Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

po dwóch miesiącach nieobecności wracam na forum :) zamierzam wybudować maluteńki domek w Osielsku. działka przepisana już na mnie, w piatek odbieram wypis i wyrys, mapka "się robi", projekt prawie że wybrany, adaptacja ma być po małej znajomości... jak na razie jestem zielona ale z Waszą pomocą musi się udać :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Androżek, można prosić o zdjęcia tych pięknych drzwi? Ile one kosztują?

Dzwoniłam do nich. Drzwi, które mają na str. internetowej, sosnowe - 1400zł (z czteroma prostokątnymi przeszkleniami). Pan powiedział, że z Bydgoszczy niechętnie przyjąłby zamówienie, bo to za daleko.

Osobiście, to chciałabym trochę taniej i mogłyby być surowe. Sama bym je wykończyła :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dobrego stolarza .....

mogę polecić w Osielsku pana o nazwisku Marian Hiller na Słonecznej 9. Profesjonalne drzwi, okna, witryny drewniane. Polecam.

Ja również jadąc kiedyś ulicamy Bydgoszczy zwróciłam uwagę na b. ładne drzwi wejściowe z górnym naświetlem. I tak przejeżdżając obok kolejny raz postanowiłam zatrzymać się i podpytać właściciela o nie. Otóż PAni właśnie powiedziała, że zostały zrobione przez stolarnię PAna Hillera w Osielsku. Miała jednak pewne problemy z ich osiadaniem i serwisem. Otóż musiała wzywać kiklakrotnie Pana Hillera, który jednak nigdy nie miał czasu i już nie był tak miły. Doszło do tego, że nie mogła wyjść z domu... bo nie mogła zamknąć drzwi i nie mogła się doprosić nikogo, żeby jej pomógł. Ale to było kilka lat temu. Problemy w końcu ustąpiły a drzwi są piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

MAM pyanie gdzie i za ile kupowliście gazobeton 12cm na ścianki działowe

 

zapytaj jeszcze kiedy bo ja kupowałem po 4,18 w Szubinie ale 3 lata temu

 

za 12-ke 3 lata temu 4,18??

 

oj cos drogo, bardziej na 24-ke pasuje

 

 

widzę że jesteś czujny - całe szczęście. oczywiście to cena 24-ki. za 12-kę było około 2 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

MAM pyanie gdzie i za ile kupowliście gazobeton 12cm na ścianki działowe

 

zapytaj jeszcze kiedy bo ja kupowałem po 4,18 w Szubinie ale 3 lata temu

 

za 12-ke 3 lata temu 4,18??

 

oj cos drogo, bardziej na 24-ke pasuje

 

 

widzę że jesteś czujny - całe szczęście. oczywiście to cena 24-ki. za 12-kę było około 2 pln

 

Mariusz

A pamietasz o nas? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Pytanko dla tych co maja podłogówkę: jakiej firmy rurki pe-x zastosowaliście?

Czy ktoś ma rurki TECE, albo słyszał opinie o nich, czy warto płacic te 6zł/m, czy to przesada?

będę wdzieczna za kazda opinie

pozdrawiam

E.

 

Mam 2 km rurek Giacomini czyli tych trochę lepszych.Na tym NIE MOŻNA oszczędzać.Broń Boże chińśkie badziewie.Nie kupisz LCD 46 cali tylko 32 pewność materiału jest bezcenna.

 

zgadzam się z Toba w zupełności, po prostu zamierzamy zrobić z Wavina, słyszałam o nich dobrą opinie, a cenowo to ok. 3,6- 3,8 zł/m, a tece 6,5 zł/m

byłam ciekawa, czy ktoś tez miał podobny dylemat....

pozdrawiam

e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Androżek, można prosić o zdjęcia tych pięknych drzwi? Ile one kosztują?

Dzwoniłam do nich. Drzwi, które mają na str. internetowej, sosnowe - 1400zł (z czteroma prostokątnymi przeszkleniami). Pan powiedział, że z Bydgoszczy niechętnie przyjąłby zamówienie, bo to za daleko.

Osobiście, to chciałabym trochę taniej i mogłyby być surowe. Sama bym je wykończyła :-? .

 

Chciałem zauważyć,że prawdopodobnie 1400 zł to cena z montażem,klamką,futryną.Pomalować drzwi w taki sposób jak Żądłowie to sztuka.Zainteresowanych zapraszam do siebie.Kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do zbycia około 100 szt. stempli, jest więcej coś około 110.

długość średnia 2,75m. są 2,70 są również 2,80.

 

do odebrania za Ostromeckiem.

więcej informacji na priv.

 

http://www.dogmedia.nazwa.pl/stemple.jpg

 

Hej.

Napiszcie proszę po ile chcecie je sprzedać.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zapewne większość z Was jest już po montażu okien :) ja jestem przed i pytanko do doświadczonych , czy może miał ktoś do czynienia z firmą MS -Oknoplus (pcv okleina )? lub Urzędowski (drewno)? Nie wiem na co się zdecydować...pcv czy drewno? może już wiecie czy dokonaliście dobrego wyboru? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zapewne większość z Was jest już po montażu okien :) ja jestem przed i pytanko do doświadczonych , czy może miał ktoś do czynienia z firmą MS -Oknoplus (pcv okleina )? lub Urzędowski (drewno)? Nie wiem na co się zdecydować...pcv czy drewno? może już wiecie czy dokonaliście dobrego wyboru? :wink:

INEZ dużo tutaj było o oknach. Zwłaszcza o M&S Oknoplus. My mamy w swoim domu białe, tej firmy. Jesteśmy zadowoleni. Jak chcesz to przyjedz zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...