Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rekuperacja w firmie Greka http://www.greka.com.pl/ ok. 15 tys. Nam Bartosza skalkulowano na ok. 10 tys (jakiś przedstawiciel - nie z polecenia), ale jest duży i nie możemy znaleźć zadowolonych użytkowników tego reku w Polsce, więc zrezygnowaliśmy.

Znamy ludzi, którzy mają EkoZefir 500 i SystemAir (odpowiednio 9.800,- i 15.000,-) i niestety po pierwszym sezonie grzewczym tak samo wysokie rachunki (700-800,- za gaz). Co jest dobre pewnie okaże się po latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz może małe ogłoszenie. Za kilka dni będę miał na zbyciu kubik desek szalunkowych raz zalanych betonem przy okazji wykonywania podmurówki. Cena bardzo okazyjna a dostępność niemal od zaraz.

 

no mkkafe oczywiście jest pierwsza... ale jakby ktoś jeszcze miał na zbyciu deski do szalunków - ja jestem chętna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Jak w temacie, poszukuje na lipiec dekarzy do położenia dachówki. Raczej nie interesują mnie stawki po 40 zł za metr dachówki. A dach jest kopertowy z 3-ma balkonami. Dachu około 270 m2

 

Pozdrawiam

i czekam na kontakty.

JesterS

 

Polecam dekarza - Darek S. tel. 600423321

Wiem, że terminy ma napięte (w tym i mój dach :) ) ale warto do niego zadzwonić. Można nadmienić, że kontakt od Doroty z Murowańca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dekarza - Darek S. tel. 600423321.

 

skad jest ten Darek bo tez mam takiego o tym imieniu tylko nie moge numeru teraz zweryfikowac?

 

ten "moj" z pewnoscia jest dobrym fachowcem

 

mam tez innego dobrego ale tylko ciesle do wiezby w okolicach Torunia - jak ktos chetny to mam namiary

 

napisałam już nr tel i nie pytałam czy mogę umieścić go na forum, ale chyba mi wybaczy ;) - inne szczegóły dla zainteresowanych przesyłam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałem się dołączyć do Waszego forum i może na początek coś o mnie.

Mam nadzieje zacząć na jesień budowę domku w Murowańcu :D . Jak na razie entuzjazm jest :p

Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę i szukam sprawdzonej ekipy budowlanej. Wiem że jest trochę późno, ale liczę na szczęście.

Z chęcią podzielę się z Wami moimi budowlanymi doświadczeniami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałem się dołączyć do Waszego forum ........

 

Witamy serdecznie w naszej grupie Bydgosko-Toruńskiej , miło że do nas dołączyłeś .

Fajnie że powiększyłeś grono forumowiczów z Murowańca do którego z wielu osób także należę i ja . Napisz przy jakiej ulicy masz działeczkę i jak dużą ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz może małe ogłoszenie. Za kilka dni będę miał na zbyciu kubik desek szalunkowych raz zalanych betonem przy okazji wykonywania podmurówki. Cena bardzo okazyjna a dostępność niemal od zaraz.

 

no mkkafe oczywiście jest pierwsza... ale jakby ktoś jeszcze miał na zbyciu deski do szalunków - ja jestem chętna :)

 

Podłączam sie do prośby, a jeśli nie ma już nikt więcej odsprzedac to

proszę może wiecie gdzie można kupić ładne deski szalunkowe najlepiej z transportem w rozsądnej cenie :D :D :D :D( tartaki cena dostępność czas oczekiwania) :D :D a ja czekam nadal na nowa ekipę :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałem się dołączyć do Waszego forum i może na początek coś o mnie.

Mam nadzieje zacząć na jesień budowę domku w Murowańcu :D . Jak na razie entuzjazm jest :p

Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę i szukam sprawdzonej ekipy budowlanej. Wiem że jest trochę późno, ale liczę na szczęście.

Z chęcią podzielę się z Wami moimi budowlanymi doświadczeniami.

Pozdrawiam

Co do ekipy budowlanej to pogadaj z KarolinaS ma moją ekipę budowlaną od przyszłego tygodnia.U mnie kończą (cholerne deszcze). Ja byłem z nich zadowolony, myślę że u KarolinyS będą pracować ze dwa miesiące - więc pytaj.

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałem się dołączyć do Waszego forum ........

 

Witamy serdecznie w naszej grupie Bydgosko-Toruńskiej , miło że do nas dołączyłeś .

Fajnie że powiększyłeś grono forumowiczów z Murowańca do którego z wielu osób także należę i ja . Napisz przy jakiej ulicy masz działeczkę i jak dużą ?

Pozdrawiam

 

Witamy w Murowańcu

 

i prosimy o sprecyzowanie miejsca co nam ułatwi określenie sąsiedztwa forumowego

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałem się dołączyć do Waszego forum ........

 

Witamy serdecznie w naszej grupie Bydgosko-Toruńskiej , miło że do nas dołączyłeś .

Fajnie że powiększyłeś grono forumowiczów z Murowańca do którego z wielu osób także należę i ja . Napisz przy jakiej ulicy masz działeczkę i jak dużą ?

Pozdrawiam

 

Witamy w Murowańcu

 

i prosimy o sprecyzowanie miejsca co nam ułatwi określenie sąsiedztwa forumowego

 

pozdr

 

No *Tomek - dzień dobry! :p W końcu dołączyłeś do naszej elity :D

 

Alex Powiem tylko, że *Tomek trochę nas rozdzieli... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałem się dołączyć do Waszego forum ........

 

Witamy serdecznie w naszej grupie Bydgosko-Toruńskiej , miło że do nas dołączyłeś .

Fajnie że powiększyłeś grono forumowiczów z Murowańca do którego z wielu osób także należę i ja . Napisz przy jakiej ulicy masz działeczkę i jak dużą ?

Pozdrawiam

 

Działeczka przy ul.Bażanciej1 około 1200m2. Chyba jestem aktualnie najbliższym sąsiadem Dori. Jak się okazało mieliśmy okazje się już wcześniej poznać :) . Bydgoszcz mała jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...