Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

szukam sprawdzonej ekipy do maszynowego wylewania posadzek,

 

tak na lusterko :)

 

609-516-924 .... 11 chłopa + agregat = 204m2 w 8 godzin

 

Dzwoniłem, cena uzależniona w jakimś stopniu od ilości metrów jakie mają wylać. Np dla 300 m2 posadzki chcą 12 zeta za m2

 

Są tańsze oferty bo np mam tez i po 10 zeta za m2, a posadzka jest bardzo równa. Chyba że komuś zależy żeby to zrobić w jeden dzień a nie w dwa ;-)

 

JesterS

 

Ja w maju płaciłem u nich 10zl/m2. Generalnie położyli nienajgorzej. Jest jedno miejsce w korytarzu, gdzie posadzka jest niżej ok 1,5 cm ale pokój dzienny połączony z jadalnią, kuchnią i holem wejścowym (całość 91m2) ma różnice 4mm na długości sięgającej w skrajnym miejscu 15m!

 

 

teraz chcą 15 i pan był urazony ze tylko 100m :) no i termin za dwa tygodnie

 

No to też już ich wzięło ! Jak jeszcze raz usłyszę w TV "bum budowlany" to chyba go wyp... przez okno! Cwaniaczki tego słuchają i tylko ceny windują! Powiedzcie mi co tak bardzo podrożało od maja, że cena wzrosła o 50%? Ropa do agregatu? S....syny!

 

Mnie 204 m2 posadzki (piasek, cement, plastryfikator i robocizna) kosztowało 4800 zł ... ale przy cenach wszystkiego z maja (cement kupiłem już na początku kwietnia) więc nie wiem co mam odpowiedzieć na pytanie czy 30zł/m2 z materiałami to drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Są tańsze oferty bo np mam tez i po 10 zeta za m2, a posadzka jest bardzo równa. Chyba że komuś zależy żeby to zrobić w jeden dzień a nie w dwa ;-)

 

JesterS

JesterS to ja poproszę o namiar :)

przecież było wcześniej

 

A ja potrzebuję namiarów na ocieplaczy, jakie ceny przy jakim metrażu do ocieplenia styropianem 12 cm na solbet 24cm.

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w wyborze dachówki!

Zaproponowano nam dachówkę Nelskamp. Babka dałaby 7% Vat bo zna naszych wykonawców. Tylko, że nie wiem czy ta dachówka jest dobra?! I jeszcze pytanie odnośnie oczyszczalni ekologicznej - gdzie najlepiej kupić i jak kształtują się ceny. Pani Zawidzka - Wodociągi Białe Błota ofeuje 2000l z ontażem i materiałem firmy Ekoplast Ciechocinek za 4600 brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robił ktoś może adaptację/projekt w firmie "STYLBUD"?

2 lata temu rozmawialiśmy tylko raz z właścicelem. Na pewno był wtedy zapracowany. Ale zrobił na nas dobre wrażenie.

byłam

fakt, wrażenie dobre

cena za projekt indywidualny taka sobie :wink:

 

 

Pan Janusz Pulikowski - Kcynia.

600-817-111

 

Projektuje dużo na terenie Poznania i Bydgoszczy. Ma fajne pomysły i niezłe projekty na swoim koncie. Brał kiedyś rozsądne pieniądze i może jeszcze nie jest zmanierowany. Ma małą wadę ... strasznie długo się to ciągnie :(

 

dziękuję, już zleciłam

za tydzień oglądam rysunki 8)

 

a przejść współczuję, przypominają zupełnie przejścia z parkietowcami podczas remontu u mojej mamy - przekładanie parkietu

ostatnia ekipa rozsmarowała smołę na pół pokoju, pomieszała zwymiarowane deseczki i uciekła , pozostawiając otwarte mieszkanie :o

a była ostatnia, bo odkleiliśmy to co krzywo położyli od smoły i parkiet został oddany na spalenie w kominku :evil:

a na smole są panele :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie duchowe ale uważam, że takich ludzi trzeba podawać z imienia i nazwiska bo oni wczoraj mnie wystawili a dzisiaj mogą innego niewinnego człowieka o zawał przyprawiać .... Aga- żona facia pisała, że dzisiaj ktoś do niej przychodzi :D .... To może być ktoś z tej listy więc niech będzie dziewczyna ostrożna!!! :o

 

Super, że to wszystko napisałeś. Myślałeś też o mnie :wink: to miłe.

