Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktos ma namiary na ekipę od gazu?

Tzn potrzebuję zaprojektowania instalacji między przyłączem a domem.

Wykonania tej instalacji oraz wykonania instalacji w domu.

Wiem, ze Jesters dysponował takimi namiarami ale do początku lipca się tu nie pokazywał. Pewnie urlop.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Jestem już.... właśnie już mieszkamy w nowym doku i jestem na etapie ocieplenia

 

Kontakt do Pana od gazu:

603 371 386 - Pan raczej z zawodowców. Ma kompletną ekipę.

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdzie zamawialiście sobie kuchnie?

Jak było z wizualizacjami? Płatne? Nie?

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą Euro z ul. Sierocej?

 

My zamawialiśmy koniec końców w BRW na Fordońskiej

Zwiedziliśmy kilka "salonów" i powiem Wam że jakość BRW jest naprawdę bardzo dobra. Zamówiliśmy wszystko z montażem.

Ceny nie podam bo każdy zestaw może kosztować inaczej.

 

W pseudosalonach kuchennych wizualizacje były robione bez polotu. Facet wstawiał np stół jak z enerdowskich kryminałów. Ą stół potem okazywał się mieć np 1,5 długości a 40 cm szerokości. Ale na wizualizacji wyglądał świetnie.

 

JesterS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

szukam ekipy do więźby, kto może polecić ? Buduję w Murowańcu.

Ile płaciliście ?

Mam 329 M2, dach kopertowy, w tym kilka okien dachowych, wykusz, garaż,

 

Marek

 

70 zł/mkw więźba i dachówka, dodatkowo okna 200 zł/szt. Więźba, jak wygląda, widać na zdjęciach. My jesteśmy z wykonawców bardzo zadowoleni. Terminowo i szybko. Co do dachówki - wypowiemy się, jak zostanie położona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie. 8)

Budowa się posuwa naprzód, wolniutko w ostatnich dniach bo główny majster nad morzem, ale po niedzieli ma się ruszyć, układanie stropu, kominy i takie tam...

Utknęliśmy koncepcyjnie na dachu, a raczej na kwestii koloru dachu. Namierzył może ktoś w swojej okolicy dach o kolorze oliwkowym? Oliwka oczywiście zielona, nie czarna. Jakby przypadkiem, proszę o info, męskiej części inwestycyjnej wyobraźnia odmawia posłuszeństwa i nijak sobie nie może wyobrazić na podstawie trzech dachówek jak toto by wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stosując zmiękczacze wody zapobiegniemy uszkodzeniom oraz obniżymy koszty ogrzewania o około 15-20%.

Urządzenia zmiękczające wodę zabezpieczają przed pękaniem rur, zapewniają właściwy przepływ w instalacji (ciśnienie i natężenie przepływu). "

 

Pomijając milczeniem jak rozumiem zacytowane przez oferenta zalety filtra, których ja nie cytuję odniosę się do części, którą cytuję.

Komentarz mój jest taki:

Takie słowa może sklecić jedynie bezczelny oszust licząc na totalną niewiedzę klienta. Niestety często to on jedynie na tym zyskuje.

 

 

Nigdy się nie interesowałem filtrami,

mój instalator namawia mnie na zakup

 

na dom koszt około 2000 zl,

 

Uważasz, że nie warto w takie coś inwestowac???

 

 

 

 

Sprzedam OPLA Astre 1,6 92r, wykorzystywana do przewozu materiałów wiec w srodku wyglada kiepsko

 

cena około 1700 zł

 

zainteresowanych proszę o priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kafelkarza, nawet od zaraz - ściany, podłoga - przede wszystkim łazienka, WC, kuchnia a jeśli będzie ok to jeszcze taras, ganek, cokół, podłoga garażowa.

 

Dziękuję za wszelkie namiary (na P.W.)

