Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

KarolinaS - i jak zamówiliscie strop - my wałsnie musimy sie za to zabarac- i z tego co czytałam to spora czesc z was zamawiała własnie w Arko- czy maja tam jakas ustalona cene za m@- czy to zalezy od projektu? - czy jestescie zadowoleni z ich obsługi i ile trzeba było czekac

z góry dzieki za info

 

mam namiar na dobry i tani strop w malej nieszawce kolo Torunia

 

dom okolo 9x9 wyszlo na 1 poziom 2900 bez faktury i jeszcze zostalo kilkadziesiat pustaczkow na kolejny strop

 

3 komoreowe, rowne, ugodowy i terminowy wykonawca

 

jak ktos zainterssowany to prosze o priv czy na forum

 

To jak oni projektowali ten strop że aż tylke pustaczków zostało???? :lol: :lol:

 

projektowal strop to raczej projektant calego domu

 

pustaczki zostaly bo gosc zawsze przywozi wiecej a po za tym wiedzial ze mam 2 stropy i ten drugi bede bral tez od niego

 

tak w zasadzie to nie rozumiem Twojego pytania ktore zreszta jest zle zadane :D

 

 

jak chcesz czegos sie czepiac to rob to sensownie tak aby uniknac ewentualnej riposty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zostały nam cegły klinkierowe- i tak powstał pomysł na grila. Najpierw wylana została podstawa pod grila z cementu(1x2), na niej stawiany jest gril z blatem roboczym. Jeszcze nie jest ukończony, ale nawet teraz prezentuje się nieźle.Postaram zamieścić zdjęcie. :D :D

 

Czekam na fotki, jakby co możesz puścić mailem,

mam pytanko udało się coś dowiedzieć w sprawie hodowli sznaucerów olbrzymich w Łochowie :D : D

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/1/7/4/24313078_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/0/8/7/24313079_d.jpg

 

Wprawdzie jeszcze nie skończone, ale próbę można robić. Propos sznaucerów..sory na śmierć zapomnialam. Zapytam w piątek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarolinaS - i jak zamówiliscie strop - my wałsnie musimy sie za to zabarac- i z tego co czytałam to spora czesc z was zamawiała własnie w Arko- czy maja tam jakas ustalona cene za m@- czy to zalezy od projektu? - czy jestescie zadowoleni z ich obsługi i ile trzeba było czekac

z góry dzieki za info

 

mam namiar na dobry i tani strop w malej nieszawce kolo Torunia

 

dom okolo 9x9 wyszlo na 1 poziom 2900 bez faktury i jeszcze zostalo kilkadziesiat pustaczkow na kolejny strop

 

3 komoreowe, rowne, ugodowy i terminowy wykonawca

 

jak ktos zainterssowany to prosze o priv czy na forum

 

To jak oni projektowali ten strop że aż tylke pustaczków zostało???? :lol: :lol:

 

projektowal strop to raczej projektant calego domu

 

pustaczki zostaly bo gosc zawsze przywozi wiecej a po za tym wiedzial ze mam 2 stropy i ten drugi bede bral tez od niego

 

tak w zasadzie to nie rozumiem Twojego pytania ktore zreszta jest zle zadane :D

 

 

jak chcesz czegos sie czepiac to rob to sensownie tak aby uniknac ewentualnej riposty :wink:

 

:lol: :lol:

Tez pomyslalam ze masz wiecej niz jeden strop

 

poprosze wobec tego namiary

moze byc na priv

i info jak jest z transportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

Tez pomyslalam ze masz wiecej niz jeden strop

 

poprosze wobec tego namiary

moze byc na priv

i info jak jest z transportem

 

zelbet produkt

mala nieszawka

ul. lipowa

pan Niezgoda

tel. 0-505 536-514

 

firma mala, rodzinna, istnieje juz dlug0 - w tej chwili mieszkamy w domu gdzie jest strop tez od niego kupowany co najmniej 6 lat temu

 

tzw. czamaninek zrobil mi wycene na okolo 5000 a kupilem od tego goscia za 2900 wiec mysle ze moge go z czystym sumieniem polecic

 

mialem transport w cenie z tym ze do mnie mial z 5km

 

powiedz muz e masz namiar od Piotra z ulicy Pieknej na Wielkiej Nieszawce - moze ja dzieki temu zaoszczedze a moze Ciebie tez nie naciagnie bo bedzie wiedzial ze znasz ceny :))

 

jak co to dajcie znac jak Wam poszlo bo 2 inwestorow z mojego polecenia juz kupilo i sa zadowoleni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol:

