Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie! Poszukuję na naszym terenie producenta takich mniej więcej schodów

http://img234.imageshack.us/img234/8607/30631701gz2.jpg

Może ktoś z Was wie gdzie szukać. To są schody betonowe z wtopionymi kamyczkami- gotowe elementy.

pzdr cyla 8)

 

te schody nie wyglądają na składane z elementow

Wg mnie sa na gotowo lane z tym że są dodane kamyki do całej mieszanki z jakiej wylane są schody.

JesterS

Szukam Dekarzy w rozsądnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W ubiegłym roku montowaliśmy siłowniki do bramy wjazdowej i garażowej.Ekipa zrobiła to szybko,gładko skasowała i pojechała.Problem :po pół roku użytkowania z jednego siłowników zaczął wyciekać smar ,wypadła uszczelka.Właściciel firmy po kilku tygodniach w końcu obejrzał ustrojstwo i orzekł ,ze siłownik jest do wymiany.I tyle minęło półtora miesiąca i nie odbiera telefonu.Dwa razy odebrał z rozpędu-dzwoniłam z dzieciowego umówił się i nic.

Cóż i tak jutro idę z tym do adwokata,ale pojadę sobie po gościu w taki sposób -nazywa się Pstrong firma przy ul.Fordońskiej w Bydgoszczy.

Mam dość uczucia bezsilności wobec niesolidnych wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w jakim banku najlepiej wziść kredyt hipoteczny

 

to zależy od Twojej sytuacji ... rodzaj dochodów, wysokość dochodów, wielkość inwestycji, sposób realizacji ...

... i na czym najbardziej Ci zależy (jak najmniejszy procent, brak prowizji... sposób rozliczania (na podstawie zdjęć, faktur czy wizyt inspektora z banku

... czy bieżesz pod uwagę szybszą spłatę, czy prowadzisz działalność gosp... itp) każdy bank do tego podchodzi inaczej i jeden robi większe problemy a drugi mniejsze

aktualnie najbardziej popularne banki to PKO BP, GE MoneyBank, Milenium

 

jest to dłuższa rozmowa ... jeżeli potrzebujesz informacji pytaj

 

pzdr Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w jakim banku najlepiej wziść kredyt hipoteczny

 

to zależy od Twojej sytuacji ... rodzaj dochodów, wysokość dochodów, wielkość inwestycji, sposób realizacji ...

... i na czym najbardziej Ci zależy (jak najmniejszy procent, brak prowizji... sposób rozliczania (na podstawie zdjęć, faktur czy wizyt inspektora z banku

... czy bieżesz pod uwagę szybszą spłatę, czy prowadzisz działalność gosp... itp) każdy bank do tego podchodzi inaczej i jeden robi większe problemy a drugi mniejsze

aktualnie najbardziej popularne banki to PKO BP, GE MoneyBank, Milenium

 

jest to dłuższa rozmowa ... jeżeli potrzebujesz informacji pytaj

 

pzdr Robert

 

istotna jeszcze jest waluta w jakiej chcesz wziąść kredyt.

My poprosiliśmy o zestawienie kilku ofert doradcę finansowego ze względu na ograniczony czas to on zebrał nam dane z różnych banków, zestawione obok siebie w tabelkach są bardziej czytelne i widać że czasami diabeł tkwi w szczegółach, przed ostateczną decyzją pofatygowaliśmy się sami do juz wybranych banków i sprawdziliśmy czy aby lepszych warunków nie dostaniemy i czy doradca o wszystkim nam powiedział.

 

A i nie wierz reklamom, że wniosek szybko rozpatrują. U nas równo 6 tygodni upłynęło od złożenia kompletnego wniosku do uruchomienia kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grono

 

Pilnie szukam transportu 16-24t (wystarczy 12t z przyczepa, ale moze byc tez zwykla 24t dluzyca) z Poznania do Bydgoszczy. Z hdsem lub bez. Moze ktos mnie poratowac namiarem?

K.

 

Kilka namiarów przesyłam na priva.

 

tez poprosze o jakies namiary na transport z okolic Gizycka-Ełku do torunia

 

Wiezba dachowa na 160 metrowy dach

 

najdluzsze elemwnty nieco ponad 9 metrow

 

zapewniam zaladunek i rozladunek

 

najlepiej auto ktore wraca na pusto z mazur co bym ja zaoszczedzil a kierowca zarobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w jakim banku najlepiej wziść kredyt hipoteczny

to zależy od Twojej sytuacji ... ...........(ciach)....

pzdr Robert

 

A powiedzcie co sądzicie o ofercie Banku Sląskiego?

Jak tak pozbierać te wszystkie koszty małym druczkiem z ofert to wydaje mi się że jest ok w śląskim

JesterS

 

Ja osoboscie nie polecam, mam kiepską opinię dot obsługi kredytu, wypłacania transz, mało elastyczni ... ale róznie bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w jakim banku najlepiej wziść kredyt hipoteczny

to zależy od Twojej sytuacji ... ...........(ciach)....

pzdr Robert

 

A powiedzcie co sądzicie o ofercie Banku Sląskiego?

Jak tak pozbierać te wszystkie koszty małym druczkiem z ofert to wydaje mi się że jest ok w śląskim

JesterS

 

Ja osoboscie nie polecam, mam kiepską opinię dot obsługi kredytu, wypłacania transz, mało elastyczni ... ale róznie bywa...

 

... przeanalizowałem ofertę Banku Śląskiego ... jeżeli planujesz kredyt w PLN to oferta jest jest nawet ciekawa ... jeżeli w innej walucie odpuść sobie - mam lepsze oferty 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy kierownika za niecaly 1000 zl. jest solidny, kompetentny, jest przy najwazniejszych robotach. zawsze odbiera telefon, doradza, robil kosztorysy do banku. nawet do mnie oddzwania bo ma darmowe rozmowy

ustalone 150 na poczatek, 150 na koniec i po 70 zeta za wizyte (zagwarantowane maksymalnie 10 a jak bedzie koniecznych wiecej to sa nieodplatne)

 

my za same warunki na wode 1800, kanalizacje 1800 bo tak sobie ustalila gmina. bez warunkow nie dostanie sie pozwolenia na budowe. do tego trzeba to jeszcze wykonac, odebrac i zinwentaryzowac wiec podlaczenie do budynku tych 2 madiow uczynia nas pewnie razem z 7 kola

 

Czy będzie możliwe otrzymać namiary na tak chwalonego i rozsądnego Kierownika Budowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...