Podziwiam Cię za Twoją odwagę. Ja nie byłabym na tyle odważna, zeby podawać dane na forum. Przez telefon lub osobiście tak, ale nie inaczej.

 

Wiesz co zrobiłam jak przeczytałam to wszystko? Wzięłam swój MAGICZNY ZESZYT z notatkami i wertowałam kafelkarzy. Na szczęście żadnego z tych numerów nie miałam.

 

Ja miałam podobne przeboje tyle, że raczej z braku czasu fachowców.

 

Najgorsze, że przez to, iż niektórzy ludzie to świnie ja szukając kafelkarza od czerwca jeszcze w dniu dzisiejszym nie mam nawet dotkniętych płytek.

 

Nie będę opisywać Wam moich przygód tylko Wam poradzę, jeżeli nie macie żadnego znajomego, ugadanego, zaufanego KAFELKARZA to zróbcie tak aby umówić się z kilkoma na raz na przybliżony termin. Bo zawsze to Wy możecie któregoś z nich zwodzić a nie oni Was.

Bo ci FACHOWCY to cwaniacy i oni zawsze pracę znajdą, a my już gorzej.

 

Za mnie trzymajcie kciuki bo ostatni kafelkarz z listy rankingowej ma wejść w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEZ2007 napisał:

Witam wszystkich przyszłych sąsiadów Decyzja podjęta BĘDZIEMY SIĘ BUDOWAĆ Chcemy zacząć na wiosnę.Otucha wszystkich mam pomogła mi podjąć decyzję,WIELKIE DZIĘKI MKKAFFE i AKA Z INA ,dzięki za wsparcie EDI! i za zainteresowanie GACUSIOWI, no i oczywiście Tobie ALEX- no nic będziemy z dziećmi "kursować" Pozdrawiam [list=]

 

Tak tak Inez- przyjedziemy wszyscy na parapetówę :D :D :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hejka! Ja też z Osielska :D

Podaję namiary na SPRAWDZONĄ ekipę. Budowali u mnie. Szybko, sprawnie, DOBRZE!!! Są drodzy ale warto! Nie wiem czy mają wolne terminy ale spróbować warto:

 

Pan Roman Kasprzak 608-322-010

 

wielkie dzieki

Będępróbowała szczęscia...

Prosze powiedzcie mi jeszcze czy do wstepnej wyceny przez murarzy potrzebuję juz samego projektu czy wystarcza tylko jakies prostsze dane? a jesli tak to jakie ? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. czy ktoś poratuje namiarami na fachowców od ociepleń? Obecny mój kontakt chce 40 zł za m2 na gotowo pod malowanie, Dla mnie to trochę dużo. Budowa w Bydgoszczy

To faktycznie dużo! Niestety nie mam nikogo od ociepleń bo mój mąż robił to sam (przy mojej małej pomocy) przez ponad 5 tygodni od rana do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonej ekipy do maszynowego wylewania posadzek,

 

tak na lusterko :)

 

609-516-924 .... 11 chłopa + agregat = 204m2 w 8 godzin

 

Dzwoniłem, cena uzależniona w jakimś stopniu od ilości metrów jakie mają wylać. Np dla 300 m2 posadzki chcą 12 zeta za m2

 

Są tańsze oferty bo np mam tez i po 10 zeta za m2, a posadzka jest bardzo równa. Chyba że komuś zależy żeby to zrobić w jeden dzień a nie w dwa ;-)

 

JesterS

 

Ja w maju płaciłem u nich 10zl/m2. Generalnie położyli nienajgorzej. Jest jedno miejsce w korytarzu, gdzie posadzka jest niżej ok 1,5 cm ale pokój dzienny połączony z jadalnią, kuchnią i holem wejścowym (całość 91m2) ma różnice 4mm na długości sięgającej w skrajnym miejscu 15m!

