Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaki jest teraz orientacyjny koszt ułożenia płytek klinkierowych na cokole domu? Chciałabym też położyć płytki gresowe na tarasie i też nie orientuję się jaki może to być koszt? Jeżeli ktoś coś wie, proszę o informację i namiary :)

Płytki to ok. 40/50 zł za metr. Tak było przynajmniej na początku lata. Podejrzewam, że na cokole w podobnej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest teraz orientacyjny koszt ułożenia płytek klinkierowych na cokole domu? Chciałabym też położyć płytki gresowe na tarasie i też nie orientuję się jaki może to być koszt? Jeżeli ktoś coś wie, proszę o informację i namiary :)

Kolega za tydzień będzie miał fachowca i on położy mu płytki na schodach. Ponoc 40 zł/ metr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, długo mnie tu nie było bo problemy rodzinne ale wracam na pole bitwy. Mamy projekt archonu Dom w werbenach 5! Projekt zaniesiony do adaptacji (2 tysiaki z konta i miesiąc), przeróbki (kolejny tysiak z konta i kolejny miesiąc czekania). Andrzej (męzowina) wykonał tylu przemeblowań w tym projekcie że wydaje mi sie że to tylko z zewnątrz jest ten sam projekt. POdstawowym przemeblowaniem było przestawienie kominka, zrobienie lustrzanego odbicia schodów na górę, przedłużenie domu o 30 cm po każdej stronie.... i tak dalej i tak dalej... Projekt u architekta- czy ktoś słyszał o firmie Delta- mają biuro niedaleko dworca. Architekt z przypadku bo dzwoniłam do wieu z polecenia i zawsze coś było trudnością w końcu mężula chwycił za słuchawkę i zadzwonił do pierwszej lepszej pracowni którą mu pokazała wyszukiwarka. Zobaczymy. Co mnie niepokoi to to że czytając wasze dzienniki już na tym etapie zamawiacie drewno na dach i stal na zbrojenia! A ja nawet nie wiem skąd wziąć WC!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam wszystkim za odp na moje pytanie . Nie wiem co zrobic bo posadzki niby dobre ekipa robi ale denerwuje mnie, ze chca na wszystkim przyciac :x O ile cement ma normalna cene - jakies 430 za tone to piasek 16 ton za 900 zl! Moge miec taki sam za połowe tej ceny. A te dylatacje- 160 zl za 2 tasmy na 100m posadzki :o Doceniam mojego wykonawce stanu surowego- wszystko dobrze wyliczal i nic nie przycinal na materiale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoKero
160 za taśmy brzegowe to nie jest taki zupełnie szok cenowy.

U mnie masz za 130zł 100mb

pewnie Ty masz jakas lepszejsza :)

Aga dokładnie to ten Pan. Czyli On tez bierze od Wojdala?

 

Taśma brzegowa to nic nadzwyczajnego w czym można doszukiwać się szczególnych właściwości.

Jest albo z fartuchem ochronnym albo bez i tyle tylko.

Ja mam z takim fartuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani posadzki ma nam robic P. Katafiasz (polecany na tym forum). Braliscie tez od Niego piasek i cement i inne materiały czy sami sobie załatwiliscie i było ok? Bo podał mi cene np za piasek na posadzke i troszke mnie ona powaliła- a moze On ma jakis przecudowny ten zwirek i dlatego takie posadzki wychodza?

 

Brałem i piasek i cement bo akurat byłem zabiegany i nie miałem czasu sam załatwiać.

 

Piasek miał znośną cenę a cement trochę droższy niż ja zazwyczaj kupowałem.

 

Sami załatwiliśmy pisek i oczywiście mu się nie podobał mimo, że był też z Wojdala. Za to (złośliwie) sprzedał nam cement drożej niż wszędzie.

A posadzki jak posadzki, żadne tam cudowne. normalne.

 

My mieliśmy wisełkę i robił, bo wyjścia nie było, a marudził :lol:

za to skasował jak za zboże za izolacje i plasyfikatory do cementu na podłogówkę, no przy rozliczeniu można się zdziwić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...