Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam po długiej przerwie, kończymy poddasze nareszcie :lol: Nawet nie mysleliśmy ile to pracy z ociepleniem przy dachu kopertowym. Sami obliczalismy zapotrzebowanie na materiał, i okaząło sie że sporo zostało. Płyty gipsowo kartonowe, oraz wełna. Jeżeli znajdzie się osoba zainteresowana prosze o kontakt na priva.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zacząć się rozglądać za dachówką.

Myślę Braas albo Euronit, ze wskazaniem na tę pierwszą. Fakt, że bardzo ważna jest dla mnie cena - ale o Braas słyszałem lepsze opinie.

A jakie są wasze spostrzeżenia?

 

W jakich hurtowniach warto wycenić dach?

Macie jakieś namiary? - Hurtownia w której głównie się zaopatruję - nie prowadzi dachówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

euronit wlasnie chyba 3 dni temu zmienil cennik - dachowka z 2zl na 3 z kawalkiem za sztuke

wycenialam w cegpolu

 

Słuchajcie - a ja od miesiąca czytam w prasie, słyszę w TV i radio, że wszystkie materiały budowlane tanieją. Wszyscy znajomi mi mówią - jakie to ja mam szczęście, bo wszystko tanieje. Już powoli mnie szlag trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nasz dom juz zamkniety -dopiero co wstawili nam okna i drzwi i myslalam, ze najgorsze juz za nami ale teraz dopiero zaczna sie wydatki. Zacelismy szukac drzwi do domu 7-par , bardzo chcielismy drewniane , ale cena wyadawala nam sie dosc wysoka, wiec zainteresowalismy sie okleinowymi....

Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy porownalismy ceny wcale nie ma tak wielkiej roznicy!!!

Po prostu nas na to nie stac, moze znacie jakiegos stolarza, ktory robi drzwi drewniane w rozszadnej cenie?

Prosze o kazde info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
euronit wlasnie chyba 3 dni temu zmienil cennik - dachowka z 2zl na 3 z kawalkiem za sztuke

wycenialam w cegpolu

 

Słuchajcie - a ja od miesiąca czytam w prasie, słyszę w TV i radio, że wszystkie materiały budowlane tanieją. Wszyscy znajomi mi mówią - jakie to ja mam szczęście, bo wszystko tanieje. Już powoli mnie szlag trafia.

 

BK faktycznie staniał i to znacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sąsiadów ze Szwederowa. Tych co jeszcze mieszkają :D i tych co mieszkali :p

 

Kupiliśmy dzisiaj najtańsze panele w LEROY MERLIN za 18,90/m2. Z odbiorem późniejszym. No i co się okazało, na Inowrocławskiej są te same po 17,90/m2. Zamówienie cofnięte, pieniadze odzyskam z powrotem z LEROYa. I kupię te tańsze :wink:

 

 

Czy ktoś z Was forumowicze widział, wie lub miał do czynienia z gotowymi SZAMBAMI betonowymi???? Bardzo prosze o pomoc i namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nasz dom juz zamkniety -dopiero co wstawili nam okna i drzwi i myslalam, ze najgorsze juz za nami ale teraz dopiero zaczna sie wydatki. Zacelismy szukac drzwi do domu 7-par , bardzo chcielismy drewniane , ale cena wyadawala nam sie dosc wysoka, wiec zainteresowalismy sie okleinowymi....

Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy porownalismy ceny wcale nie ma tak wielkiej roznicy!!!

Po prostu nas na to nie stac, moze znacie jakiegos stolarza, ktory robi drzwi drewniane w rozszadnej cenie?

Prosze o kazde info

Pozdrawiam

Ja kupowałem u Dziadka na Mazowieckiej surowe drewniane i sam malowałem. Nie jest to zbyt drogie i trudne ale obecne ceny musisz sprawdzić sama. Można też dać stolarzowi do pomalowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można tanio kupić (CERSANITu) wannę, umywalki, drzwi do wnęki prysznicowej, baterie, zlewozmywak???

 

Moi rodzice w jednej łazience mają z CERSANIT a w drugiej z Koła.

Z moich obserwacji z Cersanitu "przyjmuje brud".

Koło jest dłużej czyste - wg mnie jest zrobione z takiego materialu, na którym brud się nie osadza.

 

Ale oczywiście mogę się mylić, może to być tylko taki jeden model itd.

Nie znam też różnic cenowych. Bo ja do tego etapu mam baaardzo daleko.

 

Nie piszę tego żebym chciał się mądrować - ale skoro jeszcze nie kupiłaś - to może zrobisz sondę wśród znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za pomoc dot. szamba (jak ktos jeszcze coś wie to bardzo proszę :D :D :D ).

Mam jeszcze pytanie gdyby ktoś z forumowiczów chciał kupić gotowe szambo betonowe w najbliższych 2 miesiącach to możemy się SPIKNĄĆ wtedy koszty transportu wyjdą taniej.

 

Dziękuję za uwagi. dot. Cersanitu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...