Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Proszę o poradę.

Po wstawieniu okien jedni radzą wstępnie "obrobić", gdyż utrudnia to kradzież - inni z kolei twierdzą, ze to i tak nic nie da - szkoda czasu i pieniędzy.

 

1. Jakie Wasze zdanie i doświadczenie?

2. Jeśli obrabialiście - to i wewnątrz i zewnątrz - czy tylko z jednej strony?

3. Kliny rozumiem trzeba wyjąc do tej obróbki?

4. Obciąć pianke na równi ze ścianą? Czy może ciut głębiej?

 

Z góry dziękuję - nie mogę znaleźć chętnego i chyba sam będę musiał to zrobić.

 

My obrabialiśmy najszybciej jak sie dało- po zamontowaniu okien przed obróbką była nawet noc spędzona na działce na "czuwaniu"

Chyba lepiej nie kusić złego...

Piankę obcinaliśmy równo ze ścianą, a kliny zostały, potem je powyciągaliśmy i uzupełnialiśmy.

pozdrawiam

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ponawiam prośbę o namiary na fachmanów od drewnianej podbitki dachowej...

Prośbę kieruje głównie do tych już wykończonych - nie macie podbitek??

 

pozdrawiam

Namiarów do fachowców nie podam, bo drewnianą podbitkę robiłem sam. Jeżeli masz jednak pytania o sposób wykonania, chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Może likwiduje ktoś ogrodzenie tymczasowe? Poszukuję stempli, które by się do tego celu nadawały. A potrzeba mi tego ze 50 szt.

 

Nie wiem czy pomoge ale kupiłem 1m3 stempli ok 80- (wys 2,5 m średnica 10-12 cm)- szt w Żołędowie w nadlleśnictwie,za ok 200 pln polcecam. W razie czego moge podesłac info na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!

 

Potrzebuję pilnie namiar na firmę transportową (lub gościa z wywrotką), która przewiezie mi z Bydgoszczy na dziakę (ok. 10 km w jedną stronę) 200 ton ziemi. Gdyby jeszcze usługa była tania to byłoby super.

 

Tomek Hirsch

tel. 607334834

 

ma kilka koparek i wywrotek, powołaj sie na Bartka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w tym samym dniu założyć alarm i podłączyć sie do jakiejsś agencji ...........ochrony :)

 

Alarm 1.200 zł + 60zł/miesięcznie agencja

Ale zgadzam się najlepiej.

 

 

 

Ja mam alarm wyjący i... sąsiadów

 

ja proponuje chociaz syrene na elewacje przykrecic ewentualnie biorac ja kilka razy na krotko do akumulatora aby sobie powyla

 

na dachu mozna dac kawalek prostego drutu

 

dla oka wyglada jak alarm z powiadomieniem a to juz polowa sukcesu

 

przede wszystkim prewencja

 

mialem tak powiem szczerze dluzszy czas i dzialalo

 

nawet ekip[a ktora miala klucz czekala przed domem a przyjade i otworze oraz udam ze wciskam guzik w pilocie aby alarm rozbroic :o

 

jak raz nie moglem to powiedzialem aby chwile poczekali to wysle sms-a i alarm sie wylaczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

nawet ekipa ktora miala klucz czekala przed domem a przyjade i otworze oraz udam ze wciskam guzik w pilocie aby alarm rozbroic :o

 

jak raz nie moglem to powiedzialem aby chwile poczekali to wysle sms-a i alarm sie wylaczy... :D

 

He he he - dobre.

Uśmiałem się z tym SMSem - he he he

Założyłem wyjąco-świecący alarm z czujnikiem na ruch. Caly koszt to około 300zł. Tyle to da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he - dobre.

Uśmiałem się z tym SMSem - he he he

Założyłem wyjąco-świecący alarm z czujnikiem na ruch. Caly koszt to około 300zł. Tyle to da radę.

 

Nie ma się z czego śmiać - no chyba że z samej sytuacji, bo technicznie to nie jest problem by sterowanie centralą wykonywać z telefonu. Ba nawet istnieją takie rozwiązania na rynku.

 

Co do wyjącego alarmu - syrena na zewnątrz a czujka (jedna?) w środku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

nawet ekipa ktora miala klucz czekala przed domem a przyjade i otworze oraz udam ze wciskam guzik w pilocie aby alarm rozbroic :o

 

jak raz nie moglem to powiedzialem aby chwile poczekali to wysle sms-a i alarm sie wylaczy... :D

 

He he he - dobre.

Uśmiałem się z tym SMSem - he he he

Założyłem wyjąco-świecący alarm z czujnikiem na ruch. Caly koszt to około 300zł. Tyle to da radę.

 

WySTARCZy zwyKLA CA10 SATELA * MODEM GPS ale taki dzialajacy powiedzmy oglednie w 2 strony

 

polozyc troche wiecej przewodow w domu to nawet sms-em wlaczysz ekspres do kawy aby byla swieza jak dojedziesz do domku po dlugiej podrozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...