Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga-Żona Facia, a jak Wasze ogrzewanie już zainstalowane? Ciekawa jestem czy jesteście zadowoleni z rozwiązania i firmy. My właśnie się przymierzamy (kominek plus prąd), ale nadal boję się kosztów.

Mamy już położoną podłogówkę (właśnie dzisiaj była zalewana "robiona" posadzka :D :D :D ), mamy wod.-kan oraz podciągnięte rurki do grzejników.

Jak do tej pory wszystko szło gładko. Jednak dzisiejszy dzień dał mi się mocno we znaki w związku ze znaną wielu osobom ekipą od posadzek.

Szczegóły na priva, jak ktoś będzie chciał.

 

Mam pytanie , czy jesteś zadowolona z jakości posadzek. Czy w narożnikach masz dokładnie wylany beton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli u was nie sprawdził sie p. Niezgoda - podjedziemy tez do stropexu - tylko jakbyscie mogli napisac gdzie oni sie znjadują - musimy te stropy posptawdzac i wtedy zdecydujemy - zobaczymy tez arko na przemysłowej i mamyjesczze namiary na firme z Nowej Wsi- dzieki za info

 

Bardzo chętnie dam namiary na Stropex, ale nie teraz bo mąż ma przy sobie a jego nie ma. Jak tylko się pokaże na horyzoncie to zaraz od niego wydobędę :)

Pozdrawiam

Ola

 

Witam ponownie,

 

niestety mój roztargniony mąż gdzieś posiał nr tel. do przedstawiciela handlowego firmy Stropex. Mogę służyć danymi z netu:

 

P.P.H.U. Stropex® Sp.j.

Fabianów, ul. Nowa 15, tel. (062) 741 43 75, fax (062) 741 43 68

Pleszew, ul. Piaski 39 tel. (062) 742 73 58

tel. kom. 0509 059 120, e-mail: [email protected]

Niestety nie ma tam namiarów na tego przedstawiciela z naszego województwa, proponuję zadzwonić do centrali tam na pewno podadzą.

 

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą od okien KONSPO (ul.Wojska Polskiego)?

I jeszcze jedno pytanko.Ile płaciliście za drzwi wejściowe (i z jakiego materiału one są)?

 

O KONSPO nic nie wiem.

 

My mamy drzwi antywłamaniowe GERDY (firma WICKI ul. Gajowa). Metalowe, białe, bez szybki. Cena 2500 z transportem i montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga. Nas straszą,że metalowe ościeżnice przemarzają i mam dylemat.

 

Apropos stropu (nadal niestety nie potrafię cytować). My kupowaliśmy w Baumacie.Był tani (bo w promocji), polecony przez inspektora a i robotnicy go zachwalali. Przyjechał w terminie a czekaliśmy jakieś 3 tygodnie, ale w tym był majowy długi weekend. Transport kosztował niestety 350,-Ma trochę inny rozstaw belek niż Teriva, ale jest dołączony profesjonalny projekt, więc wszystko OK. Tel. do Baumatu (052)3452246 (jeśli się przyda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegajac od tematu - Graczyk - szczerze - dzis Was nie poznalam na auli w szkole

ciemna masa ze mnie :oops:

Siedzialysmy z Dori forumowa i plotkowalysmy - o budowie :lol: zamiast o pierwszoklasistach

 

Niepoznałaś nas a przecież odmachałaś. Wprawdzie nieśmiało ale jednak :lol: Moja żonka mówi że schudłem ale żeby aż tak to wątpię.... a już wiem czemu mnie nie poznałaś... Nie miałem budowlanych rękawiczek, łopaty, kaloszy lub szmacianych spodni na czterech literach i choć szata nie zdobi człowieka to jednak zmienia. :lol: :lol: 8)

Pozdrawiam Dori i oczywiście Ciebie i mam nadzieję że jeszcze nie raz się zobaczymy w tej auli lub szkole. Mój młody wymyślił sobie klasę sportową więc będzie chodził do 1a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Dori i oczywiście Ciebie i mam nadzieję że jeszcze nie raz się zobaczymy w tej auli lub szkole. Mój młody wymyślił sobie klasę sportową więc będzie chodził do 1a.

 

dziękuję :)

nasz chłopak tez miał być w sportowej ale "się nie dostał" - choć dostały się dzieciaki, które w ogóle nie weszły na basen... :roll:

coż, życie. Nie był to priorytet tylko możliwość wykorzystania energii drzemiącej w naszym chłopaku w pozytywnym kierunku :p

no i bylibyśmy w grupie rodziców mających dzieciaki w tej samej klasie:)

Ale i tak się cieszę, bo mamy z kolei z mkkafe dzieciaki w jednej klasie :p

 

A tak w ogóle muszę Wam wszystkim zdradzić taką ciekawostkę, że dzięki forum spotkałyśmy się z mkkafe - i okazało się, że razem rodziłyśmy nasze dzieci!!! Byłyśmy nawet w tym samym pokoju... To było 7 lat temu :lol: :lol: :lol:

Zabawne jak przypadek rządzi światem...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Dori i oczywiście Ciebie i mam nadzieję że jeszcze nie raz się zobaczymy w tej auli lub szkole. Mój młody wymyślił sobie klasę sportową więc będzie chodził do 1a.

 

dziękuję :)

nasz chłopak tez miał być w sportowej ale "się nie dostał" - choć dostały się dzieciaki, które w ogóle nie weszły na basen... :roll:

coż, życie. Nie był to priorytet tylko możliwość wykorzystania energii drzemiącej w naszym chłopaku w pozytywnym kierunku :p

no i bylibyśmy w grupie rodziców mających dzieciaki w tej samej klasie:)

Ale i tak się cieszę, bo mamy z kolei z mkkafe dzieciaki w jednej klasie :p

 

A tak w ogóle muszę Wam wszystkim zdradzić taką ciekawostkę, że dzięki forum spotkałyśmy się z mkkafe - i okazało się, że razem rodziłyśmy nasze dzieci!!! Byłyśmy nawet w tym samym pokoju... To było 7 lat temu :lol: :lol: :lol:

Zabawne jak przypadek rządzi światem...

 

Pozdrawiam!

 

he he - a teraz dzieci beda w jednej klasie :lol:

narazie przynajmniej :wink:

 

Graczyk - odmachalam - a potem za sekunde mnie oswiecilo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...