Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do problemów z projektantami jeśli idzie o ENEA Nakło to nie prawda ponieważ rozmawiałem osobiście z projektantem, który wykonywał projekt na zlecenie ENEA dla nas właśnie to mają go już od miesiąca marca br a jak nie wykonują przyłącza tak nie wykonują....

No właśnie... u mnie niby ma się zmienić plan zagospodarowania i niby dopiero potem mają się zabrać za etap "projektowania". Plan "się zmieni" nie wiadomo kiedy, projektować będą nie wiadomo jak długo a wykonanie tak jak piszesz zrealizują w bliżej (lub raczej dalszej) nieokreślonej przyszłości... Co robić mili państwo... co robić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z projektantami jeśli idzie o ENEA Nakło to nie prawda ponieważ rozmawiałem osobiście z projektantem, który wykonywał projekt na zlecenie ENEA dla nas właśnie to mają go już od miesiąca marca br a jak nie wykonują przyłącza tak nie wykonują.

Wiem od niejednego już wykonawcy poważnych inwestycji na rzecz ENEA Nakło , że właśnie Nakło to zwyczajne pokomunistyczne szumowiny i rzeczywiście niespecjalnie mają wykonawców na swoje zlecenia ponieważ to zasiedziała sitwa.

 

prawda-nieprawda - umowe z nami pod tym warunkiem podpisali

projektant musial wystapic do gminy o pozwolenie na budowe sieci energetycznej

 

szumowiny - jak najbardziej :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tak z innej beczki:

czy ktoś miał więźbę robioną przez p. Leszka Ziomera?

 

pozdrawiam

 

taaa

ale pan Leszek sam tej wiezby nie robi, tylko posredniczy

wiezbe zrobila ta ekipa dobrze

ale Pan Leszek od nas uciekl w newralgicznym momencie - gdy mial wchodzic dekarz, z niewykonczonymi i zle zrobionymi kominami - ech.....

zostawil nas na tzw lodzie

pozdrow pana Leszka od nas :wink:

 

A toś mnie zmartwiła :( , ale dzięki za info, trudno, może ja będę miała więcej szczęścia, a wydawał sie taki konkretny :( Zobaczymy i tak nie mamy wyboru

A jak to sie w końcu skończyło- szukaliście kogos innego do skończenia więźby czy on dokończył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Poszukuje Tartaku by wykonać więźbe dachową 7,73 m3 jaki tartak możecie mi polecić??

 

wszędzie tylko nie na Ujejskiego- Broń Was Boże

 

My zamawialiśmy przez Firme TB Invest, to posrednicy, więc zapłacicie pewnie troche więcej, ale terminy maja nienajgorsze....

Ale pewnie inni forumowicze mają swoje sprawdzone tartaki, to coś poleca, w razie czego służę telefonem do TB Investu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tak z innej beczki:

czy ktoś miał więźbę robioną przez p. Leszka Ziomera?

 

pozdrawiam

 

taaa

ale pan Leszek sam tej wiezby nie robi, tylko posredniczy

wiezbe zrobila ta ekipa dobrze

ale Pan Leszek od nas uciekl w newralgicznym momencie - gdy mial wchodzic dekarz, z niewykonczonymi i zle zrobionymi kominami - ech.....

zostawil nas na tzw lodzie

pozdrow pana Leszka od nas :wink:

 

A toś mnie zmartwiła :( , ale dzięki za info, trudno, może ja będę miała więcej szczęścia, a wydawał sie taki konkretny :( Zobaczymy i tak nie mamy wyboru

A jak to sie w końcu skończyło- szukaliście kogos innego do skończenia więźby czy on dokończył?

 

hmmm

alez ja nie pisalam ze nie skonczyl wiezby - napisalam ze zostala wykonana poprawnie

moze poza faktem ze ze wykonano ja miesiac przed wejsciem dekarzy - bo tak ekipie podnajetej akurat pasowalo

i ze po miesiacu stania pod golym niebem lekko falowala :x

poczytaj sobie moj post kt cytujesz

ale w wiezbie on jest posrednikiem - czyli nie wyoknuje, tylko kasuje

nam zrobil wielkie swinstwo - dach spozniony o 2 tygodnie

heh, a myslalam ze z nami mozna sie dogadac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę... ja zaczynam (nie)poważnie zastanawiać się nad agregatem... W najczarniejszych koszmarach do gowy mi nie przyszło że XXI wieku na prąd który teoretycznie jest medium niezbędnym do życia można czekać kilka lat :roll:

Polska to chory kraj...

 

no tak - dla nas to nie nowosc - agregat jezdzi w bagazniku

mam nadzieje ze juz niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie firmę w Bydgoszczy, która ma prezyzwoite panele w przyzwoitej cenie i montaz przy zakupie gratis:)?????????????????????????????????????????????

ale gratis w sensie gratis a nie panele które wszędzie są za 30 w cenie 50:)

 

Jeśli mogę doradzić to nie kupuj paneli z montażem gratis, dobry fachowiec się ceni i napewno za darmo Ci nie położy paneli. Chyba że nie zależy Tobie na jakości.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie firmę w Bydgoszczy, która ma prezyzwoite panele w przyzwoitej cenie i montaz przy zakupie gratis:)?????????????????????????????????????????????

ale gratis w sensie gratis a nie panele które wszędzie są za 30 w cenie 50:)

 

Jeśli mogę doradzić to nie kupuj paneli z montażem gratis, dobry fachowiec się ceni i napewno za darmo Ci nie położy paneli. Chyba że nie zależy Tobie na jakości.... :(

 

Montaż gratis często nie jest gratis. W OBI dość często jest taka promocja, chcaiłam się skusić i co się okazało. Promocja jest ważna tylko wtedy jeżeli zakupisz listwy wykończeniowe- montaż chyba 4 zł za metr, dojazd w centrum gratsi, poza centrum( Osowa Góra, Fordon) 2 zł za km. I tym samym już nie wszystko było gratis. Ofertę : montaż gratis lub 15% upustu ma także sklep na Fordońskiej(róg Fordońskiej i Szajnochy, obok OBI). My wybraliśmy 15% + transport gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy korzystał może ktoś z usług firmy TANI DOM? Byłam na pierwszej rozmowie,ale Pan zorbił na mnie dziwne wrażenie... :-? Za projekt indywidualny 150M chce 5000zł albo gotowiec 1500zł + adaptacja bez żadnych zmian 1500zł...co sądzicie o tych cenach?

 

 

 

Robiłam u nich adaptację w kwietniu tego roku. Z tygodniowego terminu zrobił się półtoramiesieczny. Kłamali, że dostarczyli wszytkie dokumenty jak się później okazało w starostwie były braki, które załatwiałam sama i znowu dwutygodniowy poślizg. Nic z nami nie omawiali,nic nie uzgadniali. Właściciel firmy bezczelny. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przyszłych sąsiadów :D :D :D Decyzja podjęta BĘDZIEMY SIĘ BUDOWAĆ :lol: :lol: :lol: Chcemy zacząć na wiosnę.Otucha wszystkich mam pomogła mi podjąć decyzję,WIELKIE DZIĘKI MKKAFFE i AKA Z INA ,dzięki za wsparcie EDI! i za zainteresowanie GACUSIOWI, no i oczywiście Tobie ALEX- no nic będziemy z dziećmi "kursować" :D Pozdrawiam :wink:

 

super wiadomośc!!!cieszę się z Wami :D

 

edi-dzięki za słowa uznania :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...