 

teraz chcą 15 i pan był urazony ze tylko 100m :) no i termin za dwa tygodnie

 

O tak ten pan często czuł się urażony :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu termin odpowiada masz moze jakies fotosy jak powstaje Wasza lazienka no i koszt nie wiem jak teraz sie rozlicza za m2 polozenia scian czy tez podlogi?

 

 

Jawrob

spróbuje coś wkleić jak tylko pojade na działkę bo jak małż jedzie to to tylko aparat przewiezie w te i wewte:) taki zapracowany i ani mu w głowie fotki:)

 

 

Oto nasza łazienka

 

i pomieszczenie (z alternatywną toaletą) gospodarcze.

 

Liczylismy że koniec będzie na początku listopada ale może potrwa to dłużej:(Do konca listopada....

 

http://http://images24.fotosik.pl/100/e40be306f7bb5103m.jpg

 

http://http://images22.fotosik.pl/176/30e878f280e0266fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam sprawdzonej ekipy do maszynowego wylewania posadzek,

 

tak na lusterko :)

 

609-516-924 .... 11 chłopa + agregat = 204m2 w 8 godzin

 

Dzwoniłem, cena uzależniona w jakimś stopniu od ilości metrów jakie mają wylać. Np dla 300 m2 posadzki chcą 12 zeta za m2

 

Są tańsze oferty bo np mam tez i po 10 zeta za m2, a posadzka jest bardzo równa. Chyba że komuś zależy żeby to zrobić w jeden dzień a nie w dwa ;-)

 

JesterS

 

Ja w maju płaciłem u nich 10zl/m2. Generalnie położyli nienajgorzej. Jest jedno miejsce w korytarzu, gdzie posadzka jest niżej ok 1,5 cm ale pokój dzienny połączony z jadalnią, kuchnią i holem wejścowym (całość 91m2) ma różnice 4mm na długości sięgającej w skrajnym miejscu 15m!

 

teraz chcą 15 i pan był urazony ze tylko 100m :) no i termin za dwa tygodnie

 

O tak ten pan często czuł się urażony :roll:

 

Nie myślcie, że u mnie był "sam miodzik" :lol:

Na początek przebili mi podłogówkę i wyzwałem ich wszystkich od debili i głupków, bo gość nawet deski, którą rzucił nie oglądał czy ma gwoździe! (dopiero później pomyślałem, że moja żona przez długie lata mogłaby nie znaleźć mych bielejących kości w pobliskim lesie :D)

Panowie chcieli się zmyć urażeni moją postawą, ale ja do końca, że "nikogo kto psuje innych robotę ja tutaj na siłę nie zatrzymuję".... Po chwili dotarło jednak do nich, że dwa kamazy piachu przywiezione przez nich do kieszeni nie zabiorą! Tych kamazów i ładowacza też nie było .... Mówiąc krótko byliby "w plecy" więc po chwili emocje opadły i już wszyscy wiedzieli kto tu PŁACI i kto jest SZEF! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie duchowe ale uważam, że takich ludzi trzeba podawać z imienia i nazwiska bo oni wczoraj mnie wystawili a dzisiaj mogą innego niewinnego człowieka o zawał przyprawiać .... Aga- żona facia pisała, że dzisiaj ktoś do niej przychodzi :D .... To może być ktoś z tej listy więc niech będzie dziewczyna ostrożna!!! :o

 

Super, że to wszystko napisałeś. Myślałeś też o mnie :wink: to miłe.

Podziwiam Cię za Twoją odwagę. Ja nie byłabym na tyle odważna, zeby podawać dane na forum. Przez telefon lub osobiście tak, ale nie inaczej.

 

Wiesz co zrobiłam jak przeczytałam to wszystko? Wzięłam swój MAGICZNY ZESZYT z notatkami i wertowałam kafelkarzy. Na szczęście żadnego z tych numerów nie miałam.

 

Ja miałam podobne przeboje tyle, że raczej z braku czasu fachowców.

 

Najgorsze, że przez to, iż niektórzy ludzie to świnie ja szukając kafelkarza od czerwca jeszcze w dniu dzisiejszym nie mam nawet dotkniętych płytek.

