Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Macie może jakąś sprawdzoną ekipę od płotu? siatka i słupki klinkierowe.

Pozdrawiam[/quote ]

 

p.wojtek

608-126-940

naprawde polecam go

 

 

Generalnie witam kolejnego sąsiada. Może jakiś krótki opis, gdzie się sąsiad stawiasz?

 

Znalazłam, że polecasz stolarza, proszę o namiary, bo ja chyba z 2 m-ce szukam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałam na budowie przedstawiciela farb i tynków Kabe. Jak na razie dla nas rewelacja - zamierzamy kupić tynk zewnętrzny, jakąś strukturkę rzucić gdzieniegdzie wewnątrz i może zakupimy też coś z farb. Używał ktoś farb Kabe i ich tynku Nowalit?

 

W razie co służę namiarem na przedstawiciela.

Na solidnego elektryka i niedrogiego ślusarza nadal też.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-witam,

 

-szukam jakiegos dobrego salonu z plytkami na podlge w kuchni

 

-

 

Świat Łazienek ul.Magnuszewska,niepozorny sklepik a mają ogromny asortyment, super mili :D

O, to się tam przejadę.

Dla mnie na razie najpiękniejsze płytki są w "Kafrze" na ul. Przemysłowej, choć to, co mi się podoba, zwala z nóg ceną. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie witam kolejnego sąsiada. Może jakiś krótki opis, gdzie się sąsiad stawiasz?

 

Znalazłam, że polecasz stolarza, proszę o namiary, bo ja chyba z 2 m-ce szukam.

 

Pozdrawiam

witam ja juz sie postawilem ze tak powiem ale wykanczam caly czas,a postawilem sie w murowancu.

stolarz stanislaw 696854819

dobry fachowiec ale powolny dosyc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś farb Kabe

 

słyszałam od gościa, który u nas kładł płytki a pracuje w firmie wykończeniowej, że cały czas jadą na farbach Kabe, są dobrze kryjące i niedrogie. Ostatnio widziałam je w Toruniu w Brico Depot - rzeczywiście niedrogie a nawet tanie :wink: tylko czy to nie przekłada się na jakość, wiem że nie zawsze cena nie świadczy o jakości. Chyba pozostaje tylko kupić i wypróbować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś farb Kabe

 

słyszałam od gościa, który u nas kładł płytki a pracuje w firmie wykończeniowej, że cały czas jadą na farbach Kabe, są dobrze kryjące i niedrogie. Ostatnio widziałam je w Toruniu w Brico Depot - rzeczywiście niedrogie a nawet tanie :wink: tylko czy to nie przekłada się na jakość, wiem że nie zawsze cena nie świadczy o jakości. Chyba pozostaje tylko kupić i wypróbować :roll:

 

Nie znam Kabe, ale taka mała dygresja:

Na podstawie moich doświadczeń z farbami (w tym wypadku Dulux) radzę, aby zanim się kupi hektolitry na cały dom, kupić próbkę i zobaczyć jak się tym maluje. I niech to sprawdzi ten, kto będzie malował. Nie wszystkim się da na danym podłożu, nie wszyscy, wszystkim potrafią malować, niektóre farby wymagają "szczególnego podejścia do gruntowania". Dulux niby dobra farba, ale na moich ścianach się nie zadomowił :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą, trzeba kupić jakąś małą ilość choćby w innym kolorze, bo np. farba z mieszalnika droższa, żeby zobaczyć jak się zachowuje na ścianie i zastosować się do zaleceń na opakowaniu np. czym gruntować. U mnie w mieszkaniu Dulux się złuszczył bo nie zagruntowałam starej farby, mam nauczkę. Jeśli wypróbujecie Kabe dajcie znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą, trzeba kupić jakąś małą ilość choćby w innym kolorze, bo np. farba z mieszalnika droższa, żeby zobaczyć jak się zachowuje na ścianie i zastosować się do zaleceń na opakowaniu np. czym gruntować. U mnie w mieszkaniu Dulux się złuszczył bo nie zagruntowałam starej farby, mam nauczkę. Jeśli wypróbujecie Kabe dajcie znać

Damy znać. Chociaż jeszcze na razie do etapu malowania kawałek czasu, jutro za to ponawiamy eksperymenty z tynkiem strukturalnym wewnątrz (eh, te zabawy w kotłowni :lol: ). Zarówno tynk strukturalny, jak i malowanie będziemy na 99% robić sami. Tynk (też firmy Kabe) bardzo ładnie się zachowywał na gruncie Den Braven i przedstawiciel stwierdził, że grunty tej firmy się nadają, niemniej Kabe ma w ofercie własne - systemowe.

Dzięki za info, że w Toruniu można kupić w Brico. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś farb Kabe

 

słyszałam od gościa, który u nas kładł płytki a pracuje w firmie wykończeniowej, że cały czas jadą na farbach Kabe, są dobrze kryjące i niedrogie. Ostatnio widziałam je w Toruniu w Brico Depot - rzeczywiście niedrogie a nawet tanie :wink: tylko czy to nie przekłada się na jakość, wiem że nie zawsze cena nie świadczy o jakości. Chyba pozostaje tylko kupić i wypróbować :roll:

 

Nie znam Kabe, ale taka mała dygresja:

Na podstawie moich doświadczeń z farbami (w tym wypadku Dulux) radzę, aby zanim się kupi hektolitry na cały dom, kupić próbkę i zobaczyć jak się tym maluje. I niech to sprawdzi ten, kto będzie malował. Nie wszystkim się da na danym podłożu, nie wszyscy, wszystkim potrafią malować, niektóre farby wymagają "szczególnego podejścia do gruntowania". Dulux niby dobra farba, ale na moich ścianach się nie zadomowił :-)

Ostatnio znajomy też klął na Duluxa, Magnat sprawdził mu się o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dakota, odnośnie jeszcze malowania tynku cem-wap, ostatnio widzieliśmy w Obi taką farbę czy tynk - nie pomnę firmy - ale o strukturce "piasek pustyni", super to wygląda i umyślilismy sobie, że gdzieniegdzie tym pomalujemy.

Natomiast w spiżarni pomalowalismy bezpośrednio na tynku białą farbą - tam może zostać - ale w salonie tak nie chcę

 

a jak tam Wasze próby? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...