Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

PS od dzisiaj cena m2 pola w naszej wsi kosztuje ciutek powyżej 100zł, bez żadnego normalnego, ekonomicznego uzasadnienia :o :o :o

POGŁUPIELI!!!

 

 

PS. mam koleżanke w biurze nieruchomości. Ona twierdzi, ze od stycznia jest zastój w sprzedażach mieszkań, a jak już dochodzi do skutku z po bardzo dużych negocjacjach. Ludzie sami stwarzaja takie sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną firmę robiącą projekty przyłączy energetycznych? Będziemy wdzięczni za pomoc.

 

o jaki projekt chodzi? ja mam namiar bodajże od Agi Faciowej - zresztą forumowicza naszego - partner - więc wysyłam na priva bo warto go polecić :)

 

Zgadza się polecam partner-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS od dzisiaj cena m2 pola w naszej wsi kosztuje ciutek powyżej 100zł, bez żadnego normalnego, ekonomicznego uzasadnienia :o :o :o

POGŁUPIELI!!!

 

 

PS. mam koleżanke w biurze nieruchomości. Ona twierdzi, ze od stycznia jest zastój w sprzedażach mieszkań, a jak już dochodzi do skutku z po bardzo dużych negocjacjach. Ludzie sami stwarzaja takie sytuacje.

 

Też potwoerdzam że sprzedaż mieszkań stoi, ale cena działek os stycznia winduje się strasznie

Od zeszłego roku w BB chcą juz 120 zeta, wcześniej było to pole po 40 zeta

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za namiary :-). W temacie przyłącza energetycznego - chodziło o projekt, który trzeba złożyć w ZUD-zie w Starostwie. Jesteśmy na razie w części czysto teoretycznej budowy ;-) i gromadzimy tony papierów.

 

A z innej beczki - czy ktoś ma u siebie lub przymierza się do instalacji pompy ciepła???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesters dziękuje ci jeszcze raz za pomoc w znalezieniu nowej ekipy-mam nadzieje ze sie sprawdzi :D :D

 

Dziś przyjechał do nas strop-hmm powiem szczerze ze nie jestem do końca zadowolona.....mam nadzieje ze jutro sprawa sie wyjaśni.

 

Nie dostaliśmy ani gwarancji, ani certyfikatu, ani projektu nowego stropu-zmiana z terivy bis na terive :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesters dziękuje ci jeszcze raz za pomoc w znalezieniu nowej ekipy-mam nadzieje ze sie sprawdzi :D :D

 

Dziś przyjechał do nas strop-hmm powiem szczerze ze nie jestem do końca zadowolona.....mam nadzieje ze jutro sprawa sie wyjaśni.

 

Nie dostaliśmy ani gwarancji, ani certyfikatu, ani projektu nowego stropu-zmiana z terivy bis na terive :(

 

no no - wez nie strasz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesters dziękuje ci jeszcze raz za pomoc w znalezieniu nowej ekipy-mam nadzieje ze sie sprawdzi :D :D

 

Dziś przyjechał do nas strop-hmm powiem szczerze ze nie jestem do końca zadowolona.....mam nadzieje ze jutro sprawa sie wyjaśni.

 

Nie dostaliśmy ani gwarancji, ani certyfikatu, ani projektu nowego stropu-zmiana z terivy bis na terive :(

 

no no - wez nie strasz :roll:

 

jutro napisze mam nadzieje, ze będzie wszystko dobrze-ale dziś przy odbiorze tego nie otrzymaliśmy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solbet znow o dzis zmienil cennik :roll:

Z tego właśnie powodu zacząłem omijać naszego regionalnego producenta szerokim łukiem. Jak tak dalej pójdzie to wyrośnie nam taka malutka odmiana TP S.A ...

Polecam rozejrzenie się za transportem z niemiec- dużo taniej i materiał praktycznie od ręki.

 

ja tylko sledze - nie kupuje

sama bede sprowadzala resztke brakujacego Ytonga - z Wegier :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Murowańcu jest zebranie w sprawie przyłączenia BB do miasta

 

Miejsce jak zwykle to samo, czyli szkoła, godzina 18

 

ZAPRASZAM

 

Przez najbliższe 4 dni można w szkole w Murowańcu lub w Urzędzie Gminy

zagłosować w sprawie przyłączenia lotniska BB do miasta

wskazane, aby jak najwięcej osób się wypowiedziało w tej kwestii :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS od dzisiaj cena m2 pola w naszej wsi kosztuje ciutek powyżej 100zł, bez żadnego normalnego, ekonomicznego uzasadnienia :o :o :o

POGŁUPIELI!!!

 

 

PS. mam koleżanke w biurze nieruchomości. Ona twierdzi, ze od stycznia jest zastój w sprzedażach mieszkań, a jak już dochodzi do skutku z po bardzo dużych negocjacjach. Ludzie sami stwarzaja takie sytuacje.

 

Jak najbardziej się zgadzam pogłupieli z tymi cenami, kawałek pola bez infrastruktury we wsi i bez mediów, jakaś parodia :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solbet znow o dzis zmienil cennik :roll:

Z tego właśnie powodu zacząłem omijać naszego regionalnego producenta szerokim łukiem. Jak tak dalej pójdzie to wyrośnie nam taka malutka odmiana TP S.A ...

Polecam rozejrzenie się za transportem z niemiec- dużo taniej i materiał praktycznie od ręki.

Widziałem ten niemiecki BK. Róniutki jak elegancki. Jest o kilka centymetrów krótszy ale za to ma pióro-wpust. Jeśli bym teraz budował to pewnie z tego niemieckiego. Byłem pod wrażeniem jaki jest równiutki.

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny powariowały... Transport z niemiec, transport z węgier... wszędzie taniej (wliczając transport) niż w polsce.

Jeszcze chwilka i oprócz materiałów trzeba będzie importować cement- dziś w castoramie widziałem cenę ~ 15PLN za 1 worek :o

 

W cegpolu na mińskiej jest jeszcze po 13,70. W Art-Budzie na grunwaldkiej był po 14,50. Słyszałem że gdzieś na drodze na Nakło jest jeszcze po 12 z groszem. Ale niestety nie wiem gdzie

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...