Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam małe pytanko- czy ktoś z grupy kupował gotowe szambo albo budował z kręgów ? jeżeli tak to poproszę o adresy, kontakty , telefony i koszty Z góry WIELKIE DZIęKI

My we wrześniu mieliśmy zamontowane szambo betonowe. Cały koszt 3000. Zagłębie szamb to okolice Radomia. Stamtąd wożą nawet nad morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

AAAAA jeszcze jedno pytanko do Was!

Czy korzystaliscie z uslug dzwigu? chodzi o transport baraku z osowej gory do szubina.moze orientacyjne ceny moglibyscie mi podrzucic a z nimi numery tel. pozdrawiam (mam propozycje 200zl transport i 300 lub 400 dzwig)

 

może poszukajcie takiego samochodu do transportu który ma również dźwig. może wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEKI ZA ODPOWIEDZI!!

A gdzie moge kupic takie stemple lub uzywane odkupic?

dalam ogloszonko na forum wielkiemi literami.. nio i bez skutku..

 

Pozdrawiam

 

my kupowalismy z nadlesnictwa

 

1 sztuka wychodzila z transportem maksymalnie 2 zeta a byly naprawde solidne :wink:

Ta cena to chyba z 2006 roku :roll: :o :roll: :o

 

dleczego tak uwazasz?

 

to cena z maja 2007 - kokretnego dnia przepraszam lecz nie pamietam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrulex bo ja nie piszę nikomu o cenach jakie były 3, 2 lata temu lub rok temu. Teraz są inne (czytaj: wyższe).

Bez sensu.

Ale jakbyś chciał teraz sprzedać to pewnie byś wziął cenę z dnia dzisiejszego :wink: :wink: :wink:

 

no wlasnie :wink:

 

to tak samo jak ja

 

wiec bez sensu, ze mnie posadzasz ze pisze cos czego Ty nie piszesz :o

 

dla mnie tak samo jak dla Ciebie jest normalne ze niektore ceny w 2006 byly nawet 5-krotnie nizsze niz w szczycie 2007

 

jak pokazuje post chwile po moim w nadlesnictwie zaproponowano nie tlko mi stemple za niewielkie pieniadze

 

moje niecale 2 zeta w maju 2007 z 2,5 kolezanki/kolegi to raczej porownywalna cena

 

ja mialem transportu z 5-6 km i zalatwialem go sobie sam a nie przez nadlesnictwo

 

jak robilismy styro to tez od nich kupoiwalem takie dlugie dragi do rusztowania

 

za okolo 20 sztuk zaplacilem niecale 100 + transport chyba 40

 

dragi tak dlugie i grube ze z kazdego 4 stemple na luzaku by wyszly

 

wiec wychodzi 80 stempli za 140 zeta

 

1 stempel = 1,75 :wink:

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już pozwolenie na budowę, umówionych na papierze murarzy na kwiecień czyli STARTUJĘ :D

 

Jednak do szczęścia potrzeba mi kierownika budowy bo ten co miał być u mnie to zrezygnował a do innych jak dzwonię to wołają astronomiczne sumy - nawet 3500zł :(

Proszę zatem WAS o pomoc. Dajcie mi jakiś namiar na sprawdzonego kierownika budowy którego rola nie kończy się na wpisach do zeszytu budowy i pracuje za ludzkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wykonawców do wykończeń.

 

Podeślijcie mi namiary na Waszych wykonawców szczególnie na tych, którzy wg Was godni są polecenia:

 

- Hydraulik z umiejętnością rozkładania instalacji centralnego odkurzacza,

- Tynkarz - tynk raczej gipsowy, ale jeśli przekona mnie do innego ...,

- Sufit podwieszany z G-K pod stropem drewnianym,

- Posadzkarz - podłoga akumulacyjna, warstwa betonu na kablach grzejnych. Kable będą wcześniej położone dlatego umiejętność fruwania mile widziana :D

 

Dziękuję, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAA jeszcze jedno pytanko do Was!

Czy korzystaliscie z uslug dzwigu? chodzi o transport baraku z osowej gory do szubina.moze orientacyjne ceny moglibyscie mi podrzucic a z nimi numery tel. pozdrawiam (mam propozycje 200zl transport i 300 lub 400 dzwig)

 

Dzwig kładł mi strop Filigran, generalnie strasznie ciężko znaleźć dźwig za przyzwoite pieniądze, zwykle liczą co najmniej godz. pracy plus dojazd jakieś 5 zł za km co daje jak nic kilka setek - 300 zł moim zdaniem normalna cena (co nie znaczy że odpowiednia).

Stemple mam modrzewiowe dł. 2,5m będzie jakieś 100-140 szt. Oddam po 2zł, ale odbiór w Osielsku więc trochę daleko od Was.

Pozdrawiam i życzę stoickiego spokoju na budowie.

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z Wami podzielę się taką informacją: w Art-Budzie na Towarowej to nie potrafią poradzić sobie z najprostszym zamówieniem a klienta naprawdę mają głęboko gdzieś. Niestety nie polecam tam zakupów. Także jak będziecie szukać drzwi - tam termin realizacji, pisemna deklaracja montażu - to dla nich naprawdę nic nieznaczący aspekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Pytanko dla tych co maja podłogówkę: jakiej firmy rurki pe-x zastosowaliście?

Czy ktoś ma rurki TECE, albo słyszał opinie o nich, czy warto płacic te 6zł/m, czy to przesada?

będę wdzieczna za kazda opinie

pozdrawiam

E.

 

Mam 2 km rurek Giacomini czyli tych trochę lepszych.Na tym NIE MOŻNA oszczędzać.Broń Boże chińśkie badziewie.Nie kupisz LCD 46 cali tylko 32 pewność materiału jest bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei poszukuję stolarza, który wykonuje meble kuchenne oraz wewnętrzne drzwi drewniane. Była o tym kiedyś mowa, ale nie mogę znaleźć. Może macie jakieś namiary?

 

Odnośnie drzwi wewnętrznych i schodów.Bezkonkurencyjna jest firma 'Żądło i synowie" z Chodzieży.Każdy kto mnie odiwedzi nie potrafi się tym drzwiom oprzeć.Piękne i dobrze zrobione za przywoitą cenę.W pełni profesjonalna firma.Zrobi co zechcecie.Adres można sobie wyguglać.Terminy 3 miesięczne ( wiem bo mój sąsiad wpadł w sidła uroku tych drzwi. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...