Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

Właśnie jestem na etapie kominka i szukam jakiejś konkretnej firmy.Byłem w Ardorze na Królowej Jadwigi,Popiołka na Nakielskiej i w Mms na Fordońskiej. Ceny mają w miarę podobne ale narazie skłaniam się w stronę Mms(najlepszy wybór i profesjonalne doradztwo.).Jednak prosiłbym Was o opinie na temat tych firm(w szczególności o Mms).Ewentualnie kogo byście polecali? Pozdrawiam!!

 

u mnie MMS właśnie skończył montaż, nie mam zastrzeżeń jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bonart, jeśi pijesz do mojego postu o namiary na ziemię to mógłbyś troszeczkę czytać ze zrozumieniem i czytać całość, a nie wybiórczo. Nie udzielasz się u nas, nie wiesz jakie są układy i dlaczego przez jakiś czas namiar ten pozostał w tajemnicy z informacją, że w odpowiednim czasie wszystkim go przekażę. To znaczy czytając tekst ze zrozumieniem wiedziałbyś jaki jest powód. Zresztą tak zostało zrobione. Namiar ten został upubliczniony i każdy może dzwonić i zamawiać. Twoje komentarze i podejście to jest dopiero hardcore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonart, jeśi pijesz do mojego postu o namiary na ziemię to mógłbyś troszeczkę czytać ze zrozumieniem i czytać całość, a nie wybiórczo. Nie udzielasz się u nas, nie wiesz jakie są układy i dlaczego przez jakiś czas namiar ten pozostał w tajemnicy z informacją, że w odpowiednim czasie wszystkim go przekażę. To znaczy czytając tekst ze zrozumieniem wiedziałbyś jaki jest powód. Zresztą tak zostało zrobione. Namiar ten został upubliczniony i każdy może dzwonić i zamawiać. Twoje komentarze i podejście to jest dopiero hardcore.

 

 

aaaa, to ty takie teksty rzucasz?... no offence... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ja tylko chciałam znac Dariuszowi, że gdybym wiedziała to bym mu pomogła :roll:

 

ehhhh

no i dobrze, bo czasem człowiek ma wrażenie, że zniknęło po napisaniu, jak nikt nie odpowiada :wink:

 

meehowy, nie przesadzasz?

wszystkie posty muszą być merytoryczne?

a jakbym chciała tu porozmawiać o kolorze kwiatków dookoła domu i o ptaszkach, które nad nim fruwają, to też nie bardzo?

strach się odezwać niedługo będzie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex_

sprawę psa należy zgłosić na Policję (wiem, że prawdopodobnie zbagatelizują, ale niech się przyzwyczajają do tego typu zgłoszeń), jeśli wiesz dodatkowo kto, będą musieli ruszyć tyłki

niestety w Bydgoszczy nie ma oddziału TOZ-u, zwierzaki odbiera policja

nie można nie reagować, zapomnieć

 

uwagi o patrzeniu w lustro nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex_

sprawę psa należy zgłosić na Policję (wiem, że prawdopodobnie zbagatelizują, ale niech się przyzwyczajają do tego typu zgłoszeń), jeśli wiesz dodatkowo kto, będą musieli ruszyć tyłki

niestety w Bydgoszczy nie ma oddziału TOZ-u, zwierzaki odbiera policja

nie można nie reagować, zapomnieć

 

uwagi o patrzeniu w lustro nie rozumiem

 

Rozmawiałam z Animalsami, muszą być dowody. A policja dostanie zgłoszenie i nic z tym nie zrobi, bo zanim tyłek ruszą już będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest teraz cena za:

- ocieplenie prostego poddasza - wełna x2 plus kartongips plus szpachlowanie szpar

- gładzie gipsowe 1

- obróbkę okien płytą kartongips

- tynkowanie elewacji - tylko grunt plus tynk

- podwieszane sufity

- ogrodzenie - słupki, siatka, wkopany krawężnik

???

 

jak ktoś zna odpowiedź choć na jedno pytanie będę wdzięczna

czekają mnie ciężkie rozmowy z majstrem w poniedziałek :roll:

 

Czy ktoś z Was malował zwykłe ręczne tynki cementowo - wapienne od razu farbą bez kładzenia gipsu? Niektóre pomieszczenia mają w założeniu uniknąć gipsowania, zastanawiam się jednak jak będzie z kryciem i jak będzie wyglądać ta lekka porowatość?

HELO

GŁADZIE OKOŁO 14 ZŁOTYCH

OBRÓBKA OKIEN W ZALEZNOŚCI OD SZEROKOŚCI OGÓLNIE BIERZE SIE W GRANICACH 20 -30 ZŁOTYCH

ELEWACJA 15 ZŁOTYCH

SUFITY PODWIESZANE 30-45 ZŁOTYCH

MOŻLIWE WYKONAWSTWO

Z POWAŻANIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest teraz cena za:

- ocieplenie prostego poddasza - wełna x2 plus kartongips plus szpachlowanie szpar

- gładzie gipsowe 1

- obróbkę okien płytą kartongips

- tynkowanie elewacji - tylko grunt plus tynk

- podwieszane sufity

- ogrodzenie - słupki, siatka, wkopany krawężnik

???

