Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ponawiam ogloszenie, może znajdzie się chętny na: 27m2 weŁnę ROCKWOOL MEGAROCK grubość 14 cm - , - 30M2 weŁny ROCKWOOL ROCKMIN grubość 7 cm - , - 8 szt. pŁyt kartonowych (120x260x12) - , - wieszaki ES60/125, sztuk 200 -/szt, - zŁączki do CD60/27, sztuk 80 - , - folię paroizolacyjną ok 50m. Cena do uzgodnienia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a tak kero napisał mi na priva... sami oceńcie co myśleć o takim człowieku, a administratorzy powinni dać bana dożywotniego

cytuję:

 

"Od: Kero

Do: alex_

Wysłany: Pon, 17 Wrzesień 2007 15:50

Temat: .

Jak tak lubisz dupy lizać to mi poliż.

 

_________________

Budować, budować, budować! "

 

czekam na komentarze!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak kero napisał mi na priva... sami oceńcie co myśleć o takim człowieku, a administratorzy powinni dać bana dożywotniego

cytuję:

 

"Od: Kero

Do: alex_

Wysłany: Pon, 17 Wrzesień 2007 15:50

Temat: .

Jak tak lubisz dupy lizać to mi poliż.

 

_________________

Budować, budować, budować! "

 

czekam na komentarze!!!!!

 

No rzeczywiście żenujące , trzeba mieć tupet żeby coś takiego napisać .

chyba najlepiej będzie alex jak sprawę zgłosisz Administratorowi forum aby zablokował konto Kero - nie ma tutaj miejsca na takie chamskie zachowania.

Tym razem ostro przegiął .

 

ALEX - NIE PRZEJMUJ SIĘ !!!!

 

p.s. podeślę Ci dobrego prawnika

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!

 

Właśnie podjąłem decyzję o rozpoczęciu batalii o własny domek.

Liczę, że przygarniecie mnie do swojego grona i wspomożecie radą i dobrym słowem.

 

Na początek chciałbym zapytać adaptację projektu - mógłby ktoś polecić jakieś biuro? Widziałem na forum pochlebne opinie o SPECTRUM i krytykę DAKO, gdzie jeszcze warto zapukać?

A projekt przyłacza wod-kan lepiej robić razem z adaptacją czy u inego projektanta - jakieś typy?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją prośbę o blaszak, barak lub tym podobną strukturę...., oraz o namiar na hydraulika. Pozdrawiam. A adaptację robiłem w Spectrum - bez fajerwerków, ale wszystko na czas i pozwolenie na budowe bez problemów. Nie zrobili mi projektów przyłączy - branżowcy byli b. zajęci :roll:, robię oddzielnie, koszty chyba wypadną podobnie ( Spectrum chciało + 600 pln, czas oczekiwania to około 3 m-cy), teraz płacę 700 pln czas oczekiwania około 1 m-ca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!

 

Właśnie podjąłem decyzję o rozpoczęciu batalii o własny domek.

Liczę, że przygarniecie mnie do swojego grona i wspomożecie radą i dobrym słowem.

 

Na początek chciałbym zapytać adaptację projektu - mógłby ktoś polecić jakieś biuro? Widziałem na forum pochlebne opinie o SPECTRUM i krytykę DAKO, gdzie jeszcze warto zapukać?

A projekt przyłacza wod-kan lepiej robić razem z adaptacją czy u inego projektanta - jakieś typy?

 

pozdrawiam

 

Witamy w naszym gronie.

Oczywiście że Cię przygarniemy .

W jakim rejonie chcesz postawić swój własny domek ?

Jeżeli chodzi o projektanta do adaptacji projektu to ja robiłem w Spectrum więc nie mogę więcej w tej dziedzinie pomóc .

Tutaj Na forum kilka osób chwaliło się że mają dobrych i bardzo tanich projektantów ale niestety żadnych namiarów na forum nie wrzucili .

Jak ja robiłem adaptację to polecano mi Panią Jaworską (jak dobrze pamiętam) z Białych Błót . Biuro to znajduje się w budynku urzędu gminy .

Może ktoś rzuci namiarami ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy w naszym gronie.

Oczywiście że Cię przygarniemy .

W jakim rejonie chcesz postawić swój własny domek ?

Jak ja robiłem adaptację to polecano mi Panią Jaworską (jak dobrze pamiętam) z Białych Błót . Biuro to znajduje się w budynku urzędu gminy .

 

Reakcja błyskawiczna :wink:

 

Działkę mam na Czyżkówku, okolice Koronowskiej.

Z panią która ma biuro w UG w BB rozmawiałem, nie może wykonywać prac dla bydgoszczan :o . Rozmawiałem też z firmą E&E, ale chciałbym mieć jeszcze jakiś punkt odniesienia. Sprawdzę więc SPEKTRUM - Ty byłeś zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPEKTRUM - Ty byłeś zadowolony?

 

Ja na temat spektrum wypowiadałem się na :

http://forum.muratordom.pl/post2006694.htm?highlight=#2006694

 

znajdziesz tam też inne opinie oraz linki do innych stron w których są opisywane inne biura

 

Pytania w związku z adaptacją mam:

- ile kosztowała Was adaptacja łącznie z baaardzo dużą przeróbką? i co jeszcze w cenie było - jakieś załatwiania, urzędy?

