Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Ja robiłem w Białych Błotach Firma Tani Dom 2 Ul Betonowa 1 Ja jestem zadowolony wszystkie papierkowe sprawy oni załatwiają i są, przynajmniej byli konkurencyjni , budowę mam na Osowej Górze

 

Rozmawiałem z panem z firmy Tani Dom z Betonowej (nie wiem czy to jakaś frakcja??) ale sposób w jaki prowadził rozmowę nie zachęcał mnie do współpracy.

Na razie wytypowałem do sprawdzenia: SPECTRUM, STYLBUD i TYMBUD (ten ostatni - bo blisko :wink: )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga i Asioczek-czyli jednak ten burdel na kółkach (WEMA) to real a nie mój wyłącznie pech. No ale kurza twarz-chcę tamtejszą płytkę gresową do łazienki i nigdzie nie ma tych dekorów...w całej bydgoszczy. Nie wiem czy brać te płytki z zamówic deokry? bo jak będe czekać to płytki wyjdą i znowu będę czekać....A jak dekory będa za trzy miesiące np? chyba sie ugryzę-mam wyjątkowo problematyczny gus :roll:

 

 

Aga Żona Facia- gdzie dokładnie na Jana Pawła jest sklep z płytkami??? bo ja nie znaju tamtych okolic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola 23 wita wszystkich i ma ważne pytanie! Czy 3 tysiące brutto za adaptację projektu, załatwienie wszystkich pozwoleń, geodetę, rysunki instalacji elektr. CO , szamba, przyjazdy do domu na konsultacje to DUżO czy jest OK !!!!!!!!!!!!!!! :D :roll: Doradźcie mam 1 dzień na podjęcie decyzji!!!!!!!!!!!
O Bydgoszczy czekam na podpowiedzi odnośnie ww. juto musze dać odpowiedź!

 

Adaptacja z niewielkimi zmmianami 2tys, geodeta 540zł, projekt przyłącza wody 700 pln.,

 

Bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani

jeśli nikt nie ma namiarów na dobrego ( i nie bardzo drogiego) cieślę, to chociaż napiszcie ile płaciliście pls, (oczywiście Ci, którzy to mja za sobą )

i za dekarza, jeśli można.

My usłyszeliśmy cene 35 zł/m2, wydaje się nam trochę drogo, ale jak sie szuka cieśli o tej porze, to tak pewnie jest..... :cry:

My płacimy 29PLN/m2 za konstrukcję dachu, deskowanie i położenie papy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy w naszym gronie.

Oczywiście że Cię przygarniemy .

W jakim rejonie chcesz postawić swój własny domek ?

Jak ja robiłem adaptację to polecano mi Panią Jaworską (jak dobrze pamiętam) z Białych Błót . Biuro to znajduje się w budynku urzędu gminy .

 

Reakcja błyskawiczna :wink:

 

Działkę mam na Czyżkówku, okolice Koronowskiej.

Z panią która ma biuro w UG w BB rozmawiałem, nie może wykonywać prac dla bydgoszczan :o . Rozmawiałem też z firmą E&E, ale chciałbym mieć jeszcze jakiś punkt odniesienia. Sprawdzę więc SPEKTRUM - Ty byłeś zadowolony?

 

 

 

 

Ja robiłem w Białych Błotach Firma Tani Dom 2 Ul Betonowa 1 Ja jestem zadowolony wszystkie papierkowe sprawy oni załatwiają i są, przynajmniej byli konkurencyjni , budowę mam na Osowej Górze

 

Troszkę się pogubiłem kto ma tę działkę na Czyżkówku bo chętnie poznam sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się pogubiłem kto ma tę działkę na Czyżkówku bo chętnie poznam sąsiada.

 

Działkę ma mcs

 

Reakcja błyskawiczna :wink:

 

Działkę mam na Czyżkówku, okolice Koronowskiej.

