Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale generalnie też polecam Hoermanna (choć niekoniecznie salon Nalazka z Łęczyckiej). Tylko trzeba pamiętać, że do siłowników Hoermana nie pasują inne niż macierzyste systemy zdalnego sterowania (np. nice nie jest kompatybilny).

 

Czemu odradzasz salon na Łęczyckiej? Zamówiłam u nich bramę i właśnie za nią czekam. Obsługa miła, pan wydawał się bardzo kompetentny. Pojechał z nami na budowę i tak długo kombinował, aż wykombinował jak i jaką wstawić bramę aby uniknąć dodatkowych kosztów, jakie byśmy ponieśli na skutek błędu w projekcie. Masz jakieś złe doświadczenia z tą firmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale generalnie też polecam Hoermanna (choć niekoniecznie salon Nalazka z Łęczyckiej).

Czemu odradzasz salon na Łęczyckiej? (...)

 

 

Nie odradzam, a jedynie niekoniecznie polecam, a to spora różnica :-)

Przyczyny tego nie są bardzo poważne, brama jak i montaż nie były jak dotąd reklamowane. Nie mniej w pewnym momencie okazało się, że nie wszystko co obiecywali spełnili, a wyjaśnienia nie były przekonujące.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

 

Czy ktoś z was przedłużał termin zakończenia inwestycji w umowie z bankiem?

 

Jeśli tak to o ile i czym to uzasanialiście?

 

Pozdrawiam

Marcin

Ja przedłużałam, bo nie zdążyliśmy zrobić płotu :roll: . Przedłużyliśmy termin o 8 miesięcy. Uzasadniliśmy problemami z dostawami materiałów i opóźnieniami w pracy ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odradzam, a jedynie niekoniecznie polecam, a to spora różnica :-)

Przyczyny tego nie są bardzo poważne, brama jak i montaż nie były jak dotąd reklamowane. Nie mniej w pewnym momencie okazało się, że nie wszystko co obiecywali spełnili, a wyjaśnienia nie były przekonujące.

 

pozdrawiam

 

Dzięki. W środę mam montaż. Zobaczymy jak się spiszą. Mam nadzieję, że nie będę uderzać głową w prowadnicę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem oddać dom do użytkowania ale bez Świadectwa Charakterystyki energetycznej nie mogłem tego uczynić. Zdenerwowałem się i zrobiłem uprawnienia ( studia podyplomowe). Teraz zapraszam wszyskich co potrzebują takie Świadectwo

[ moderowano - reklama ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem oddać dom do użytkowania ale bez Świadectwa Charakterystyki energetycznej nie mogłem tego uczynić. Zdenerwowałem się i zrobiłem uprawnienia ( studia podyplomowe). Teraz zapraszam wszyskich co potrzebują takie Świadectwo

[ moderowano - reklama ]

Ale ściema :D - studia podyplomowe w 3 miechy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Waszej Bydgoskiej Grupy

 

 

to jest grupa bydgosko-toruńska i mimo wszystko myślę że się z nią identyfikujesz :D

 

srednio ...

 

:wink:

 

nazywa sie B-T

 

zdecydowana wiekszosc forumowiczow to B

 

jest grupa T i ja tez jestem T wiec z nia sie "identyfikuje"

 

na B-T raczej goscinnie :D

 

to takie wyjasnienie "w razie czego" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Poszukuję jakiegoś sensownego fachowca lub firmy od DGP. Chodzi mi przede wszystkim o przygotowanie projektu/konsultacje. Możecie kogoś polecić ?

 

Marek

 

Skoro brak odzewu, to może inaczej zagaję: których firm nie polecacie ?

 

DGP = Dystrybucja Gorącego Powietrza = rury z kominka rozprowadzające ciepełko po domku

 

Nie robiliście tego ????!

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

czy ktos moze poradzic gdzie tanio kupic drewno opalowe do kominka?

najchetniej drewno nie pociete i nie porabane (metrowej dlugosci bale prosto z

lasu).

Chcialbym zeby sprzedajacy dostarczyl mi takie drewno do Łochowa

z gory dzieki za pomoc

pozdrawiam

Arek

 

Nie wiem, czy tanio. Wiem natomiast, ze jesli nie ma sie znajomosci, to trudno kupic cos bezposrednio z Nadlesnictwa w terminach, ktore nas interesuja. To jest kontakt do goscia, ktory zajmuje sie dostawa drewna: p. Figlewicz, tel. 600706370. Ja ostatnio placilem 140 PLN za m3 grabu.

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...