Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

UWAGA UWAGA UWAGA!!!!

 

DZISIAJ O 19 kolo betoniarni - Murowaniec będzie TV

 

w sprawie wczesniej opisywanych licznych kradzieży i braku jakichkolwiek dzialan na ten temat

 

ZAPRASZAMY wszystkich którzy chcą się wypowiedzieć na ten temat

 

PS Kero jak możesz to podjedz

 

jak co proszę na priva wszystkich chętnych o potwierdzenie udziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam

 

i tak ciutek z innej beczki, pytanko do mieszkańców Łochowa, podobnież jest tam hodowla sznaucerów olbrzymów, może wiadomo gdzie, proszę o info w tej sprawie :D :D

 

pozdr

 

Wprawdzie budujemy w Łochowie, ale nic mi na ten temat nie wiadomo. Może zapytam po południu znajomych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

i tak ciutek z innej beczki, pytanko do mieszkańców Łochowa, podobnież jest tam hodowla sznaucerów olbrzymów, może wiadomo gdzie, proszę o info w tej sprawie :D :D

 

pozdr

 

Wprawdzie budujemy w Łochowie, ale nic mi na ten temat nie wiadomo. Może zapytam po południu znajomych. :)

 

Dziękuję bardzo będę bardzo wdzięczna :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy na położenie dachu tzn dachówki, własnie w środe opuścił mnie mój majster a dzisiaj po dalszych rozmowach nie doszlismy do porozumienia.

 

A chodziło o połozenie stropu teriva, mój kierownik uwaza ze nalezy belki kłaść na wylewce betonowej, a majster ze mozna na suporeksie ( kierownik się nie zgodził) a majster za zrobienie wylewki zazadał dodatkowch pieniędzy na które nie wyraziłem zgody. No i sprawa się rypła

 

Dlatego firma do położenia dachu poszukiwana

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy na położenie dachu tzn dachówki, własnie w środe opuścił mnie mój majster a dzisiaj po dalszych rozmowach nie doszlismy do porozumienia.

 

A chodziło o połozenie stropu teriva, mój kierownik uwaza ze nalezy belki kłaść na wylewce betonowej, a majster ze mozna na suporeksie ( kierownik się nie zgodził) a majster za zrobienie wylewki zazadał dodatkowch pieniędzy na które nie wyraziłem zgody. No i sprawa się rypła

 

Dlatego firma do położenia dachu poszukiwana

 

Jarek

 

my jesli zdecydujemy sie na terive - tez podniesiemy go aby nie klasc bezposrednio na BK

Moj majster robi tak jak chcemy i nie chce dodatkowych pieniedzy. Pewnie wszystko sobie wkalkulowal w cene robocizny :lol:

Jesli bedzie filigran - to poloza filigran - ale i sami zaplaca za dzwig.

 

Ale niestety ekipy dachowcow nie znam

 

alex - moim zdaniem taki stary kredens dobrze bedzie sie komponowal z bardzo nowoczesna stylistyka wnetrza..przynajmniej mnie sie takie polaczenia podobaja

My mamy scianke z surowej cegly a calosc wnetrza bedzie nowoczesna. Pomiedzy jadalnia i kuchnia tez planujemy "szafke" z otwartymi polkami z surowej cegly. Wlasnie przed chwila na to wpadlismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
Poszukuję ekipy na położenie dachu tzn dachówki, własnie w środe opuścił mnie mój majster a dzisiaj po dalszych rozmowach nie doszlismy do porozumienia.

 

A chodziło o połozenie stropu teriva, mój kierownik uwaza ze nalezy belki kłaść na wylewce betonowej, a majster ze mozna na suporeksie ( kierownik się nie zgodził) a majster za zrobienie wylewki zazadał dodatkowch pieniędzy na które nie wyraziłem zgody. No i sprawa się rypła

 

Dlatego firma do położenia dachu poszukiwana

 

Jarek

 

Ja zgadzam się ze stanowiskiem kierownika - belki na wylewce betonowej.

Wykonawca jest od tego aby robił to co mu się każe a nie filozofował. Swoim doświadczeniem może oczywiście się podzielić ale decyzje należą do inwestora i kierownika budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
UWAGA UWAGA UWAGA!!!!

 

DZISIAJ O 19 kolo betoniarni - Murowaniec będzie TV

 

w sprawie wczesniej opisywanych licznych kradzieży i braku jakichkolwiek dzialan na ten temat

 

ZAPRASZAMY wszystkich którzy chcą się wypowiedzieć na ten temat

 

PS Kero jak możesz to podjedz

 

jak co proszę na priva wszystkich chętnych o potwierdzenie udziału

 

Niestety czytam dopiero teraz tę informację a mamy sobotę rano.

Wczoraj od 9 rano byłem na budowie a jak wróciłem to an mi w głowie był komputer, zresztą było już po 22-giej.

Szkoda bo bym z pewnością pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczow z grupy bydgosko-torunskiej.

 

Mam juz działke i adaptacje projektu, czekam na pozwolenie

na budowe. Kiedys ... zamierzam zamieszkac w Murowancu ;-)

 

Szukam sprawdzonej ekipy budowlanej. Jeżeli ma ktoś

namiar to prosze o info na priv.

 

wysyłam na priv ale o ile dobrze pamiętam grafik ma napięty....zresztą jak wszyscy dobrzy

 

jgosik dziekuje za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej ekipy budowlanej - niekoniecznie na teraz ...

 

Jeżeli postawiliscie juz stan surowy, wykonawca sie sprawdzil i możecie podac "namiary" to prosze o info na priv. Chcialbym budowac z BK lub silki.

kiedy rozpoczynasz budowe??

jesli na 2008/2009 to moge podac

 

mkkafe, jak sie nie uda w tym roku to w nastepnym.

W 2009 to zamierzam juz tam mieszkac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to się szykuje porządne murowańskie imprezowanie, tylko nie wiem jak frekwencja dopisze :lol: :lol: :lol: :lol:

fakt ... też nie pomyślałem, ze to 26maja ... no ale zobaczymy :D :wink:

 

no to tarasowe się odbyło i bardzo miło było, dziękujemy gospodarzom :D :D :D :D

 

... nooo.. a ja dziękuję gościom... myślę że imprezka się udała :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Solbetu i juz wiem ze nawet jak mam jakis namiar to sie okazuje ze do Solbetu nie chca jechac- wiec ogólnie lipa - teraz czekam jescze na info od jednego goscia- który mówił ze pojedzie- tylko kwestia ceny

 

Powiedz mi, czemu do Solbetu nie chcą jechać. Też mam tam zamówiony towar i też nie wziąłem "ich" transportu - bo wydawał mi się drogi. Cxzytam w Twoim poście że mogę mieć problem. Wyjaśnij mi proszę, czemu nie chcą jechac po materiał do Solbetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...