Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

....

Są drodzy ale warto!

 

Drodzy tzn...za dom ok 140m ile moga sobie zyczyc?

Pozdrawiam

 

Nie mam pojęcia. Ja budowałem z nimi w tamtym roku a ceny usług trochę :o się zmienily. Zadzwoń. Pogadaj. .... Może gdzieś Ciebie wciśnie, bo facet ma wzięcie. Coraz więcej ludzi uważa, że lepiej zapłacić dużo ale raz niż mniej ... alle kilka razy, bo to i tak sumarycznie wyjdzie taniej i ... zdrowszy będziesz! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoKero

Popieram przedmówcę wskazującego nazwiska szumowin społecznych.

Ja uczyniłem tak samo na wiosnę i złodziej mnie nie oskarżył bo zwyczajnie nie jest jego profesją latanie po sądach za co zresztą musiałby zapłacić.

 

To tylko pseudopolitycy za krzywy ryj wnoszą pozwy do sądów bo za to nie płacą.

 

Każdy powinien tu wskazywać tak jak przedmówca od świń wszelkie kontakty o nieuczciwych szumowinach inaczej nie wypleni się nigdy takich złodziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę wskazującego nazwiska szumowin społecznych.

Ja uczyniłem tak samo na wiosnę i złodziej mnie nie oskarżył bo zwyczajnie nie jest jego profesją latanie po sądach za co zresztą musiałby zapłacić.

 

To tylko pseudopolitycy za krzywy ryj wnoszą pozwy do sądów bo za to nie płacą.

 

Każdy powinien tu wskazywać tak jak przedmówca od świń wszelkie kontakty o nieuczciwych szumowinach inaczej nie wypleni się nigdy takich złodziei.

 

Dzięki za poparcie.

Przecież oni nie zapadli się pod ziemię (chętnie bym tam ich widział) tylko poszli na inną budowę następnych ludzi rolować! Ludzie! Oni nadal udają fachowców i pewnie jeszcze niejeden będzie przez nich w dołku psychicznym!

 

Świniom, chamom, złodziejom, oszustom i pseudofachowcom mówimy NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robił ktoś może adaptację/projekt w firmie "STYLBUD"?

2 lata temu rozmawialiśmy tylko raz z właścicelem. Na pewno był wtedy zapracowany. Ale zrobił na nas dobre wrażenie.

byłam

fakt, wrażenie dobre

cena za projekt indywidualny taka sobie :wink:

 

 

Pan Janusz Pulikowski - Kcynia.

600-817-111

 

Projektuje dużo na terenie Poznania i Bydgoszczy. Ma fajne pomysły i niezłe projekty na swoim koncie. Brał kiedyś rozsądne pieniądze i może jeszcze nie jest zmanierowany. Ma małą wadę ... strasznie długo się to ciągnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonej ekipy do maszynowego wylewania posadzek,

 

tak na lusterko :)

 

609-516-924 .... 11 chłopa + agregat = 204m2 w 8 godzin

 

no naprawdę masz zdrowie z tymi ... szkoda słów....

ale namiary na sprawdzonych spisuję - czyli na posadzki - ile wołają - wiem, że Ty nie pytasz 8)

i wpraszam się na piwko żeby z Wami zalać te smutki :p Kiedy Wam pasuje?

pozdrawiam Was cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonej ekipy do maszynowego wylewania posadzek,

 

tak na lusterko :)

 

609-516-924 .... 11 chłopa + agregat = 204m2 w 8 godzin

 

no naprawdę masz zdrowie z tymi ... szkoda słów....

ale namiary na sprawdzonych spisuję - czyli na posadzki - ile wołają - wiem, że Ty nie pytasz 8)

i wpraszam się na piwko żeby z Wami zalać te smutki :p Kiedy Wam pasuje?

pozdrawiam Was cieplutko!

 

Cześć Dori!

Daj mi płytkarza do zrobienia JEDNEJ łazienki a stawiam piwo do końca roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonej ekipy do maszynowego wylewania posadzek,

 

tak na lusterko :)

 

609-516-924 .... 11 chłopa + agregat = 204m2 w 8 godzin

 

Dzwoniłem, cena uzależniona w jakimś stopniu od ilości metrów jakie mają wylać. Np dla 300 m2 posadzki chcą 12 zeta za m2

 

Są tańsze oferty bo np mam tez i po 10 zeta za m2, a posadzka jest bardzo równa. Chyba że komuś zależy żeby to zrobić w jeden dzień a nie w dwa ;-)

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonej ekipy do maszynowego wylewania posadzek,

 

tak na lusterko :)

 

609-516-924 .... 11 chłopa + agregat = 204m2 w 8 godzin

 

Dzwoniłem, cena uzależniona w jakimś stopniu od ilości metrów jakie mają wylać. Np dla 300 m2 posadzki chcą 12 zeta za m2

 

Są tańsze oferty bo np mam tez i po 10 zeta za m2, a posadzka jest bardzo równa. Chyba że komuś zależy żeby to zrobić w jeden dzień a nie w dwa ;-)

 

JesterS

 

Ja w maju płaciłem u nich 10zl/m2. Generalnie położyli nienajgorzej. Jest jedno miejsce w korytarzu, gdzie posadzka jest niżej ok 1,5 cm ale pokój dzienny połączony z jadalnią, kuchnią i holem wejścowym (całość 91m2) ma różnice 4mm na długości sięgającej w skrajnym miejscu 15m!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonej ekipy do maszynowego wylewania posadzek,

 

tak na lusterko :)

 

609-516-924 .... 11 chłopa + agregat = 204m2 w 8 godzin

 

Dzwoniłem, cena uzależniona w jakimś stopniu od ilości metrów jakie mają wylać. Np dla 300 m2 posadzki chcą 12 zeta za m2

 

Są tańsze oferty bo np mam tez i po 10 zeta za m2, a posadzka jest bardzo równa. Chyba że komuś zależy żeby to zrobić w jeden dzień a nie w dwa ;-)

 

JesterS

 

Ja w maju płaciłem u nich 10zl/m2. Generalnie położyli nienajgorzej. Jest jedno miejsce w korytarzu, gdzie posadzka jest niżej ok 1,5 cm ale pokój dzienny połączony z jadalnią, kuchnią i holem wejścowym (całość 91m2) ma różnice 4mm na długości sięgającej w skrajnym miejscu 15m!

 

 

teraz chcą 15 i pan był urazony ze tylko 100m :) no i termin za dwa tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...