Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja szukam dużego psa! :) Najlepiej szczeniaka na razie ;)

 

pogadaj z Marczysławą marzy o sznaucerze olbrzymie, i raczej wczesniej niz my go nabędzie :D, niestety musimy poczekać bo nie damy rady z dwoma maluchami naraz :p

 

Jak byś dori chciała "tańszego" to mój małż ma jakiś kontakt, do gościa co sprzedaje owczarki niemieckie, długowłose za 150 zł

 

Jeśli chodzi o sznaucera, to mam nadzieję, że niebawem go nabędziemy?! to uwaga do mojego chłopa, że urodzinki żonki zbliżają się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Jak byś dori chciała "tańszego" to mój małż ma jakiś kontakt, do gościa co sprzedaje owczarki niemieckie, długowłose za 150 zł

 

o!!! to ja chcę!- a jak szczeniaki to po prostu bosko!

 

a tak w ogóle to może podesłalibyście mi jakieś szczegóły dot. zmiany w pozwoleniu na bud - z szamba na oczyszczalnię.... Proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam dużego psa! :) Najlepiej szczeniaka na razie ;)

 

pogadaj z Marczysławą marzy o sznaucerze olbrzymie, i raczej wczesniej niz my go nabędzie :D, niestety musimy poczekać bo nie damy rady z dwoma maluchami naraz :p

 

Jak byś dori chciała "tańszego" to mój małż ma jakiś kontakt, do gościa co sprzedaje owczarki niemieckie, długowłose za 150 zł

 

Jeśli chodzi o sznaucera, to mam nadzieję, że niebawem go nabędziemy?! to uwaga do mojego chłopa, że urodzinki żonki zbliżają się :D

 

a w razie czego mam świetną lekarkę dla psiurków i ni tylko, zawsze może rzucić okiem czy wszystko jest tak jak należy :D :D

 

PS sznaucery potrzebuja kontaktu z wlascicielem do budy i kojca srednio :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak byś dori chciała "tańszego" to mój małż ma jakiś kontakt, do gościa co sprzedaje owczarki niemieckie, długowłose za 150 zł

 

o!!! to ja chcę!- a jak szczeniaki to po prostu bosko!

 

a tak w ogóle to może podesłalibyście mi jakieś szczegóły dot. zmiany w pozwoleniu na bud - z szamba na oczyszczalnię.... Proszę :)

 

dorisa po co chcesz sobie robić problem odbierz szambo i zgłoś oczyszczalnie

powinno byc mniej zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam projekt ze studia atrium w firmie DAKO.

Czytałam na forum już po fakcie zamówienia projektu,

aby omijać DAKO z daleka, ale poleciło mi tę

firmę kilka osób, którzy mimo wszystko byli zadowoleni.

 

Nie będę się rozpisywać, ale teraz po wszystkim

jeszcze raz ostrzegam z daleka od tej firmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam projekt ze studia atrium w firmie DAKO.

Czytałam na forum już po fakcie zamówienia projektu,

aby omijać DAKO z daleka, ale poleciło mi tę

firmę kilka osób, którzy mimo wszystko byli zadowoleni.

 

Nie będę się rozpisywać, ale teraz po wszystkim

jeszcze raz ostrzegam z daleka od tej firmy!

 

Witaj KasiaKowal napisz dokładniej z czym dali ciała .

Fakty lepiej uderzają do naszych głów i bardziej przestrzegają .

Współczuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, jak wygląda sprawa robienia przez ekipę poddasza

 

tzn kładą wełnę + stelaż + płyty karton-gips ze szpachlowaniem za jedną cenę

a co z oknami dachowymi w cenie czy jakiś dodatek

 

może ktoś coś wie na ten ten temat??

Alex, pytaliśmy o cenę, to co wymienileś od 35 do45 zl. Zależy od dachu. My zaczeliśmy sami. Mam nadzieję że będzie ok.

 

Marczyslaw , pytalam o tę hodowlę, wprawdzie facet mieszka tam już dlugo ale nic nie potrafil mi powiedzieć.

 

Szczerze mówiąc też zastanawiamy się nad psem, dzieciaki marzą o labradorze. Ale ponoć tro psiak towarzyski i w budzie nie za bardzo. Z drugiej strony co z ogrodem jak jest psiak? Ale za to tyle radości :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam projekt ze studia atrium w firmie DAKO.

Czytałam na forum już po fakcie zamówienia projektu,

aby omijać DAKO z daleka, ale poleciło mi tę

firmę kilka osób, którzy mimo wszystko byli zadowoleni.

 

Nie będę się rozpisywać, ale teraz po wszystkim

jeszcze raz ostrzegam z daleka od tej firmy!