Tez pomyslalam ze masz wiecej niz jeden strop

 

poprosze wobec tego namiary

moze byc na priv

i info jak jest z transportem

 

zelbet produkt

mala nieszawka

ul. lipowa

pan Niezgoda

tel. 0-505 536-514

 

firma mala, rodzinna, istnieje juz dlug0 - w tej chwili mieszkamy w domu gdzie jest strop tez od niego kupowany co najmniej 6 lat temu

 

tzw. czamaninek zrobil mi wycene na okolo 5000 a kupilem od tego goscia za 2900 wiec mysle ze moge go z czystym sumieniem polecic

 

mialem transport w cenie z tym ze do mnie mial z 5km

 

powiedz muz e masz namiar od Piotra z ulicy Pieknej na Wielkiej Nieszawce - moze ja dzieki temu zaoszczedze a moze Ciebie tez nie naciagnie bo bedzie wiedzial ze znasz ceny :))

 

jak co to dajcie znac jak Wam poszlo bo 2 inwestorow z mojego polecenia juz kupilo i sa zadowoleni :wink:

 

ja tak z głupia franc- bo nie bardzo sie na tym znam - ale co to za stropu- czy to terriva- czy jakis inny ? i czy mozna sobie połozyc w domku dowolny strop - a tak w ogóle to dzieki za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak z głupia franc- bo nie bardzo sie na tym znam - ale co to za stropu- czy to terriva- czy jakis inny ? i czy mozna sobie połozyc w domku dowolny strop - a tak w ogóle to dzieki za namiary

 

podobno u niezgody juz nie jest tak tanio ale i drogo tez nie

 

teriva

 

praktycznie mozna prawie dowolny - teoretycznie tak jak w projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak z głupia franc- bo nie bardzo sie na tym znam - ale co to za stropu- czy to terriva- czy jakis inny ? i czy mozna sobie połozyc w domku dowolny strop - a tak w ogóle to dzieki za namiary

 

podobno u niezgody juz nie jest tak tanio ale i drogo tez nie

 

teriva

 

praktycznie mozna prawie dowolny - teoretycznie tak jak w projekcie

 

 

podjedziemy i zobaczymy- niech wyceni- wtedy zdecydujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak z głupia franc- bo nie bardzo sie na tym znam - ale co to za stropu- czy to terriva- czy jakis inny ? i czy mozna sobie połozyc w domku dowolny strop - a tak w ogóle to dzieki za namiary

 

podobno u niezgody juz nie jest tak tanio ale i drogo tez nie

 

teriva

 

praktycznie mozna prawie dowolny - teoretycznie tak jak w projekcie

 

 

A MOŻE PŁYTY ŻĘRAŃSKIE KOMOROWE NA STROP M2 60ZŁ Z BUDOPOLU

KŁADZIESZ I PO ROBOCIE TYLKO WIENIEC ROBISZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOŻE PŁYTY ŻĘRAŃSKIE KOMOROWE NA STROP M2 60ZŁ Z BUDOPOLU

KŁADZIESZ I PO ROBOCIE TYLKO WIENIEC ROBISZ

 

Popraw mnie jeśli źle liczę:

150 m2 x 60 zł to wychodzi = 9 tysięcy złotych

Za te pieniędze to ja mam strop lany na 200 mkw.

 

ps.do tego musiałbyś mieć dom w idealnym kwadracie żeby nie trzeba było robić jeszcze dodatkowych zalewek. Mówiąc o kwadracie mam na mysli kąty proste (czyli prostokąt też)

 

może ktoś podać ceny tego styropianu w osielsku? Jak to wygląda gatunkowo? Jest o co powalczyć?

 

Pozdrawiam

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga-Żona Facia, a jak Wasze ogrzewanie już zainstalowane? Ciekawa jestem czy jesteście zadowoleni z rozwiązania i firmy. My właśnie się przymierzamy (kominek plus prąd), ale nadal boję się kosztów.

Mamy już położoną podłogówkę (właśnie dzisiaj była zalewana "robiona" posadzka :D :D :D ), mamy wod.-kan oraz podciągnięte rurki do grzejników.

Jak do tej pory wszystko szło gładko. Jednak dzisiejszy dzień dał mi się mocno we znaki w związku ze znaną wielu osobom ekipą od posadzek.

Szczegóły na priva, jak ktoś będzie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOŻE PŁYTY ŻĘRAŃSKIE KOMOROWE NA STROP M2 60ZŁ Z BUDOPOLU

KŁADZIESZ I PO ROBOCIE TYLKO WIENIEC ROBISZ

 

Popraw mnie jeśli źle liczę:

150 m2 x 60 zł to wychodzi = 9 tysięcy złotych

Za te pieniędze to ja mam strop lany na 200 mkw.

