Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najgorsze jest to że jak Wam Bardzo odpowiadają to po co jeszcze szukasz innych. Ja od razu bym brała właśnie te.

 

bardzo mi sie tez podoba jaguar xj6 z polowy lat 90-tych. nie kupilem bo duzo pali i serwis drogi choc nawet kilka sztuk ogladalem i jezdzilem z drzacymi kolanami .......... nawet takim srebrzysto niebieskim z bezowa skora w srodku :D

 

cos co ladne nie musi byc dobre a tego akurat w salonie nie widac wiec z tad moje pytania

 

biore oknovid bo cenowo dogadalem sie jeszcze lepiej i z m&s wyszlo by mnie z 2 kola wiecej. okazalo sie ze moja kolezanka pracuje w nalazku, troche sie zna na branzy okienno, bramowo, drzwiowej i nie majac w tym przeciez zadnego interesu oknovid poleca mi z czystym sumieniem

 

jutro podpisuje wiec umowe a czy dobrze robie to okaze sie za jakis czas :wink:

 

dziekuje za wszekie opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich:)

Nasza historia jest krótka-marzyliśmy o......M-4 a wpakowaliśmy się w domeczek:) zaczęliśmy w grudniu 2006 i z maniackim uporem pragniemy sie wprowadzic na Boże Narodzenie w tym roku:) Jesteśmy tuz przed wykańczająca wykończeniówką..... A dach robia nam już prawie 3 miesiące (chyba pobijemy rekord!!) a ekipa oczywiście .........z polecenia :evil:

Echhhhhh..................................

 

Napiszesz coś więcej? Co się stało z tym dachem że nie złożyli go w 2 tygodnie?

Tylko nie pisz że zapłaciliście przed wykonaniem roboty i teraz nie możecie zmienić wykonawcy, a może przyczyny są obiektwne? Ja byłem wściekły jak mi 3 tygodnie drzewo na dach zwolzili a co to mówić o 3 miesiącach

 

Pozdrawiam

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="

 

Napiszesz coś więcej? Co się stało z tym dachem że nie złożyli go w 2 tygodnie?

Tylko nie pisz że zapłaciliście przed wykonaniem roboty i teraz nie możecie zmienić wykonawcy, a może przyczyny są obiektwne? Ja byłem wściekły jak mi 3 tygodnie drzewo na dach zwolzili a co to mówić o 3 miesiącach

 

Pozdrawiam

JesterS

 

 

Otóż nie:) więdźbę ekipa zrobiła ekspresowo-problemy zaczęły się w momencie gdy mieli położyć folię i dachówki-ekipa przyjeżdzała np dwa dni w tygodniu, potem znikała... Nie zapłaciliśmy im z góry...Przyczyną były problemy z pracownikami u naszego wykonawcy-wielu prysnęło do WB-no ale to raczej nie nasza sprawa...

Problemem była gotowa więdźba-inny wykonawca w dobrej a nie wariackiej cenie nie chciał sie podjąć układania "na cudzym":( inni z kolei wykonawcy, których znaleźliśmy w koncu czerwca i chcieliby robić na obcej więźbie dawali nam termin...sierpien/wrzesien...więc na jedno by wyszło....

 

ale w tym tygodniu nam ten dach skonczą całkowicie.

Ale przez tąekipę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesteśmy na trudnym, nerwowo-rozwodowym:-) etapie wykańczania domu. Czy możecie polecić firmę wykonującą kominki?

 

Może możecie też polecić kogoś, kto chętnie () przyjdzie położyć mi wełnę pod dach? Będę wdzięczna za informację.

 

Wykańczanie domu to ciężki temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Obserwuje grupe od pewnego czasu. Mamy z żoną działkę w Murowancu, czyli nalezymy do dosyc silnej tu grupy :) .

Zaczynam zalatwiac papierologie. Zlozylem wniosek o wypis i wyrys z planu.