- dobre biuro? (w kwestii tych dużych przeróbek szczególnie)

 

w zasadzie byłam zdecydowana na SPEKTRUM, ale mam trudności z kontaktem, terminem spotkań... no i mam pytanie do tych, którzy adaptowali w SPEKTRUM - ile Was wyniosło?

 

Poczytaj tutaj :

strona 106 i 107

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1873412&highlight=dako#1873412

 

strona 100 :

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1823392&highlight=dako#1823392

 

strona 57 i 58 :

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1532083&highlight=dako#1532083

 

strona 46 :

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1462720&highlight=dako#1462720

 

Pozdrawiam

GACUŚ

 

Życzę miłej lektury

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMPREZKA U ALEX BYŁA BARDZO UDANA I NIECH ŻAŁUJĄ CI CO NIE BYLI.

Co do zdjęć to podejdziemy z usb jeśli można.

 

Co do Kero raz mi puściły nerwy i troszke pojechałem po bandzie, na co on próbował się kreować jako wysoce kulturalny typ a tu sie okazuje, że to ZWYKŁY CHAM JEST.

I zacytuje jego wypowiedź, którą on kierował wtedy do mnie a teraz ja kieruje do niego:

" Moje samopoczucie polepszyło się kiedy ujawniła się kolejna fałszywa maska"

 

Pa Kero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją prośbę o blaszak, barak lub tym podobną strukturę....

Na kiedy potrzebujesz ten barak? ... bo jak dobrze pójdzie to ja się będę pozbywał swojego tak za ok miesiąc.

 

Właściwie to od zaraz :-? Odszczekuję SPECTRUM Adaptację robiłem w STYLBUD na Szajnochy. Też na "S" i pomerdało mi się. Sprawdziłem i był to STYLBUD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A teraz z innej bajki-czy ktos kupował płytki w Wemie? bo normalnie szlag mnie trafia: za każdym razem jak mi sie cos podoba to albo nie ma podłogi ("bedzie za miesiąc"), albo dekorów ("może będą, może nie bo trwają rozmowy z producentem, który sie nie wyrabia"!) No do licha cięzkiego-to czym oni tam handlują...czy tylko ja mam takiego pecha?

 

My robiliśmy podejście do zakupów w Wemie - przez 2 miesiące dekory się rozpakowywały. Za każdym razem jak dzwoniliśmy słyszeliśmy już dowieźli brakujące elementy i stoją na samochodzie. Proponowali nam część towaru a resztę mieli dowieźć.

Po wizycie u kierownika okazało się, że brakujące elementy jakoś nie zostały zamówione ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak kero napisał mi na priva... sami oceńcie co myśleć o takim człowieku, a administratorzy powinni dać bana dożywotniego

cytuję:

 

"Od: Kero

Do: alex_

Wysłany: Pon, 17 Wrzesień 2007 15:50

Temat: .

Jak tak lubisz dupy lizać to mi poliż.

 

_________________

Budować, budować, budować! "

 

czekam na komentarze!!!!!

 

przykro mi ALEX bo mam wrażenie że to moja wina że ta wypowiedź wiadomo kogo dotarła do ciebie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy w naszym gronie.

Oczywiście że Cię przygarniemy .

W jakim rejonie chcesz postawić swój własny domek ?

Jak ja robiłem adaptację to polecano mi Panią Jaworską (jak dobrze pamiętam) z Białych Błót . Biuro to znajduje się w budynku urzędu gminy .

 

Reakcja błyskawiczna :wink:

 

Działkę mam na Czyżkówku, okolice Koronowskiej.

Z panią która ma biuro w UG w BB rozmawiałem, nie może wykonywać prac dla bydgoszczan :o . Rozmawiałem też z firmą E&E, ale chciałbym mieć jeszcze jakiś punkt odniesienia. Sprawdzę więc SPEKTRUM - Ty byłeś zadowolony?

 

 

 

 

Ja robiłem w Białych Błotach Firma Tani Dom 2 Ul Betonowa 1 Ja jestem zadowolony wszystkie papierkowe sprawy oni załatwiają i są, przynajmniej byli konkurencyjni , budowę mam na Osowej Górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani

 

 

jeśli nikt nie ma namiarów na dobrego ( i nie bardzo drogiego) cieślę, to chociaż napiszcie ile płaciliście pls, (oczywiście Ci, którzy to mja za sobą )

i za dekarza, jeśli można.

My usłyszeliśmy cene 35 zł/m2, wydaje się nam trochę drogo, ale jak sie szuka cieśli o tej porze, to tak pewnie jest..... :cry:

 

mkkafee- a jak tam operacja malucha?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola 23 wita wszystkich i ma ważne pytanie! Czy 3 tysiące brutto za adaptację projektu, załatwienie wszystkich pozwoleń, geodetę, rysunki instalacji elektr. CO , szamba, przyjazdy do domu na konsultacje to DUżO czy jest OK !!!!!!!!!!!!!!! :D :roll: Doradźcie mam 1 dzień na podjęcie decyzji!!!!!!!!!!!
O Bydgoszczy czekam na podpowiedzi odnośnie ww. juto musze dać odpowiedź!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...