 

Nie będę opisywać Wam moich przygód tylko Wam poradzę, jeżeli nie macie żadnego znajomego, ugadanego, zaufanego KAFELKARZA to zróbcie tak aby umówić się z kilkoma na raz na przybliżony termin. Bo zawsze to Wy możecie któregoś z nich zwodzić a nie oni Was.

Bo ci FACHOWCY to cwaniacy i oni zawsze pracę znajdą, a my już gorzej.

 

Za mnie trzymajcie kciuki bo ostatni kafelkarz z listy rankingowej ma wejść w poniedziałek.

 

Gdybyś chciała z kogoś zrezygnować (bo przyjdzie ich np.5-ciu) to daj namiar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie duchowe ale uważam, że takich ludzi trzeba podawać z imienia i nazwiska bo oni wczoraj mnie wystawili a dzisiaj mogą innego niewinnego człowieka o zawał przyprawiać .... Aga- żona facia pisała, że dzisiaj ktoś do niej przychodzi :D .... To może być ktoś z tej listy więc niech będzie dziewczyna ostrożna!!! :o

 

Super, że to wszystko napisałeś. Myślałeś też o mnie :wink: to miłe.

Podziwiam Cię za Twoją odwagę. Ja nie byłabym na tyle odważna, zeby podawać dane na forum. Przez telefon lub osobiście tak, ale nie inaczej.

 

Wiesz co zrobiłam jak przeczytałam to wszystko? Wzięłam swój MAGICZNY ZESZYT z notatkami i wertowałam kafelkarzy. Na szczęście żadnego z tych numerów nie miałam.

 

....

 

Właśnie!

 

Napisałem to wszystko i podałem te dane nie tylko ze złości :oops: :oops: :oops: ale właśnie po to aby TE ŚWINIE eliminować z rynku!!! Wszyscy wiemy jak trudno znależć dzisiaj dobrych wykonawców więc może jak ich koledzy nie będą się mogli od nas (inwestorów) opędzić a oni nie będą mieli zleceń to może coś w tym chamach się zmieni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robił ktoś może adaptację/projekt w firmie "STYLBUD"?

2 lata temu rozmawialiśmy tylko raz z właścicelem. Na pewno był wtedy zapracowany. Ale zrobił na nas dobre wrażenie.

byłam

fakt, wrażenie dobre

cena za projekt indywidualny taka sobie :wink:

 

 

Pan Janusz Pulikowski - Kcynia.

600-817-111

 

Projektuje dużo na terenie Poznania i Bydgoszczy. Ma fajne pomysły i niezłe projekty na swoim koncie. Brał kiedyś rozsądne pieniądze i może jeszcze nie jest zmanierowany. Ma małą wadę ... strasznie długo się to ciągnie :(

 

dziękuję, już zleciłam

za tydzień oglądam rysunki 8)

 

a przejść współczuję, przypominają zupełnie przejścia z parkietowcami podczas remontu u mojej mamy - przekładanie parkietu

ostatnia ekipa rozsmarowała smołę na pół pokoju, pomieszała zwymiarowane deseczki i uciekła , pozostawiając otwarte mieszkanie :o

a była ostatnia, bo odkleiliśmy to co krzywo położyli od smoły i parkiet został oddany na spalenie w kominku :evil:

a na smole są panele :roll:

 

Nieźle!!! Zaczynam rozumieć tych, którzy chceliby aby zgodnie z literą prawa raz w roku można było kogoś zastrzelić!

... Składasz wniosek w gminie, podajesz wszystkie dane, szczegółowa dokumentacja partactwa (np. zdjęcia tego parkietu), itp. Specjalna komórka przy Wydziale Budownictwa wydaje pozwolenie na "ubój partacza". Czekasz np 14 dni na uprawomocnienie decyzji i uiszczasz stosowną opłatę np 1000zł + VAT. Odpowiednia profesjonalna firma (podobnie jak firmy zajmujące się utylizacją odpadów) jest zobowiązana do wyrwania chwasta!

... Myślę, że gnojki spod budki z piwem zastanowiliby się czy warto iść gdzieś na budowę i udawać fachowca! ... A my jacy zdrowi byśmy byli :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...