Czy ktos moze mi łopatologicznie opisac jak zalatwil warunki techniczne (jakie wnioski, mapy itp sa potrzbene i gdzie to składać)?

 

Z góry dzieki

 

Pozdraiwam

Tomek

 

Witam bardzo serdecznie dopiero teraz bo niestety do Murowańca necik nie dotarł w normalnej jakości i cenie :(, chyba że nasze potrzeby są wygórowane (sprawdzaliśmy już jakiś czas temu)

 

Standardowa prośba, abyś opisał bliżej miejsce położenia swojej działeczki

i jeżeli jest taka Twoja wola to możesz przesłać do RobertEsa swoje namiary to uaktualni naszą murowańską bazę sąsiadów i ją prześle

szczerze powiedziawszy też reflektuje na aktualizację, bo chyba mam jakąś wersję przedpotopową :p :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez witam i pozdrawiam - badz co badz - to tez moja grupa - a Murowaniec cicho ostatnio siedzi :-?

 

I co się dziwić, jak pisał o swoich problemach to źle było :p

 

a poza tym to się u nas we wsi dzieje, tak w kwestii duchowej bardziej :D to kościół budować będą :D

 

o oknach to się mogę wypowiedzieć tyle, że w M&S na Inowrocławskiej Pan sprzedawca ma sporo profesjonalizmu jest zawsze do dyspozycji, a jeśli chodzi o chłopaków montażystów to też nie mogę nic zarzucić, ale lepiej zawsze na swoje mieć oko to nigdy nie zaszkodzi

z uwagi na taką a nie inną technologię o ekipach nie piszę bo większość robimy sami tzn mężulo tworzy i końca nie widać :p :P :p

 

PS trzymajcie kciuki jeszcze tylko teoretycznie tydzień pozostał :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna informacja dla tych, którzy korzystają z serwisu photosite.com

będzie on funkcjonował tylko do 27 września 2007

mam prośbę może ktoś zna inny serwis do umieszczania fotek w dużej ilości na photosite było to 150 jeszcze za free i bez reklam

trochę mnie zaskoczyła informacja umieszczona na ich serwerze, proponują się przenieść na produkt hp z ilością 50 zdjęć

wszelkie sugestie mile widziane, z uwagi na mój dość bardzo ograniczony dostęp do neciku wszelkie sugesite proszę od razu na maila

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesteśmy na trudnym, nerwowo-rozwodowym:-) etapie wykańczania domu. Czy możecie polecić firmę wykonującą kominki?

 

Może możecie też polecić kogoś, kto chętnie () przyjdzie położyć mi wełnę pod dach? Będę wdzięczna za informację.

 

Wykańczanie domu to ciężki temat...

 

Witaj w klubie, przechodze ten sam etap nerwowo- rozwodowy :D :( :cry: Polecic mogę firmę która wykonywała u mnie kominek, punkt ma na ul. Gdańskiej 36 w podwórzu. telefon 505 024 891

 

Co do wełny, z uwagi na finanse mąż ociepla sam z pomocą fachowca. Fachowiec specjalista od wykończeniówki, moge polecić również, ale póki co niech skończą nasze podasze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna informacja dla tych, którzy korzystają z serwisu photosite.com

będzie on funkcjonował tylko do 27 września 2007

mam prośbę może ktoś zna inny serwis do umieszczania fotek w dużej ilości na photosite było to 150 jeszcze za free i bez reklam

trochę mnie zaskoczyła informacja umieszczona na ich serwerze, proponują się przenieść na produkt hp z ilością 50 zdjęć

wszelkie sugestie mile widziane, z uwagi na mój dość bardzo ograniczony dostęp do neciku wszelkie sugesite proszę od razu na maila

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

polecam http://www.superfoto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna informacja dla tych, którzy korzystają z serwisu photosite.com

będzie on funkcjonował tylko do 27 września 2007

mam prośbę może ktoś zna inny serwis do umieszczania fotek w dużej ilości na photosite było to 150 jeszcze za free i bez reklam

trochę mnie zaskoczyła informacja umieszczona na ich serwerze, proponują się przenieść na produkt hp z ilością 50 zdjęć

wszelkie sugestie mile widziane, z uwagi na mój dość bardzo ograniczony dostęp do neciku wszelkie sugesite proszę od razu na maila

