Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam projektanta sieci gazowych. Musze mieć projekt gazu. Na stan bieżący mam wyciągnięty rure z gazem w lini płotu.

Czy ktoś orientuje się ile może kosztować skrzynka na licznik gazowy? Taki w lini płotu.

Dzięki z góry

 

JesterS

 

Moje przyłącze o długości jakieś 12-15 m. z dwoma wejściami do domu (bezpośrednio pod piec i kuchenkę), ze skrzynką w lini działki, z małymi przesunięciami ulicznego przyłącza 8) :wink: kosztowało jakieś 3k. Jak jesteś zainteresowany namiarami to wieczorem podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja bardzo dziękuję Kolom za opiekę nad naszym szalonym zwierzakiem :p Nasza psina, początkowo taka zahukana (wzięliśmy ją ze schroniska), teraz tak się rozbrykała, że "lata" po całej wsi :lol: No a kojec to "sie robi" u nas już od... no właśnie nawet nie pamiętam od kiedy "sie robi"...

W każdym bądź razie - cieszę się, że można liczyć na sąsiadów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam projektanta sieci gazowych. Musze mieć projekt gazu. Na stan bieżący mam wyciągnięty rure z gazem w lini płotu.

Czy ktoś orientuje się ile może kosztować skrzynka na licznik gazowy? Taki w lini płotu.

Dzięki z góry

 

JesterS

 

Moje przyłącze o długości jakieś 12-15 m. z dwoma wejściami do domu (bezpośrednio pod piec i kuchenkę), ze skrzynką w lini działki, z małymi przesunięciami ulicznego przyłącza 8) :wink: kosztowało jakieś 3k. Jak jesteś zainteresowany namiarami to wieczorem podeślę.

 

Jestem zainteresowany ;-)

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo dziękuję Kolom za opiekę nad naszym szalonym zwierzakiem :p Nasza psina, początkowo taka zahukana (wzięliśmy ją ze schroniska), teraz tak się rozbrykała, że "lata" po całej wsi :lol: No a kojec to "sie robi" u nas już od... no właśnie nawet nie pamiętam od kiedy "sie robi"...

W każdym bądź razie - cieszę się, że można liczyć na sąsiadów!

 

:oops:

Nie ma za co :oops: My w ten sposób spłacamy długi zaciągnięte u Gacusia i Alexów, na których pomoc też możemy zawsze liczyć. A pomoc sąsiadów to ważna rzecz.

p.s. mam nadzieję, że Sonia nie ma nam za złe tego, że ograniczyliśmy jej wolność :p

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, kończymy ocieplać poddasze :lol: Nareszcie. Przy wielospadowym dachu to jest naprawde skomplikowane, tym bardziej, że robi sie to własnymi rękoma. Pozdrawiam.

 

Mogę spytać, w której części Łochowa budujecie?

 

Kilka ulic przed kościołem, wjeżdżając do Łochowa po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieszkamy tuż za mostkiem nad kanalem, po lewej stronie (jadąc z Bydgoszczy).

Nie dawno prawdopodobnie przejeżdżałam rowerem z synkiem koło Waszego domku. U nas trwają prace:ocieplanie, szpachlowanie, malowanie, kafelki, podłogi. Robimy to sami, więc czasu zajmuje sporo. Mogę się nawet pochwalić: wraz z dzieciakami położyłam w dwóch pokojach panele w dwa dni. trochę nerwówki było, ale zadowolenie także. Za to wszystkie mięśnie czułam przez tydzień :roll: :lol: Przeprowadzka - jeżeli dobrze pójdzie to koniec października. Już się cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJĘ 80-100 szt. stempli budowlanych (obojętnie czy drewnianych czy stalowych). PILNE. Jeśli macie lub możecie wypożyczyć proszę o kontakt na prv.

 

Witam .

Marcin pisał stronę wcześniej że ma stemple na sprzedaż , chyba ogłoszenie jest nadal aktualne - zapytaj

Mam 150 stempli na sprzedaż jak by ktoś chciał, długość około 270 cm.

 

Pozdrawiam

GACUŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów i forumowiczki. Poszukuję sprawdzonego wykonawcy do wod-kan budowa w Wałdowie k. Dąbrowy Chełmińskiej. Jestem własnie na etapie zamykania wszystkich otworów. Narazie do okien wybrałem Oknoplus z Fordońskiej. Jakie firmy polecacie do garażu i drzwi?

O Wałdowo! :o Jak miło! :D My też, chociaż jeszcze nie zaczęliśmy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...