 

jak ktoś zna odpowiedź choć na jedno pytanie będę wdzięczna

czekają mnie ciężkie rozmowy z majstrem w poniedziałek :roll:

 

Czy ktoś z Was malował zwykłe ręczne tynki cementowo - wapienne od razu farbą bez kładzenia gipsu? Niektóre pomieszczenia mają w założeniu uniknąć gipsowania, zastanawiam się jednak jak będzie z kryciem i jak będzie wyglądać ta lekka porowatość?

HELO

GŁADZIE OKOŁO 14 ZŁOTYCH

OBRÓBKA OKIEN W ZALEZNOŚCI OD SZEROKOŚCI OGÓLNIE BIERZE SIE W GRANICACH 20 -30 ZŁOTYCH

ELEWACJA 15 ZŁOTYCH

SUFITY PODWIESZANE 30-45 ZŁOTYCH

MOŻLIWE WYKONAWSTWO

Z POWAŻANIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić najkorzystniej materiały na elektrykę, przewody, puszki itd.

Czy jest jakaś przyjazna hurtownia? macie jakieś dobre doświadczenia?

Glamosie

 

najtaniej pewnie Castorama. ale lepiej jak pogadasz ze swoim elektrykiem i dojdziecie do porozumienia co do cen materiałów które on załatwi w "swojej" hurtowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ja tylko chciałam znac Dariuszowi, że gdybym wiedziała to bym mu pomogła :roll:

 

ehhhh

no i dobrze, bo czasem człowiek ma wrażenie, że zniknęło po napisaniu, jak nikt nie odpowiada :wink:

 

meehowy, nie przesadzasz?

wszystkie posty muszą być merytoryczne?

a jakbym chciała tu porozmawiać o kolorze kwiatków dookoła domu i o ptaszkach, które nad nim fruwają, to też nie bardzo?

strach się odezwać niedługo będzie... :roll:

 

Jak juz zapewne wspominalem, nikogo nie zamierzalem i nie zamierzam urazic, obrazic, ani nic podobnego. Po prostu osobiscie nie lubie i uwazam za zbedne pisanie czego tylko po to, zeby napisac. Dzielenie sie doswiadczeniami, opiniami czy przemysleniami na jakiekolwiek tematy okolodomowe jak najbardziej, to co innego. Ale pisanie "pomoglabym, gdybym wiedziala jak" naprawde wydaje mi sie nadmiarowe. To moje prywatne zdanie, nikogo nie zmuszam do zgadzania sie ;-)

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex_

sprawę psa należy zgłosić na Policję (wiem, że prawdopodobnie zbagatelizują, ale niech się przyzwyczajają do tego typu zgłoszeń), jeśli wiesz dodatkowo kto, będą musieli ruszyć tyłki

niestety w Bydgoszczy nie ma oddziału TOZ-u, zwierzaki odbiera policja

nie można nie reagować, zapomnieć

 

uwagi o patrzeniu w lustro nie rozumiem

 

Rozmawiałam z Animalsami, muszą być dowody. A policja dostanie zgłoszenie i nic z tym nie zrobi, bo zanim tyłek ruszą już będzie po sprawie.

dowód mogą stanowić zeznania naocznego świadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ja tylko chciałam znac Dariuszowi, że gdybym wiedziała to bym mu pomogła :roll:

 

ehhhh

no i dobrze, bo czasem człowiek ma wrażenie, że zniknęło po napisaniu, jak nikt nie odpowiada :wink:

 

meehowy, nie przesadzasz?

wszystkie posty muszą być merytoryczne?

a jakbym chciała tu porozmawiać o kolorze kwiatków dookoła domu i o ptaszkach, które nad nim fruwają, to też nie bardzo?

strach się odezwać niedługo będzie... :roll:

 

Jak juz zapewne wspominalem, nikogo nie zamierzalem i nie zamierzam urazic, obrazic, ani nic podobnego. Po prostu osobiscie nie lubie i uwazam za zbedne pisanie czego tylko po to, zeby napisac. Dzielenie sie doswiadczeniami, opiniami czy przemysleniami na jakiekolwiek tematy okolodomowe jak najbardziej, to co innego. Ale pisanie "pomoglabym, gdybym wiedziala jak" naprawde wydaje mi sie nadmiarowe. To moje prywatne zdanie, nikogo nie zmuszam do zgadzania sie ;-)

 

Michal

Tylko komuś prywatnie też mogło być przykro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...