Pozdrawiam

 

Ponawiam - dalej aktualne

 

Agnieszko, dziękuję, ale z p. Januszem chyba nie wyjdzie - jest przerażony dojazdem, odległością od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kafelkarza, nawet od zaraz - ściany, podłoga - przede wszystkim łazienka, WC, kuchnia a jeśli będzie ok to jeszcze taras, ganek, cokół, podłoga garażowa.

 

Dziękuję za wszelkie namiary (na P.W.)

Pozdrawiam

 

Ponawiam - dalej aktualne

 

Agnieszko, dziękuję, ale z p. Januszem chyba nie wyjdzie - jest przerażony dojazdem, odległością od domu.

 

 

Łukasz - 781 282 953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do zaczecia budowy od zaraz, dzialka w Niemczu. Myslicie ze sa jakies szanse zeby kogos znalezc. ?????

 

Ekipa polecana przezemnie w zeszłym roku. Spróbuj, może nie mają nic na "koniec roku". Wiem że coś budowali ale to już pewnie kończą

 

607 423 688

 

Acha, pamiętaj żeby powiedzieć że kontakt do nich masz "Z INTERNETU". To są panowie starszej daty i czasami muszą na pewne rzeczy poprostu założyć "black box".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w temacie szamba betonowego czy ktos z was ma 2 zbiorniki połączone,chodzi o to zeby nie były one zbyt wysokie z powodu wód grunowych- jak to się sprawdza w praktyce????dwa wyjscia ???

 

Ja mam szambo 1-komorowe.

 

Odniosę się do Twojego podpisu. Trzeba było zastanowic się nad polecanymi na tej grupie oknami M&S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w temacie szamba betonowego czy ktos z was ma 2 zbiorniki połączone,chodzi o to zeby nie były one zbyt wysokie z powodu wód grunowych- jak to się sprawdza w praktyce????dwa wyjscia ???

 

Ja mam szambo 1-komorowe.

 

Odniosę się do Twojego podpisu. Trzeba było zastanowic się nad polecanymi na tej grupie oknami M&S.

 

Oczywiście,że się zastanawiałam ale wybraliśmy inne,też miały być b.dobre, odpowiadał nam ich m.in.wygląd ale i wiele innych rzeczy.

A pozatym jak wielu budujących -niektórych błędów trudno sie ustrzec.

Piszę też dlatego aby inni nie nabrali się na to co my

 

Zdecydowanie nie polecam firmy OKNOVID, nierzetelna, nie traktują klientów poważnie, jakość odbiega od tej deklarowanej, brak kontaktu z firmą i wiele innych........reszta na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Dawno mnie u Was nie było i się stęskniłam :oops:

Zosia555 - polecam naszą ekipę od dachów chyba wszystkim pytającym - Darek, tel. 600 423 321. Możesz powiedzieć, że masz namiar od dori z murowańca.

 

Pytał ktoś tez o Stalmarka - my też ze względu na gabaryty kotłowni i budowę pieca - wybraliśmy właśnie ten piec. Pierwszy prawdziwy sezon właściwie przed nami, więc niewiele możemy powiedzieć o jego wydajności... Paliliśmy w nim chyba tylko 2 m-ce.

Piszecie też o pelletach - ciekawa jestem co i jak - rzeczywiście do pieca na ekogroszek można to sypać? Ktoś przetestował?

 

Aha - no i potrzebuję pomocy - szukam kogoś kto mógłby mi obniżyć krawężnik przy wjeździe na naszą działkę. Ulica jest asfaltowa no i przy tym niestety krawężnik. Jak dzwonię po różnych firmach - to nie chcą się bawić w taki pierdół a dla mnie jest to ważne, żeby móc normalnie już wjeżdżać pod dom... No ale to taka mała fucha, że szkoda przyjeżdżać :cry: Może znacie kogoś, kto chciałby sobie, powiedzmy, dorobić? :)

 

Pozdr! dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...