Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś może mi polecić firmę od drzwi wew. Drzwi tanie ładne i szybko zamontowane...wiem to niemożliwe :D Szukam dobrych drzwi

 

Zamawialam drzwi w Portlandzie na Jagiellońskiej z firmy DRE. Wybór bardzo dobry, obsluga polecam, z termianmi gorzej. :-?

 

Widziałam u znajomej te drzwi - podtrzymuję niedrogie i bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preparat do impregnacji wiezby kupilem za okolo 84 zeta - 5 litrow koncentratu - wyjdzie z tego 50 litro gotowego speyfiku. wiem ze tani lecz polecili mi to ciesle z duuuuuuuuuzym stazem - polecani zreszta na tym forum przez inne osoby

 

cześć - możesz coś więcej napisać?? :p Rozumiem, że skoro sam kupowałeś ten preparat to i sam impregnowałeś... My też planujemy zrobić to sami. Jak to robiłeś - wcierałeś, malowałeś pędzlem czy może moczyłeś drewno. I co kupiłeś do impregnacji? No i nasuwa mi się też pytanie o utylizację tego płynu :roll:

50l wystarczyło Ci na ile drewna?

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach- i mialam pisac ze znow beton zdrozal...na pocieszenie pani w Thomas Beton powiedziala ze w sierpniu znow podwyzka - i jesli mam mozliwosc zalac strop w lipcu - to mam zalewac. Druga polowa roku miala byc bardziej laskawa dla budowlanki - wiec czy to prawda czy tylko chwyt marketingowy aby zamawiac szybko beton :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dori - dzieki - juz znalazlam - w Nakle - po 9,5 za sztuke ( W castoramie po 41 - ale mniejsze oczka) i chyba w czwartek sie wybierzemy po 20 siatek :lol: bo na piatek przewidziano zalanie stropu - choc z ta pogoda nic nie wiadomo :roll:

a u Ciebie - co teraz sie dzieje??

 

jakie masz wymiary tej siatki? I w Nakle - gdzie ją kupujesz? Pytam bo i my niebawem pewnie będziemy się za tym rozglądać. Czyli domyślasz się, że u nas trwają prace przygotowawcze pod strop - nadproża, podciąci, słupy...

strasznie mnie irytuje ta pogoda, wszystko spowalnia. No ale co nagle to po diable ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w projekcie mam oczko co 15, z drutu 5

udalo mi sie dostac 10 z drutu 3

i taka wezme - wystarczy mi - w koncu od zazbrojenia konstrukcji stropu sa inne prety

w Castoramie byly bardzo geste - i stad chyba ta cena

 

siatki z Nakla maja 1x2 metry - i taka wlasnie kosztuje 9,5 zl

podaje adres Stalbud Naklo, Jacowskiego 4 tel. 386 50 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można gdzieś wypozyczyć mały traktorek do zaorania i bronowania działki? Normalnej wielkości traktor raczej nie bardzo nam pasuje i myslimy o czyms mniejszym. Są jakieś szanse na znalezienie takiego sprzętu?

 

Na Łęczyckiej jest wypożyczalnia maszyn. Sami chcemy wziąć glebogryzarkę( doba 100 zł) + kaucja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można gdzieś wypozyczyć mały traktorek do zaorania i bronowania działki? Normalnej wielkości traktor raczej nie bardzo nam pasuje i myslimy o czyms mniejszym. Są jakieś szanse na znalezienie takiego sprzętu?

 

Na Łęczyckiej jest wypożyczalnia maszyn. Sami chcemy wziąć glebogryzarkę( doba 100 zł) + kaucja.

 

Dziękuję :)

Nie wiem co prawda gdzi ejest Łęczycka, ale mężu będzie bardziej zorientowany.

Wyślę go, żeby zobaczył jakim sprzętem dysponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preparat do impregnacji wiezby kupilem za okolo 84 zeta - 5 litrow koncentratu - wyjdzie z tego 50 litro gotowego speyfiku. wiem ze tani lecz polecili mi to ciesle z duuuuuuuuuzym stazem - polecani zreszta na tym forum przez inne osoby

 

cześć - możesz coś więcej napisać?? :p Rozumiem, że skoro sam kupowałeś ten preparat to i sam impregnowałeś... My też planujemy zrobić to sami. Jak to robiłeś - wcierałeś, malowałeś pędzlem czy może moczyłeś drewno. I co kupiłeś do impregnacji? No i nasuwa mi się też pytanie o utylizację tego płynu :roll:

50l wystarczyło Ci na ile drewna?

pzdr!

 

w innym temacie:

 

ciesli mam teraz zarabistych i za wiezbe, deski i pape - place 30 zeta (najdrozej jak znalazlem to bylo 43 zeta (po rabacie 40)

 

dachowka + wykonczenia (blacha, rynny i nie wiem sam co jeszcze) - place 30 zeta

 

jak sie nazywa impregnat to napisze jak przeczytam

 

malujemy sami po rozcienczeniu takim sporym pedzlem - w planie 2-3 warstwy

 

mam w metrach nastepujace ilosci:

 

wiezba - ponad 7

deski - ponad 4

laty - nieca 1

 

jak bedzie z wydajnoscia to napisze jak skoncze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
Poszukuję łat 6x4cm 3,6kubika zaimpregnowanych.

 

napisz lepiej w jakiej cenie szukasz.

JesterS

 

To oczywiste, że najtaniej jak można.

A cenę podaje sprzedawca a nie kupujący. Trochę sprawdziłem i jestem przerażony. Każdy zresztą tego doświadczy jak stanie przed kładzeniem dachówki.

Szukam po prostu tanio kupić łaty - to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...