Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastanawiam się na marką pieca.

Ogrzewanie gazowe (ziemny)

Kocioł dwufunkcyjny.

 

Nasłuchałem się 2 lata temu pochwał na temat Beretty. Niestety od serwisanta - czyli osoby zinteresowanej. Poleciłem nawet ojcu ten piec.

Już z 4 razy był naprawiany.

Więc Beretta odpada.

 

Po Berettcie byłem nastawiony na Junkersa.

Ale czytam właśnie w necie, ze też sa częste problemy a serwis bardzo drogi.

 

Jakie są Wasze doświadczenia?

Co polecacie?

 

Może warto zapłacić więcej za Wissmana czy Buderusa?

Najlepiej kupić tanio i dobrze - he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość OtoKero

Moja dwu funkcyjna Beretka za 1600 PLN leci czwarty sezon bez żadnych awarii.

 

Jeśli nawet miałaby zakończyć swój żywot teraz to i tak wolę to niż Viessmana czy tym podobnym cenowo. Kolejne 1700 wydam i mam nowy piecyczek a nie pomnik Viessmana.

Moje doświadczenie (nie tylko osobiste ale i zawodowe) wcale nie dyskwalifikuje Beretty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupic / zamówic / obejrzec fajne ogrodzenia posesyjne. Murki, furtki, przęsła i inne tym podobne???

hej agus:) my tez powoli dochodzimy do murków i ogrodzenia. Nie jest wesolo:(

 

My, biorąc pod uwagę, że wykończeniówka wykańcza, kasy brak - skłaniamy się ku rozwiązaniu najbardziej wg nas ekonomicznym: cokół wylewany z betonu, słupki, siatka ocynk i heja. Niestety mierzę siły na zamiary :lol: A i tak ogrodzenie naszych ok 170mb wyniesie nas jakieś 7 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy możecie mi poradzić jak dylatowaliście swoje podłogi, czy tylko po obrzeżach? Czy folię izolacyjną umieścić pod rurkami z wodą i do grzejników? I jeszcze prośba o sprawdzone namiary i ceny wylewania posadzek; Z góry dziękuję.

 

posadzkarz p. Katafiasz, 609 516 924

u nas wylewał; szybko i dobrze ( chyba że coś jeszcze wyjdzie "w praniu" )

pozdrawiam

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kominek z PW firmy LECHMA. Faktycznie szyba szybko się brudzi. A nam się nie chce jej myc :p

 

Gdzie można kupic / zamówic / obejrzec fajne ogrodzenia posesyjne. Murki, furtki, przęsła i inne tym podobne???

 

hej agus:) my tez powoli dochodzimy do murków i ogrodzenia. Nie jest wesolo:(

 

w reklamie ulicznej widzialam przesla w castoramie chyba...po 198 zl za sztuke wygladajacego jak kute :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z uderzam do Was z tematem dzrwi zewnętrznych- solidnych, ładnych i niedrogich moze ktos juz przerabial ten watek- i jakies namiary poda

 

Solidne i ładne są drewniane firmy AFB z Krakowa. Może ktoś wie gdzie je kupić, tak abym mógł dopisać, że są niedrogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi AFB kupisz na Inowrocławskiej w Carpenterze. Faktycznie są solidne, ładne i z dobrej klejonki ale .... cena :(((( Korzystniej wychodzi Kurek i pomimo negatywnych opinii ludzi z Carpentera są także całkiem dobre (wiem ze swojego i znajomych doświadczenia). Co prawda AFB wypełnia drzwi pianką a Kurek styropianem ale nie jest to powód do płacenia 2x większej kaski za drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dopowiem na temat drzwi AFB - na stronie jest cennik i ceny wcale nei sa az takie :o 3,5-4 tys za drzwi zewnetrzne to chyba standard. Ja napewno kupie te drzwi - dzwonilam juz kiedys do Krakowa i pan zaproponowal zamowienie indywidualne - z montazem i dostawa z cenie plus 200 zl - tlumaczyl to tym ze i tak jezdza po calym kraju i woza drzwi do dystrybutorow - wiec przyada i zamontuja. i pominiemy w ten sposob prowize posrednika :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z uderzam do Was z tematem dzrwi zewnętrznych- solidnych, ładnych i niedrogich moze ktos juz przerabial ten watek- i jakies namiary poda

 

Solidne i ładne są drewniane firmy AFB z Krakowa. Może ktoś wie gdzie je kupić, tak abym mógł dopisać, że są niedrogie.

 

Posiadam te drzwi bo firma AFB ma nowoczesne wzornictwo - cena rok temu zamknęła się w ok. 4400 zł.Kupowałem w sklepie - wieżowiec Rometu na Fordońskiej.Drzwi ciepłe,dobrze zrobione ale instalatarowi trzeba patrzeć na ręce zwłaszcza poziomy - samemu trzeba kontrolować wasserwagą dla pewnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TORUŃ i okolice

 

Kolega z ktorym pracowalem od dawna od 1 kwietnia nie pracuje juz w naszej firmie i zaklada wlasna dzialalnosc

 

Jest swietny w tematach szeroko pojetej elektryki czyli:

 

prad, tv, alarm, telefon, internet, jakies tam sterowania, przemyslane inteligentne budynki - u nas w firmie zreszta przez jakies 9 lat sie tym zajmowal majac dostep do najnowszych osiagniec techniki

 

U nas ustawial alarm - moj ojciec jest elektrykiem

 

Dzieki niemu alarm wyszedl nas taniej i jest bardziej pewny

 

Jak ktos zainteresowany nawet niezobowiazujaca rozmowa, spotkaniem czy wycena to prosze na priv a chetnie udostepnie numer - POLECAM naprawde z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...