Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakiej grubości stosowaliście folię budowlana pod wylewki?

Proszę równiez o namiary, gdzie kupowaliście i za ile.

Czy ta folia ma być zarazem hydroizolacją? Czy też mówisz o folii która przychodzi na styropian?

Jeżeli chodzi o hydroizolację to ja dawałem papę (bo miałem) i na to najtańszą folię budowlaną.

W garażu na styropian dałem połączone paski zwykłej folii. Potraktowałem to po prostu jako warstwę poślizgową dla wylewki...

W domu z kolei pod podłogówkę wykonawca położył folię aluminiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej grubości stosowaliście folię budowlana pod wylewki?

Proszę równiez o namiary, gdzie kupowaliście i za ile.

Czy ta folia ma być zarazem hydroizolacją? Czy też mówisz o folii która przychodzi na styropian?

Jeżeli chodzi o hydroizolację to ja dawałem papę (bo miałem) i na to najtańszą folię budowlaną.

W garażu na styropian dałem połączone paski zwykłej folii. Potraktowałem to po prostu jako warstwę poślizgową dla wylewki...

W domu z kolei pod podłogówkę wykonawca położył folię aluminiową.

 

Chodzi mi o folię układaną na chudziak, pod styropian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mojego tartaku nei polecam, zresta i tak chyba nie po drodze

 

wpadlam nadmienic ze centrum ogrodnicze na Grunwaldzkiej do 25 wrzesnia prowadzi wyprzedaz drzew i krzewow - wszystko minus 40 %

Oplaca sie zwlaszcza na duzych okazach. Nabylam sporego klona palmowego za 35 zl, berberysy po 6 zl wychodza...mozna zasilic swoje ogrodki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.. w projekcie mam "schemat" schodow.. tzn.. spis ile desek i jakich... gdzie najlepiej z takim zamowieniem podjechac?? chodzi mi o to zeby to byly schody w przyzwoitej cenie a nie jakies kosmosy za 10 tysiecy

 

10 tys za schody to raczej malo

kosmosy zaczynaja sie mniej wiecej od 20 tys

przynajmniej rok temy tak bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY ZNACIE SCHEMAT DROGI KTÓRA MA IŚĆ OD RESTAURACJI BISKUPINEK W STRONĘ KRUSZYNA KRAJEŃSKIEGO?

 

Kiedyś wszystko na ten temat można było znaleźć na stronie GDDKiA ale w tej chwili nic nie znalazłem :( .

Link http://www.reprocentrum.pl/gddkia/041/ podawany wcześniej na tym forum niestety też nie działa

 

Troszkę informacji znajdziesz tutaj:

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=337763&page=62

 

A od siebie dodam że koło biskupinka będzie wiadukt drogowy za pośrednictwem którego będzie można przejechać nad S5 (ekspresówką) z Lipnik do kruszyna i z powrotem .

 

http://img214.imageshack.us/img214/151/s5cl4.jpg

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów a w szczególności dla sąsiadów mieszkających i budujących w murowańcu bo sporo czasu już mnie tam nie było no ale niestety totalny brak czasu mi na to nie pozwala :(

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro już mówimy i drogach. Czy ktoś wie jak będzie wyglądał wjazd na ekspresówkę w węźle w Stryszku z drogi lokalnej? W tej chwili droga lokalna ma wjazd na estakadę, ale to rozwiązanie tymczasowe. Wiem że tuż za węzłem w Strzyszku sa światła. Czy to będzie jedyny styk drogi lokalnej z S5 (a własciwie z drogą 25)? Czy wiecie może gdzie jest dostępna mapka, która pokazuje mozliwe zjazdy z S5 na drogę lokalna w okolicach Przyłęk-Zielonki?

 

:D :D :D :D :D

Nastała złota polska jesień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, dawno mnie nie było 8)

wykańczam się z wykończeniówką :roll:

parę przemyśleń z etapu wykończeniowego:

- zamówiliśmy granit nieregularny ze Strzegomia na podjazd, na moje jest super, ciekawe jak się da ułożyć i ile będzie z tym problemu i czy cena się nie wyrówna :wink:

- pamiętajcie, żeby firmę "Lau" obchodzić szerokim łukiem, niech Was nawet nie pokusi (tak jak nas pokusiło) samego wkładu zamawiać :evil:

- schody jednobiegowe proste ażurowe nie muszą (a nawet prawie nie mogą) zmieścić się w 10 tys. :-?

- zamuliliśmy z drzwiami, bo nie mogliśmy się zdecydować, teraz sobie poczekamy i ściana do otynkowania też :(

- tynk zewnętrzny Kabe ładnie się zmywa, wewnętrzny modelowany dobrze się kładzie :)

- nie było w planach, ale, że osłabliśmy, zleciliśmy firmie wyrównanie działki, wyplewienie, zrobienie nawodnienia i zasianie trawki - cały tył, bo przód jeszcze rozgrzebany

- stoją już trzy iglaki, a drzewka owocowe tudzież borówki (zamówione z allegro, ciekawe co przyjdzie) dopiero przyjadą :D

- kafelki są już kompletne i częściowo położone, część zamówiona w sklepie internetowym za znacznie niższą kwotę i wszystko ok

- ścianka prysznicowa zamówiona też w sklepie internetowym (super obsługa), ale jeszcze czekam

- z szaleństw zakupiony zmiękczacz wody :wink: , hydraulika prawie ukończona

- nadal polecam cegłę ręcznie formowaną z Cegielni Hoffmanowskiej, pięknie wygląda

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mojego tartaku nei polecam, zresta i tak chyba nie po drodze

 

wpadlam nadmienic ze centrum ogrodnicze na Grunwaldzkiej do 25 wrzesnia prowadzi wyprzedaz drzew i krzewow - wszystko minus 40 %

Oplaca sie zwlaszcza na duzych okazach. Nabylam sporego klona palmowego za 35 zl, berberysy po 6 zl wychodza...mozna zasilic swoje ogrodki :D

 

Ciekawe, ciekawe. Pojadę tam tylko prosze numer Grunwaldzka ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...