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

polecam http://www.superfoto.pl/

 

Dziękuję ale chyba nie do końca o to chodzi: :( :( :(

 

wycinki z ich regulaminu

 

"Warunkiem utrzymywania darmowego konta są składane przez Ciebie zamówienia odbitek z umieszczanych zdjęć. Jeśli nie złożysz zamówienia w ciągu 7 dni od daty umieszczenia zdjęć w serwisie, Twoje zdjęcia zostaną usunięte z konta.

Warunkiem utrzymywania darmowego konta jest złożenie zamówienia przynajmniej raz na 3 miesiące. Udostępnienie nawet 1 zdjęcia powoduje wydłużenie okresu przechowywania zdjęć o 7 dni."

 

oraz kolejny

 

"Albumy służą przechowywaniu i edycji wykonanych przez Ciebie zdjęć w formie plików cyfrowych. Zdjęcia są dostępne tylko i wyłącznie użytkownikowi i aby uzyskać do nich dostęp użytkownik musi podać swój login (e-mail) i hasło...."

 

nie bardzo tylko ja mam z tego korzystać ale chodzi o udostępnianie zdjęć umieszczonych na serwerze

a przy cyfrowym robieniu zdjęć już w niepamięć w każdym razie u mnie odeszło robienie papierowych, chociaż mam pewne zaległości w tej kwestii

 

czekam na kolejne pomysły, gdzie można przenieść galerię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna informacja dla tych, którzy korzystają z serwisu photosite.com

będzie on funkcjonował tylko do 27 września 2007

mam prośbę może ktoś zna inny serwis do umieszczania fotek w dużej ilości na photosite było to 150 jeszcze za free i bez reklam

trochę mnie zaskoczyła informacja umieszczona na ich serwerze, proponują się przenieść na produkt hp z ilością 50 zdjęć

wszelkie sugestie mile widziane, z uwagi na mój dość bardzo ograniczony dostęp do neciku wszelkie sugesite proszę od razu na maila

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

 

To może tutaj :

http://www.ao.pl/

też można umieścić 150 fotek .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje google!!!!!

mają funkcję galerii fotek.

 

albo poprzez google trzeba założyć konto pocztowe i umieszczać zdjęcia w picassa, albo szukajcie poprzez adres:

 

http://picasaweb.google.com/

 

Jest funkcja udostepniania wszystkim lub wybranym osobom dostępu do galerii lub pojedynczych zdjęć. Można komentować, Ja korzystam tylko jako magazynek do zdjęć, nie testowałem pojemności ale skoro ma maila dają 2 GB to pewnie i na zdjęcia jest sporo.

Pozdrawiam

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie okien: my też chcieliśmy zamowić w M&S chociaż ceny mieli wyższe o ok.20% od pozostalych, u których robiliśmy wycenę . Ale facet z tej firmy (z Fordońskiej) co chwilę coś zmieniał: a to dokładał wzmocnienia poprzeczne w drzwiach balkonowych, gdy już się zgodziliśmy to dołożył wzmocnienia w oknach (nieotwieranych), gdy już byliśmy prawie zdecydowani (oczywiście wszystko podnosiło cenę) to wymyślił żeby w veluxach (połaciowych) dać wzmacniane szyby, bo... ptaki często pikują w dół, rozbijają szyby i wpadają do pokoju :o :o . Oczywiści cena poszła znowu w górę i ..zrezygnowaliśmy. mamy okna ze stolmaru w ślicznym kolorze, coś pomiędzy złotym dębem a orzechem, i zapłaciliśmy 3/4 tego co w M&S. Mają fabrykę w Białych Błotach i chyba na Fordońskiej sklep. Na razie jestem zadowolona , ale jeszcze nie mieszkamy, chociaż okazało się później że 2 z naszych znajomych mają okna z tej firmy już z 5 lat i są zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Obserwuje grupe od pewnego czasu. Mamy z żoną działkę w Murowancu, czyli nalezymy do dosyc silnej tu grupy :) .

