Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pomyliłam się oczywiście 450 m2 ścian i sufitów.

 

to bardzo mało. Jeśli chce 4 tysiące za 450 m2 ścian to wychodzi jakieś 9 zł za m2. To jest mało

Dla mnie gładzie to koszmar, ale z racji tego że się zawsze gdzieś odkleji ta gładź. Przy ściąganiu taśmy papierowej zawsze coś mi się oderwało. Ja mam bardzo mało gładzi, bo mam tynki nie cementowe. Z tego co się orientuję to niepolecali cekolu tylko megaron.

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie gładzie kładł gościu z Koronowa. 12 zł za metr kwadrat.

 

I to jak na dzisiejsze ceny już jest dobra stawka. Moi (właśnie pracują) biorą 15 zł za m2 (gładź gotowa typu mastermas 1 krotnie + grunt + 2xmalowanie).

Miałem oferty i droższe i nieco tańszą.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoKero

Bez dowodu dziecka nie wyjedziesz za granicę. No chyba, że ma ono paszport.

Ja swojemu wyrobiłem dowód ale należy pamiętać, że jest on ważny jedynie pięć lat.

 

Wyrobienie dowodu jest zdecydowanie prostsze niż paszportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje z paszportem zyja - wiec nie zaglebialam sprawy dowodow

 

co do gladzi - my zrobilismy tynk cem-wap z gladszej mieszanki nie wymagajacej juz gladzi wlasnie - bo gladkie sciany mi sie przejadly - i wyszlo dosc fajnie, ziarenko gladkie, lekkie ryski...narazie schna. Ekipa w szoku byla - bo pierwszy raz robili tynki bez gladzi :lol: - ale nas efekt zadowala a sporo w kieszeni zostalo- mimo drozszej mieszanki - i na czasie tez zaoszczedzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoKero
A jak ma się to wyrabianie dowodu lub paszportu dziecku skoro zlikwidowano granice? Rozumiem, że problem pojawiłby się dopiero przy przypadkowej kontroli.

 

Zlikwidowano granice???

Dobre - to jakie terytorium teraz należy do Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukam jakiegoś projektu płotu.

 

Teść mi się zabrał za robienie płotu i wychodzi na to że nie ma wogóle koncepcji jak ma to zrobić. Jest na etapie zniszczenia bieżącego ogrodzenia i lada dzień będzie dalej trolował.

Boję że się sam nie wie co mu wyjdzie z tego ogrodzenia

Potrzebuję jakiegoś ryzunku bramy (4m) i furtki (2m). Pomiędzy słupkami będą przęsła docelowo metalowe (teraz będą drewniane listwy)

 

Ma ktoś cos takiego? ew jakiś link

 

I druga sprawa: listwy przypodłogowe. Szukam takich plastikowych ze spienionego styropianu wysokości jakieś 15cm które maluje się w kolorze ściany. Bardzo nam się takie podobaja, ale niestety kosztuje chyba 50 zł za 2mb. Mam w salonie i gres i panele więc listwy takie tradycyjne odpadają z racji tego że są różne kolory i na ścianach te listwy musiałyby byc inne.

Pozdrawiam

 

A jeśli chodzi o panele to polecam gości z Castoramy - kładą po 15 zł za m2 - obojętnie czy to są panele czy też deska, czy jakiś pseudoparkiet. Pytać na dziale gdzie tym handlują. Z rozmowy wynikało że każdy rodzaj panelu który sprzedają juz kładli. Oczywiście robią to w wolnym czasie i Castorama im za to nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he - zakrzyczeli gościa!!! he he he.

 

A może koleś nie chce sam kłaść. Może tyle pracuje, że poprostu nie ma czasu.

Może na godzinę zarabia więcej niż najemny robotnik i poprostu mu się to nie opłaca. - woli dłużej popracować w zawodzie.

 

(na marginesie w normalnym kraju tak powinno być)

 

Wydaje mi się, ze każdy robotnik od wykończeniówki to zrobi - bo jak mówia Forumowicze - to nie jest skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...