Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Kero

eli2 ta studzienka jest Twoja z częścią przyłącza po wylotowej stronie wodomierza a więc ewentualne przyszłe problemy wynikające właśnie z zalania jej wodą będą Twoimi problemami dlatego nie wolno Ci tego tak zostawić.

Jak chcesz to prześlę Ci fotki (na prv bo nie ma ich już na żadnym serwerze) studzienki jaką wykonaliśmy samodzielnie na budowie syna.

 

Bardzo proszę o te zdjęcia.

Na priva przeslę e-maila

 

Wysłałem i nie odmawiam prawa do udostępniania innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! A czy może ktoś kładł lub słyszał coś o dachówce Benders? Co o niej sądzicie? Chcemy cementową, miała być Euronitu - ale oni już tylko przyjmują zamówienia na przyszły rok (przynajmniej w Cegpolu). Mam z innej hurtowni poleconą właśnie Benders...

co sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
Cześć! A czy może ktoś kładł lub słyszał coś o dachówce Benders? Co o niej sądzicie? Chcemy cementową, miała być Euronitu - ale oni już tylko przyjmują zamówienia na przyszły rok (przynajmniej w Cegpolu). Mam z innej hurtowni poleconą właśnie Benders...

co sądzicie???

 

Ode mnie Cegpol chciał haracz 500PLN miesięcznie za przetrzymanie dachówki.

Kiedy w telefonicznej pierwszej rozmowie zapytałem o możliwość zakupu na lipiec to usłyszałem, że owszem to już najwłaściwszy czas ku temu - był początek maja.

Kiedy pojawiłem się na miejscu to mi oświadczono, że już za tydzień najdalej dwa musiałbym ją odbierać a za składowanie to tak jak wyżej.

Dla mnie oczywiste było, że chcieli sobie plac oczyścić i niby przetrzymując komuś wepchną mi na siłę przedwcześnie.

Postąpiłem ich metodą i przefaksowałem ich wycenę do innej hurtowni z zapytaniem czy są w stanie do tego podejść na tych samych cenach lub lepszych. Podeszli na tych samych i odbiór mam ustalony na lipca a dokładna data do uzgodnienia bez żadnych haraczy za składowanie.

Cegpolowi już trochę zaczyna się chyba za dobrze dziać postępując w taki sposób. Ja rozumiem brak możliwości składowania ale wymuszanie na mnie odbioru niemal natychmiastowego kiedy jasno i wyraźnie z góry określam swoje potrzeby to po prostu polskie prymitywne metody działania. To takie płytkie cwaniactwo kiedy klientów jest dość. Ale czasy się zmienią a Cegpol moich kilkunastu bliżej dwudziestu tysięcy nie zobaczy - skoro nie chcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! A czy może ktoś kładł lub słyszał coś o dachówce Benders? Co o niej sądzicie? Chcemy cementową, miała być Euronitu - ale oni już tylko przyjmują zamówienia na przyszły rok (przynajmniej w Cegpolu). Mam z innej hurtowni poleconą właśnie Benders...

co sądzicie???

 

Ode mnie Cegpol chciał haracz 500PLN miesięcznie za przetrzymanie dachówki.

Kiedy w telefonicznej pierwszej rozmowie zapytałem o możliwość zakupu na lipiec to usłyszałem, że owszem to już najwłaściwszy czas ku temu - był początek maja.

Kiedy pojawiłem się na miejscu to mi oświadczono, że już za tydzień najdalej dwa musiałbym ją odbierać a za składowanie to tak jak wyżej.

Dla mnie oczywiste było, że chcieli sobie plac oczyścić i niby przetrzymując komuś wepchną mi na siłę przedwcześnie.

Postąpiłem ich metodą i przefaksowałem ich wycenę do innej hurtowni z zapytaniem czy są w stanie do tego podejść na tych samych cenach lub lepszych. Podeszli na tych samych i odbiór mam ustalony na lipca a dokładna data do uzgodnienia bez żadnych haraczy za składowanie.

Cegpolowi już trochę zaczyna się chyba za dobrze dziać postępując w taki sposób. Ja rozumiem brak możliwości składowania ale wymuszanie na mnie odbioru niemal natychmiastowego kiedy jasno i wyraźnie z góry określam swoje potrzeby to po prostu polskie prymitywne metody działania. To takie płytkie cwaniactwo kiedy klientów jest dość. Ale czasy się zmienią a Cegpol moich kilkunastu bliżej dwudziestu tysięcy nie zobaczy - skoro nie chcą...