Zaczynam zalatwiac papierologie. Zlozylem wniosek o wypis i wyrys z planu.

Czy ktos moze mi łopatologicznie opisac jak zalatwil warunki techniczne (jakie wnioski, mapy itp sa potrzbene i gdzie to składać)?

 

Z góry dzieki

 

Pozdraiwam

Tomek

 

Witam bardzo serdecznie dopiero teraz bo niestety do Murowańca necik nie dotarł w normalnej jakości i cenie :(, chyba że nasze potrzeby są wygórowane (sprawdzaliśmy już jakiś czas temu)

 

Standardowa prośba, abyś opisał bliżej miejsce położenia swojej działeczki

i jeżeli jest taka Twoja wola to możesz przesłać do RobertEsa swoje namiary to uaktualni naszą murowańską bazę sąsiadów i ją prześle

szczerze powiedziawszy też reflektuje na aktualizację, bo chyba mam jakąś wersję przedpotopową :p :P

 

Pozdrawiam

 

Hej alex_ - Działka po północnej stronie ulicy Puchacza, druga od ul. Strusia (80/94 jak ktoś ma mapki tej okolicy to moze zobaczyc dokladnie).

 

RobertEs - na priv zgodnie z propozycja alex_ poszly dane - czekam na odpowiedź

 

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyceny okien

oferta z Oknoplastu, z Krakowa a naszym inowrocławskim Inturem KFS droższa o całe 5,7 tyś :o :roll:

te same okna, ten sam profil,kolor!

 

 

mam pytanie-czy jest sens wstawiania szyby antywłamaniowej P4 w okna, gdzie ramy będą miały okucia antywłamaniowe i alarm w domu,ale nie będzie rolet zewnętrznych?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Obserwuje grupe od pewnego czasu. Mamy z żoną działkę w Murowancu, czyli nalezymy do dosyc silnej tu grupy :) .

Zaczynam zalatwiac papierologie. Zlozylem wniosek o wypis i wyrys z planu.

Czy ktos moze mi łopatologicznie opisac jak zalatwil warunki techniczne (jakie wnioski, mapy itp sa potrzbene i gdzie to składać)?

 

Z góry dzieki

 

Pozdraiwam

Tomek

 

Witam bardzo serdecznie dopiero teraz bo niestety do Murowańca necik nie dotarł w normalnej jakości i cenie :(, chyba że nasze potrzeby są wygórowane (sprawdzaliśmy już jakiś czas temu)

 

Standardowa prośba, abyś opisał bliżej miejsce położenia swojej działeczki

i jeżeli jest taka Twoja wola to możesz przesłać do RobertEsa swoje namiary to uaktualni naszą murowańską bazę sąsiadów i ją prześle

szczerze powiedziawszy też reflektuje na aktualizację, bo chyba mam jakąś wersję przedpotopową :p :P

 

Pozdrawiam

 

Hej alex_ - Działka po północnej stronie ulicy Puchacza, druga od ul. Strusia (80/94 jak ktoś ma mapki tej okolicy to moze zobaczyc dokladnie).

 

RobertEs - na priv zgodnie z propozycja alex_ poszly dane - czekam na odpowiedź

 

pozdrawiam

Tomek

 

tak tak dostałem....

aktualizacje wszystkie zrobie w tym tygodniu na 100% :D :D

 

pozdrawiam wszystkich...

 

poza tym GRATULACJE dla naszej Alex

... pewnie za jakis czas sie sama pojawi i pochwali z jakiego powodu ... nie będę jej odbierał tej przyjemności :lol: :lol: :wink:

... choć co niektórzy sąsiedzi się pewnie już domyślają .... :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...