 

napisz co się wydarzyło

Wiedź że na budowie różne rzeczy się zdarzają i jakaś zwłoka z otrzymaniem projektu to pikuś co CIEBIE czeka

Ja np czekam na więźbę 2 tygodnie dłużej niż powinienem. Skutek: cieśla zszedł z budowy, to samo z dekarzem ;-(

Tyle dobrego że cieśla to zawodowiec i ma kupe roboty więc wziął jakiś dach szybciej a do mnie wróci w lipcu. Czyli generalnie jestem na miesiąc do tyłu

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesters - w jakim tartaku taka obsuwa czasowa z wiezba???

Nie chce mówić tutaj tak publicznie. Jeszcze tydzień temu to bym mu policję nasłał. Ale jak to się mówi: zdarza się i nic na to nie poradzę. Odpuściłem trochę. Miał współpracownika facet który mu narobił bigosu. Dużo by gadać że to jesgo w końcu tartak a nie pracowników i takie tam, facet się jednak starał i koniec końców mam więźbę.

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, jak wygląda sprawa robienia przez ekipę poddasza

 

tzn kładą wełnę + stelaż + płyty karton-gips ze szpachlowaniem za jedną cenę

a co z oknami dachowymi w cenie czy jakiś dodatek

 

może ktoś coś wie na ten ten temat??

Alex, pytaliśmy o cenę, to co wymienileś od 35 do45 zl. Zależy od dachu. My zaczeliśmy sami. Mam nadzieję że będzie ok.

 

Wydaje mi się że okna powinny być w cenie, bo to okna jak każde inne, chyba że jest inaczej to mnie poprawcie :lol: :lol: :lol:

 

Marczyslaw , pytalam o tę hodowlę, wprawdzie facet mieszka tam już dlugo ale nic nie potrafil mi powiedzieć.

 

Szczerze mówiąc też zastanawiamy się nad psem, dzieciaki marzą o labradorze. Ale ponoć tro psiak towarzyski i w budzie nie za bardzo. Z drugiej strony co z ogrodem jak jest psiak? Ale za to tyle radości :D :D

 

Labrador tak samo jak Golden retriever oraz Flat coated retriever nie są psami nadającymi sie do budy bo to są psy do towarzystwa, które potrzebują kontaktu z człowiekiem :lol: :lol: :lol:

Labrador jest dość cieżki w budowie, pozostałe nieco lżejsze, radzę poczytać troszkę o rasach albo ustalić jakie pies powinien spełniać role, stróżujący, dla dzieci i pilnujący i obronny, jakiej wielkości itp itd

 

na ten temat to mozemy długo rozmawiać ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dorisa po co chcesz sobie robić problem odbierz szambo i zgłoś oczyszczalnie

powinno byc mniej zachodu

ali - ja mam pozwolenie odebrane na szambo właśnie i teraz zachciało mi się oczyszczalni... więc muszę zmienić w papierach... pomęczę Marczysławów :D

 

no ok o to chodzi, bo ja piszę o odbiorze koncowym budynku, gdzie jest szambo, czyli wszystko zgodnie z pozwoleniem i projektem

a potem chwilę poźniej zgłoszenie do starostwa o oczyszczalnie i powinno być dobrze, bo i tak na oczyszczalnię nie potrzeba odbioru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony co z ogrodem jak jest psiak? :D :D

 

pies i zadbany ogród to raczej dwie różne sprawy. zawsze będzie wykopana jakaś dziura lub zjedzona roślinka - ale cóż - życie to sztuka kompromisów

 

jeszcze zależy na co się psiurkowi pozwoli, przecież psa można nauczyć pewnych zachowań :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam dużego psa! :) Najlepiej szczeniaka na razie ;)

 

a może tak ze schroniska? tam też zdarzają się szczeniaki dużych ras

 

tak, oczywiście, że byłam najsampierw w schronisku. Było trochę szczeniaczków nawet - ale nie wiadomo było co z nich wyrośnie :D Starsze też oglądałam, był jeden sympatyczny rudzielec - taki 2-late. Ale ostatecznie się nie zdecydowaliśmy. Zajrzę tam pewnie poniwnie jak nic w międzyczasie mi się nie urodzi :)

 

p.s. a kłódeczka i kluczyk od skrzynki czekają... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam dużego psa! :) Najlepiej szczeniaka na razie ;)

 

a może tak ze schroniska? tam też zdarzają się szczeniaki dużych ras

 

tak, oczywiście, że byłam najsampierw w schronisku. Było trochę szczeniaczków nawet - ale nie wiadomo było co z nich wyrośnie :D Starsze też oglądałam, był jeden sympatyczny rudzielec - taki 2-late. Ale ostatecznie się nie zdecydowaliśmy. Zajrzę tam pewnie poniwnie jak nic w międzyczasie mi się nie urodzi :)

 

p.s. a kłódeczka i kluczyk od skrzynki czekają... :p

 

jeszcze dori do przejrzenia psiowe fora :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...