 

ps.do tego musiałbyś mieć dom w idealnym kwadracie żeby nie trzeba było robić jeszcze dodatkowych zalewek. Mówiąc o kwadracie mam na mysli kąty proste (czyli prostokąt też)

 

może ktoś podać ceny tego styropianu w osielsku? Jak to wygląda gatunkowo? Jest o co powalczyć?

 

Pozdrawiam

JesterS

 

 

MYŚLĘ ŻE ŹLE LICZYSZ 150M2 TO POWIERZCHNIA netto ZAJŻAŁEM DO TWOJEGO PROJEKTU

Powierzchnia netto :

· parter 80, m2

· poddasze 78 m2

razem: 158m2

 

Powierzchnia użytkowa (h=>1,9m) :

· parter 80 m2

· poddasze 59 m2

razem: 139 m2

 

 

A STROP MASZ JEDEN I NIE DODAWAJ POWIERZCHNI PARTERU I PODDASZA

WSZĘDZIE NIE DAŁO BY RADY POŁOŻYĆ PŁYT BO MASZ PODCIĄGI ZAPROJEKTOWANE DO STROPU I WPUSZCZONE W STROP TERIVA .

CAŁY CENNIK I WYMIARY PŁYT http://www.budopol.com.pl/

(ceny brutto płyt są aktualne ) twój strop ma 92m2 powierzchni poczytaj w projekcie lub w internecie

 

POZDRAWIAM DARIUSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam troche inny temat- chodzi mi konkretnie o informacje od osób, które biora lub brały kredyt hipoteczny w millenium - dokładniej mówic musimy dostarczyc do banku zestawienie kosztów budowy - a sczzerze mówic narazie mamy srednie pojecie ile co kosztuje- mamy wycene od budowlanców do stanu surowego - ale juz zadnych danych odnosnie isntalacji itd- moze ktos robił taka wycene ( druk z banku ) - chodzi o przyblizone wratosci- bo kazdy buduje inny domek i stosuje rózne technologie- nam chodzi o naprawde poglądowe wartosci - jezlei ktos moze pomóc prosze o info na priv

 

 

z góry dzieki- bo jutro musze to dostarczyc do banku

 

Ja brałem kredyt w banku Millennium i na wstępię ostrzegam przed bardzo długim czasem rozpatrywania wniosku. Ja czekałem ponad 5 tygodni ale i tak było warto bo oferowali mi najlepsze warunki. Kredyt był jednocześnie na zakup działki i na budowę więc suma była spora ale za to mogłem wynegocjować niezłe upusty :)

Kosztorys mojego domu oczywiście wyśle Wam na priva (jak go znajdę :) oraz instrukcje jak obliczyć w prosty sposób koszty budowy na poszczególnych etapach.

Kredyt mam załatwiony ale niestety papierologia mi długo potrwa. Wybrałem sobie koncepcyjny projekt domu na który muszę czekać do 17 sierpnia więc raczej nic w tym roku nie uda mi się zrobić :( Zatem zacznę szukać fachowców na początek roku 2008. I tutaj moja gorąca prośba:

CZY MOŻE MI KTOŚ Z FORUMOWICZÓW POLECIĆ BARDZO DOBRYCH MAJSTRÓW OD FUNDAMENTÓW I OD MURARKI (budować będę z Porothermu) z wolnym terminem wiosna 2008. Wszelkie namiary mile widziane na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak z głupia franc- bo nie bardzo sie na tym znam - ale co to za stropu- czy to terriva- czy jakis inny ? i czy mozna sobie połozyc w domku dowolny strop - a tak w ogóle to dzieki za namiary

 

podobno u niezgody juz nie jest tak tanio ale i drogo tez nie

 

teriva

 

praktycznie mozna prawie dowolny - teoretycznie tak jak w projekcie

 

Witam grupę bydgosko-toruńską :),

 

jesteśmy po rozmowach z p. Niezgodą musieliśmy się do niego pofatygować, bo on po budowach nie jeździ. Ceny nie powaliły nas na kolana swoją konkurencyjnością. Nie są nam w stanie dostarczyć pustaków deklowanych, powiedzieli zeby nasi budowlańcy sobie sami dorobili te 120 putaków :evil: Oszalał chyba, bo oni nie mają co robić. A on kasę weźmie.

A teraz cena na nasz dom o wymiarach 1010x1330 - 6 500 zł, bez f-ry, bez atestu (chyba).

A teraz dla porównania firma Stropex - przedstawiciel dla odmiany przyjechał do nas na budowę. Cena 7 500 zł z f-rą, atest, gwarancja.

Wybraliśmy Stropex. Realizacja do 6 tyg, ale przydałoby się szybciej, bo ściany szybko rosną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...