Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam .

A ja poszukuję taniego gazobetonu .

Odwiedziłem kilka hurtowni i muszę powiedzieć że ceny spadły w porównaniu do wiosennego szału (16zł) Cena na dzień dzisiejszy w dobrych hurtowniach to poniżej 10zł brutto z transportem i rozładunkiem HDS i do tego towar praktycznie dostępny od ręki .Dobrze że ten szał minął .

Jeżeli to forum czytają jacyś właściciele składów budowlanych to proszę o przesłanie oferty na gazobeton 24 na priv . Potrzebuję ok 1600szt czyli dwa transporty .

Kupię tanio gazobeton 24cm

 

Pozdrawiam

 

GACUŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pytania w związku z adaptacją mam:

- ile kosztowała Was adaptacja łącznie z baaardzo dużą przeróbką? i co jeszcze w cenie było - jakieś załatwiania, urzędy?

- dobre biuro? (w kwestii tych dużych przeróbek szczególnie)

 

w zasadzie byłam zdecydowana na SPEKTRUM, ale mam trudności z kontaktem, terminem spotkań... no i mam pytanie do tych, którzy adaptowali w SPEKTRUM - ile Was wyniosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania w związku z adaptacją mam:

- ile kosztowała Was adaptacja łącznie z baaardzo dużą przeróbką? i co jeszcze w cenie było - jakieś załatwiania, urzędy?

- dobre biuro? (w kwestii tych dużych przeróbek szczególnie)

 

w zasadzie byłam zdecydowana na SPEKTRUM, ale mam trudności z kontaktem, terminem spotkań... no i mam pytanie do tych, którzy adaptowali w SPEKTRUM - ile Was wyniosło?

 

Ja robiłem adaptacje w SPEKTRUM , koszt ze zmianami to ok 1800zł (dość dużo zmian , luty 2007) Wykonanie adaptacji oceniam ok na 4+ ale termin realizacji to daje dużo do życzenia . Projekt zgodnie z podpisaną umową miał być gotowy w ciągu miesiąca a otrzymałem go po dwóch miesiącach :( . Niestety w umowie nie było żadnych sankcji karnych (pieniężnych) na wypadek opóźnienia .

Nie piszę tutaj tego po to aby odstraszyć potencjalnych klientów ale jeżeli chcesz robić to w Spektrum to koniecznie zwróć uwagę na to aby w umowie znalazł się zapis o kwocie kary za każdy dzień zwłoki , będziesz wtedy bardziej pewna co do terminu ukończenia adaptacji .

Jeżeli chodzi o zapłatę za wykonaną pracę to zażądano ode mnie kwotę ustaloną wcześniej (taką samą jak na podpisanej umowie) pomimo że doszło kilka zmian .

Jeżeli projekt otrzymałbym bez opóźnienia to napisałbym tutaj że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym biurem .

Jak jest w innych biurach to niestety na własnej skórze się nie przekonałem . Trochę czasu temu (chyba w listopadzie 2006) pisano w tej grupie o kilku biurach których nie polecano , poszukaj i poczytaj .

Pozdrawiam

GACUŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania w związku z adaptacją mam:

- ile kosztowała Was adaptacja łącznie z baaardzo dużą przeróbką? i co jeszcze w cenie było - jakieś załatwiania, urzędy?

- dobre biuro? (w kwestii tych dużych przeróbek szczególnie)

 

w zasadzie byłam zdecydowana na SPEKTRUM, ale mam trudności z kontaktem, terminem spotkań... no i mam pytanie do tych, którzy adaptowali w SPEKTRUM - ile Was wyniosło?

 

Poczytaj tutaj :

strona 106 i 107

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1873412&highlight=dako#1873412

 

strona 100 :

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1823392&highlight=dako#1823392

 

strona 57 i 58 :

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1532083&highlight=dako#1532083

 

strona 46 :

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1462720&highlight=dako#1462720

 

Pozdrawiam

GACUŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiecie może o jakiejs budowie z której wywoża przyzwoitą ziemię w okolicy Osielska/Niemcza/Myślęcinka? Potrzebujemy duzoooooooooooooooooooooo ziemi! jakieś....80 wywrotek:) Każda na wagę złota:)

 

No tak - moje okolice - i ten sam problem.

Ja też musze podnieść całą działkę o 50 cm.

I też się zastanawiam jak to zrobic niedrogo.

Za piach do zasypania fundamentów zapłaciłem krocie - nie wyobrażam sobie ile będzie mnie kosztowało podniesienie całego terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiecie może o jakiejs budowie z której wywoża przyzwoitą ziemię w okolicy Osielska/Niemcza/Myślęcinka? Potrzebujemy duzoooooooooooooooooooooo ziemi! jakieś....80 wywrotek:) Każda na wagę złota:)

 

No tak - moje okolice - i ten sam problem.

Ja też musze podnieść całą działkę o 50 cm.

I też się zastanawiam jak to zrobic niedrogo.

Za piach do zasypania fundamentów zapłaciłem krocie - nie wyobrażam sobie ile będzie mnie kosztowało podniesienie całego terenu.

 

Trzeba by poszukać gdzie będą budować jakiś market. Teść jak budowali Geant/Real jeszcze kase dostał jak się zgodził na przywóz ziemi. Inna rzecz że gruz też mu wrzucili i zasypali lekko ziemią.

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GACUŚ - dzięki :D :D :D

sama też pogrzebałam w wątku, ale trudno znaleźć coś na tak wielu stronach

a do SPEKTRUM dziś się znów nie dodzwoniłam :lol:

 

Może masz zły numer , albo dzwonisz zbyt późno , oni pracują do 16 . :)

http://www.spektrum.pl/kontakt.html

 

Pozdrawiam

Numer mam dobry

pozostaje mi wierzyć, że jak ktoś ma dużo pracy, to znaczy, że albo jest rozchwytywany (dobrze), albo pracuje powoli acz dokładnie (też dobrze) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GACUŚ - dzięki :D :D :D

sama też pogrzebałam w wątku, ale trudno znaleźć coś na tak wielu stronach

a do SPEKTRUM dziś się znów nie dodzwoniłam :lol:

 

Może masz zły numer , albo dzwonisz zbyt późno , oni pracują do 16 . :)

http://www.spektrum.pl/kontakt.html

 

Pozdrawiam

Numer mam dobry

pozostaje mi wierzyć, że jak ktoś ma dużo pracy, to znaczy, że albo jest rozchwytywany (dobrze), albo pracuje powoli acz dokładnie (też dobrze) 8)

 

Też robiłem adaptację w Spektrum - mieli poślizg około 30 dni - ale zawsze był jakiś powód - zawsze znaleźli coś do poprawienia :-)

Rysunki w Spektrum robią "młodzi adepci" (więc warto z nimi mieć kontak) - Szef tylko podbija rysunki - zapłaciłem za adaptację - ponad 2 k - ale wszystkie rysunki były do poprawki :-)

1,8k policzyli dodatkowo za projekt zagospodarowania

 

Ale pretensji do nich niemam bo pozwolenie na budowę dostałem po 6 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spectrum to totalna porażka. Na początku wszystko ładnie pięknie, a ja dochodzi do finału do "końca nie widać" :cry:

 

"końca nie widać" To może tam pracuje Szymon Majewski?

na razie to i początku nie widać, bo dziś się znowu nie dodzwoniłam :roll:

może zna ktoś biuro porównywalne ze Spectrum, jeśli chodzi o fachowość zmian, a może do tego szybsze albo i tańsze?

 

i z cyklu pytania blondynki: co to jest projekt zagospodarowania? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...