Z panią która ma biuro w UG w BB rozmawiałem, nie może wykonywać prac dla bydgoszczan :o . Rozmawiałem też z firmą E&E, ale chciałbym mieć jeszcze jakiś punkt odniesienia. Sprawdzę więc SPEKTRUM - Ty byłeś zadowolony?

 

Troszkę mało było widać kto kogo cytował i stąd małe zamieszanie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga i Asioczek-czyli jednak ten burdel na kółkach (WEMA) to real a nie mój wyłącznie pech. No ale kurza twarz-chcę tamtejszą płytkę gresową do łazienki i nigdzie nie ma tych dekorów...w całej bydgoszczy. Nie wiem czy brać te płytki z zamówic deokry? bo jak będe czekać to płytki wyjdą i znowu będę czekać....A jak dekory będa za trzy miesiące np? chyba sie ugryzę-mam wyjątkowo problematyczny gus :roll:

 

 

Aga Żona Facia- gdzie dokładnie na Jana Pawła jest sklep z płytkami??? bo ja nie znaju tamtych okolic:)

 

My niestety tez akurat w Wemie znaleźliśmy jedyne płytki które nam pasowały, ale po rozmowie z kierownikiem jakoś nie nabraliśmy przekonania, że kiedykolwiek brakujące elementy dotrą.

Jeżeli znacie producenta, to może gdzie indziej sprowadzą Wam cały komplet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z uporem maniaka :D zapytuję po raz kolejny o barakopodobną...

 

Wiesz, może poprostu nikt nie ma takiego baraku i dlatego Ci nie odpisuje? Trudno, żeby każdy Forumowicz pisał teraz pod Twoim postem "Nie mam takiego baraku".

Marchab miałby za miesiąc jak pisał.

 

Poszukaj w anonasach, na likwidowanych rynkach. (Na Szwederowie jest takowy).

 

Pozdrawiam i życze sukcesów w budowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga i Asioczek-czyli jednak ten burdel na kółkach (WEMA)

To może zrezygnuj z tego salonu :D

Zobacz w: Cermag ul. Łęczycka

Bud-land ul. Gajowa 43

na ul. Przemysłowej AGAT, KAFRA

na ul. Fordońskiej

Jampol na ul. Inowrocławskiej

 

Ja chodziłam po tych sklepach. Najtaniej było na Jana Pawła. Ale to zależy czego szukacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Żona Facia- gdzie dokładnie na Jana Pawła jest sklep z płytkami??? bo ja nie znaju tamtych okolic:)

 

Jest to sklep "PŁYTOMEX" ul. Jana Pawła II 141 tel. 3719218

Jak jedziesz w stronę Inowrocławia, Jest MAKRO, potem salon SKODY, potem Stacja Benzynowa, kawałek dalej w takim parterowym domu jest ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kafle i glazura to polecam niepozorny sklep Glazurex na Podolskiej ( od Pomorskiej i Warmińskiego ) Pani sympatyczna,słowna i kontaktowa.Ściągnie większośc płytej jakie są w Polsce.Nie chce kasy przed towarem ( zostawiłem u niej z 10 kzł ).Poprzednio też chciałem kupić w takim "napuszonym" sklepie - drożej,łaska,że sprzedaje i straszne terminy dostawy.Kupowałem Paradyż i inne takie zmyślne kafelki szklane.Polecam !!!

Mają stronę internetową.

 

PS Odnośnie Kero - nie wiem czy to pisze stary ( sklep na Osowej ) czy młody ale stary Kero ma takie strasznie grube okulary i pewnie myśl logiczna przez nie się nie przebiła tylko głupota i grubiaństwo.Jednym słowem coś w tej kradzieży jego materiałów było....sprawiedliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Odnośnie Kero - nie wiem czy to pisze stary ( sklep na Osowej ) czy młody ale stary Kero ma takie strasznie grube okulary i pewnie myśl logiczna przez nie się nie przebiła tylko głupota i grubiaństwo.Jednym słowem coś w tej kradzieży jego materiałów było....sprawiedliwość?

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...