 

Kero no właśnie nam takie same warunki stawiają i też nas to wkurza. Faktycznie czują się pewnie na rynku i stąd to zachowanie. Jeżeli możesz to podaj namiary skąd brałeś dachówkę bo też nie mamy ochoty na zostawianie kasy tam gdzie nam się robi takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! A czy może ktoś kładł lub słyszał coś o dachówce Benders? Co o niej sądzicie? Chcemy cementową, miała być Euronitu - ale oni już tylko przyjmują zamówienia na przyszły rok (przynajmniej w Cegpolu). Mam z innej hurtowni poleconą właśnie Benders...

co sądzicie???

 

Ode mnie Cegpol chciał haracz 500PLN miesięcznie za przetrzymanie dachówki.

Kiedy w telefonicznej pierwszej rozmowie zapytałem o możliwość zakupu na lipiec to usłyszałem, że owszem to już najwłaściwszy czas ku temu - był początek maja.

Kiedy pojawiłem się na miejscu to mi oświadczono, że już za tydzień najdalej dwa musiałbym ją odbierać a za składowanie to tak jak wyżej.

Dla mnie oczywiste było, że chcieli sobie plac oczyścić i niby przetrzymując komuś wepchną mi na siłę przedwcześnie.

Postąpiłem ich metodą i przefaksowałem ich wycenę do innej hurtowni z zapytaniem czy są w stanie do tego podejść na tych samych cenach lub lepszych. Podeszli na tych samych i odbiór mam ustalony na lipca a dokładna data do uzgodnienia bez żadnych haraczy za składowanie.

Cegpolowi już trochę zaczyna się chyba za dobrze dziać postępując w taki sposób. Ja rozumiem brak możliwości składowania ale wymuszanie na mnie odbioru niemal natychmiastowego kiedy jasno i wyraźnie z góry określam swoje potrzeby to po prostu polskie prymitywne metody działania. To takie płytkie cwaniactwo kiedy klientów jest dość. Ale czasy się zmienią a Cegpol moich kilkunastu bliżej dwudziestu tysięcy nie zobaczy - skoro nie chcą...

 

Kero no właśnie nam takie same warunki stawiają i też nas to wkurza. Faktycznie czują się pewnie na rynku i stąd to zachowanie. Jeżeli możesz to podaj namiary skąd brałeś dachówkę bo też nie mamy ochoty na zostawianie kasy tam gdzie nam się robi takie problemy.

 

^kola^ i Kero mam nadzieję że kupicie tę dachówkę w 7% vacie bo tak można kupić w Cegpolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studniarz sprawdzony i rzetelny. namiary na priva bo to mój dobry znajomy a niechę upowszechniać prywatnej komórki.

 

Cześć Graczyk - ja również poproszę namiary na człowieka od studni :)

 

A kto ma może ju ż studnię w Murowańcu? Jak woda? pitna? Głęboko trzeba kopać?

 

 

podaje namiary na "odwierty studni" 692018310

Jak to sam własciciel stwierdził firma biedna ale solidna - potwierdzam że solidna

skasowali mnie - 100zł za metr z materiałem (dwa miesiące temu)

głebokść studni 11m, woda wydaje sie byc czysta za miesiac oddajemy do sanepidu, cisnienie - zgodne z opisem producenta pompy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was był już na targach Wod-Kan -właśnie sie odbywają????

 

nie byłam, ale słyszałam, że wstęp 12zł, a w większości dotyczy dużych inwestycji dla całych gmin albo dużych oczyszalni, zakładów pracy itp. dla przysłowiowych Kowalskich nie ma za wiele

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero

 

^kola^ i Kero mam nadzieję że kupicie tę dachówkę w 7% vacie bo tak można kupić w Cegpolu.

 

Nie, ja kupię dachówkę opodatkowaną 22% VAT bo tak jest w rzeczywistości opodatkowana..

NIE ma stawki 7% VAT na materiały budowlane, istnieje jedynie na usługi. Cegpol stając się poprzez takie sprzedarze cwaniakiem ograbiającym Skarb Państwa czyli tak naprawdę nas wszystkich różniecę 15-tu proxcent zatrzymuje dla siebie i faktycznie to oni mają w tej sytuacji narzuty najwyżesze na rynku.

Można powiedzieć "a co mnie to obchodzi" ale też może mnie to obchodzić bo nie pochwalam złodziejstwa.

Doskonale wiem jak funkcjonuje VAT i nie zamierzam brać udziału w przestępczym procederze.

Jak pisze -alex ja i tak odzyskam tę różnicę 15-tu procent i o tyle dokładnie mniej kasy będzie miał taki Cegpol tylko nie ode mnie w ogóle

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...