Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pytanie retoryczne dla mieszkańców gminy Szubin, Murowańca i innych okolicznych wsi, którzy muszą przejechac przez Białe Błota i musza pokonac rondo: WKURZAJĄ WAS TE P..... KORKI???

 

ostatnio jechalem z Bydzi do Poznania - na tzw. rondo wraz z oklicznymi zatorami stracilem ponad godzine. ay od gniezna wjechac do Bydgoszczy korek konczyl sie w Zamosciu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne dla mieszkańców gminy Szubin, Murowańca i innych okolicznych wsi, którzy muszą przejechac przez Białe Błota i musza pokonac rondo: WKURZAJĄ WAS TE P..... KORKI???

 

Ja się bujam z centrum Nakielską do obwodnicy, i wtedy na Białe B. Na ogół od Szczecina są pustki (w przeciwieństwie do innych kierunków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wiosennie :D :D :D !

Jakby ktoś był zainteresowany mam godnego polecenia fachowca od alarmów i bardzo dobrą jak na moje ekipę od tynków. Tynki maszynowe, gipsowe, położone pod malowanie.

Pozdrawiam serdecznie, Guśka

 

Poprosze o namiary na tynkarzy - jeśli możesz to podaj jakie mieli ceny - może być na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bujam z centrum Nakielską do obwodnicy, i wtedy na Białe B. Na ogół od Szczecina są pustki (w przeciwieństwie do innych kierunków).

 

To sie pewnie nieswiadomie codziennie widujemy ;-)

 

Mam dosc porywczy charakter, ale jesli chodzi o korki w okolicach BB, to po prostu czlowiek jest kompletnie bezsilny, nie ma alternatywy. Probowalem roznych objazdow, ale w ostatecznym rozrachunku najwyzej sie wiecej km przejedzie, a czas wyjdzie podobny. Udalo mi sie wiec jakos przyzwyczaic i pogodzic, przynajmniej cieszy oko tempo i organizacja prac drogowych. Za 2 m-ce zaczna sie wakacje, korkow nie bedzie. Jakos doczekamy do konca tej budowy. A potem to bedzie najszybszy wjazd do miasta, zauwazcie ze na Szubinskiej nie ma praktycznie korkow ;-)

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]A potem to bedzie najszybszy wjazd do miasta, zauwazcie ze na Szubinskiej nie ma praktycznie korkow ;-)

Michal

 

Myślę jednak, że wjazd z kierunku Osielsko, Niemcz jest i bedzie szybszy - dwie drogi.

 

Czy szybszy, czy lepszy, czy ładniejszy - nie ma się co spierać. Oby jak najszybciej to zrobili, żeby się lepiej jeździło i oby w mieście było jak najmniej korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy moglibyście polecić jakieś firmy z Bydgoszczy lub Torunia aby zamówić:

 

- drzwi zewnętrzne (pod wymiar - znaczy niestandardowe)

- bramy garażowe

- okna (zwykłe, nie dachowe)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

 

Jeżeli chodzi o drzwi i okna to mogę polecić Carpentera z ul Inowrocławskiej 1. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, a ceny naprawdę przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne dla mieszkańców gminy Szubin, Murowańca i innych okolicznych wsi, którzy muszą przejechac przez Białe Błota i musza pokonac rondo: WKURZAJĄ WAS TE P..... KORKI???

 

nie :D

można sobie ułożyć plan dnia i pomyśleć o ..... maryny bo potem nie ma czasu :D

 

Ja to czasami przysypiam ... a mąż niech prowadzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie poszukiwań ekipy (dobrej i taniej : :D )

 

No to powinieneś napisać "szukam dwóch ekip" :)

 

Chyba, że ma to być raczej "Dobrej i względnie taniej w porównaniu do innych dobrych ekip" ;)

 

Dobrze powiedziane :)

A więc szukam ekipy dobrej i względnie taniej w porównaniu do innych dobrych ekip - proszę o informacje jeśli ktoś je ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...