Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

...zapewne większość z Was jest już po montażu okien :) ja jestem przed i pytanko do doświadczonych , czy może miał ktoś do czynienia z firmą MS -Oknoplus (pcv okleina )? lub Urzędowski (drewno)? Nie wiem na co się zdecydować...pcv czy drewno? może już wiecie czy dokonaliście dobrego wyboru? :wink:

INEZ dużo tutaj było o oknach. Zwłaszcza o M&S Oknoplus. My mamy w swoim domu białe, tej firmy. Jesteśmy zadowoleni. Jak chcesz to przyjedz zobaczyć.

 

Pamiętam,że było ,ale nie mogę znaleźć ...tyle tych stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...zapewne większość z Was jest już po montażu okien :) ja jestem przed i pytanko do doświadczonych , czy może miał ktoś do czynienia z firmą MS -Oknoplus (pcv okleina )? lub Urzędowski (drewno)? Nie wiem na co się zdecydować...pcv czy drewno? może już wiecie czy dokonaliście dobrego wyboru? :wink:

INEZ dużo tutaj było o oknach. Zwłaszcza o M&S Oknoplus. My mamy w swoim domu białe, tej firmy. Jesteśmy zadowoleni. Jak chcesz to przyjedz zobaczyć.

 

Pamiętam,że było ,ale nie mogę znaleźć ...tyle tych stron :)

 

Inez

 

my mamy MS, Robert ma MS, Marczysławy i Marciny z Bydzi,

obsługa najlepsza dla mnie na Inowrocławskiej u Pana

może bym zaprosiła na oglądanie, ale są brudne i oplute przez psy :( :oops:

może w okolicach Świąt :p :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o MS - okleina w kilku miejscach jest uszkodzona - mowie o oknach kolorowych. Wolalabym juz barwione w masie czy jak one tam sie nazywaja - z Oknovidu - ale tu znow kolor tylko z jednej strony :x

Reklamowalam i czekam...

Ogolnie MS z Inowroclawskiej sa ok - trzeba tylko zastrzec montazystom ze maja nie wiercic tysiaca dziur wietrarkami w ktorych stercza niepracujace wiertarki - jesli to komus przeszkadza - mi akurat tak bo mam sciane 1W

jakby co - mozna okienka obejrzec u nas

 

 

Prosze namiary na kumatego studniarza. Plissss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję paniom, które odpowiedziały na moją prośbę

a pozostałych bywalców tego forum pozwolę sobie jeszcze raz poprosić:

 

Poszukuję wykonawców do wykończeń.

 

Podeślijcie mi namiary na Waszych wykonawców szczególnie na tych, którzy wg Was godni są polecenia:

 

- Hydraulik z umiejętnością rozkładania instalacji centralnego odkurzacza,

- Tynkarz - tynk raczej gipsowy, ale jeśli przekona mnie do innego ...,

- Sufit podwieszany z G-K pod stropem drewnianym,

- Posadzkarz - podłoga akumulacyjna, warstwa betonu na kablach grzejnych. Kable będą wcześniej położone dlatego umiejętność fruwania mile widziana :D

 

Dziękuję, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info w sprawie okien M&S :D , ja mam ofertę z Fordońskiej, mam nadzieję,ze tam serwis jest też ok :wink: Zastanawiam się nad oknami o parametrze u=0.6 (szyba 3x 4T/14Ar/4T + ciepła ramka)...w jednym pomieszczeniu będę miała 3 duże okna (2700x2300mm) więc obawiam się,że ciepełko będzie uciekać przez nie.Myślicie ,że te lepsze parametry mają naprawdę przełożenie na oszczędności w ogrzewaniu, czy to tylko chwyt reklamowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy M&S (kolor orzech) z polecenia Agi-żony Facia i z jakości jesteśmy bardzo zadowoleni.Dziękujemy.

Czy możecie powiedzieć ile dzisiaj należy zapłacić (średnio) za położenie glazury i tarakoty, sufity podwieszane zwykłe i "udziwnione" i za położenie (wyszlifowanie) gładzi? I trochę z innej beczki.

Czy ktoś miał doczynienia z firmą EBCO-Rekuperatory z ul. żwirki i Wigury z Torunia (montują tylko STORKAIR)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy M&S (kolor orzech) z polecenia Agi-żony Facia i z jakości jesteśmy bardzo zadowoleni.Dziękujemy.

Czy możecie powiedzieć ile dzisiaj należy zapłacić (średnio) za położenie glazury i tarakoty, sufity podwieszane zwykłe i "udziwnione" i za położenie (wyszlifowanie) gładzi? I trochę z innej beczki.

Czy ktoś miał doczynienia z firmą EBCO-Rekuperatory z ul. żwirki i Wigury z Torunia (montują tylko STORKAIR)?

 

glazura i terakota za m2-40 zł

sufity podwieszane na stalażu- 30 zł za m2

gładż gipsowa ze szlifowaniem-15 zł za m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Moja znajoma chętnie sprzeda camping. Miał stanąć u jej brata na budowie jednak plany się zmieniły. Brat wyemigrował. Życie :lol: Camping jest w b.dobrym stanie, ściągnięty z zagranicy. Jak ktoś byłby zainteresowany - proszę pisać do mnie na priva - odpiszę i podam jej numer telefonu. Wszelkie szczegóły już można wtedy z nią omówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

pewnie większość na mnie na krzyczy, ale trochę tematu Murowańca

 

nasz protest na wzrost wieczystego użytkowania trafił do SKO, jest nadzieja

 

poza tym można pisać wnioski o przekształcenie na własność, kwotę nawet gmina rozłoży na raty (ALE z odsetkami i wpisem w hipotekę)

 

poza tym sołtys nie widzi potrzeby spotkania z mieszkańcami, bo temat wieczystego użytkowania dotyczy tylko kilka osób :o :o :o :o :o :o

a przecież mało kto płaci podatki i tak gmina rzuciła się na sprawdzanie komu dowalić podatek i kto mieszka lub ma dom i nie płaci

 

z tematów mniej budowlanych to w niedziele ksiądz będzie kolędował u tych u których nie był a by chcieli aby poświęcił mury :p :P :p, ale trzeba sie do niego zgłosić i umówić

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...