Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

słuchajcie to jest jak najbardziej dorzeczne do usługi jest przypisanych ileś minut darmowych w ramach abonamentu za internet na telefon do Orange i stacjonarnych

ale mogą to dać na telefon Orange bo trochę ciężko w abonamencie Plusa grzebać tylko o to chodzi :D

 

Czyli trzeba miec telefon w Orange/tp kupujac Orange Freedom Pro czy nie trzeba? Bo nie moge skumac:)

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie to jest jak najbardziej dorzeczne do usługi jest przypisanych ileś minut darmowych w ramach abonamentu za internet na telefon do Orange i stacjonarnych

ale mogą to dać na telefon Orange bo trochę ciężko w abonamencie Plusa grzebać tylko o to chodzi :D

 

Czyli trzeba miec telefon w Orange/tp kupujac Orange Freedom Pro czy nie trzeba? Bo nie moge skumac:)

 

Michal

 

Nie trzeba mieć, ale płaci się tylko za internet i nie ma gratisowych minut w telefonie z tej okazji i tylko tyle,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź w kwestii cen za ocieplenie poddasza. Stawki wysokie, na kryzys nie liczę, za to na naszego fachowca, który nie jest drogi - jak najbardziej tak. W dodatku robi tak, że ze świecą szukać drugiego takiego :)

 

 

Witam.Mam pytanie.Mogłabym prosic o namiary na tego pana który ociepla u Ciebie poddasza.Piszesz ze niedrogi i bardzo solidny.Jestesmy na tym samym etapie chcielismy robic to sami ale moze nie warto.Z góry dzieki!!!Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wycenę filigranu już masz bo jak co to Baupol wprowadził promocyjne ceny, może lepiej wyniesie Ciebie nawet terriva

 

Byłem u nich jakiś czas temu i przy dwóch stropach to było około 65zł/m2

 

 

CitroCerber spróbuj przesłać jeszcze raz rysunki to postaram się uaktualnić ofertę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Drodzy forumowicze mam ogromną prośbę czy ktoś zna dobrego majstra lub ekipę polecaną, która wybudowałaby dom do stanu surowego otwartego! Pilnie poszukujemy kogoś, ponieważ nasz majster niestety przed podpisaniem umowy nagle nas poinformował, że nie znajdzie dla nas czasu :o :cry: :evil: i tak zostaliśmy na lodzie! Fachowiec miał znajomości wiedział gdzie w okolicach są najtańsze materiały itp..ect..Był bardzo polecany widzieliśmy już, jakie domy postawił, dlatego teraz jesteśmy w kropce! Prosimy bardzo o namiary, na priva!!! Chcemy budować w Toruniu!

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kładliście parkiet to jaki klej stosowaliście i ile płaciliście za cyklinowanie i lakierowanie

 

Ja mam merbau i na standardową klepkę kładłem dwuskładnikowy HPX, a na przemysłowy jakiś zwykły (jednoskładnik.) V33 czy cuś. Różnica jest oczywiście spora i w cenie i w jakości - co widać gołym okiem. Zdecydowanie polecam tego HPXa. Zwłaszcza w wersji półmat (satyna?)

 

Co do cyklinowania to ja w zeszłym roku płaciłem 45 pln/m2 ale to była cena razem z układaniem (tzn. kompleksowo)

 

ps.

sypnęło śniegiem na wsi :-) - a u Was jak ?

 

http://img291.imageshack.us/img291/183/noca1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...