąd to wiem?

Dzisiaj otrzymałem ofertę kupienia (od tego samego dostawcy) bloczków 24x24x590 bez PW po 8,6 brutto. Komu przyszłoby na myśl, że można za tyle? Mnie nie.

Postanowiłem sprawdzić taką możliwość w Solbecie. Po dłuższej rozmowie z Panią kierowniczką działu sprzedarzy okazało się, że to realna cena abym za taką kupił.

Jaski stąd wniosek? - to hurtownie robią ogromną kasę na naszych ściganiach się o materiał.

Ja w każdym razie nie wchodzę w te 8,6 bo jak dla mnie to jest złodziej.

Ani z nim nie spałem ani szwagier czy inny pociotek i dlaczego chce mi sprzedać za taką niską cenę? Wymanewruje kogoś innego a mi sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...