Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Szukam dobrej i sprawdzonej ekipy montującej system centralnego odkurzania w okolicach Bydgoszczy. Czy ktoś z Was montował może coś takiego u siebie i może powiedzieć jaki jest orientacyjny koszt zakupu samych materiałów i ich montażu? Chciałabym na razie tylko poprowadzić samą instalację 5-ciu gniazd ssących (przed tynkami) bez żadnego osprzętu.

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wytyczaliśmy fundamenty w listopadzie i geodeta kosztował nas 100zł za punkt (wytyczył nam rogi domu a garaż nam majster sam wyliczył i oznakował) więc 400zł za całość, a koparkowego postaraj się dostać z Brzozy - bo nie policzy ci za dojazd (ja miałam potrzebnego nagle i szybko więc jechał chyba z Łochowa 1 godz drogi liczona jak godzina pracy czyli 200zł- bo i powrót dodatkowo) Licz się z 80-110 zł za godzinę pracy. Przy zasypaniu fundmentów mieliśmy jakiegoś farta bo człowiek policzył nam 500zł za dwa popołudnia pracy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zaczynam budowe w czerwcu w Brzozie k/Bydgoszczy.

 

W związku z tym mam pytanie czy ktoś ma namiary na niedrogiego geodete do wytyczenia fundamentów - jakie są ceny? oraz na koparkowego do odgarnięcia chumusu i wykopów?

 

pozdrawiam

 

Ja placilem 300 PLN, robil mi to gosc, ktorego nazwiska nie pamietam, ale nr tel. mial 513192805. Gdyby ten nr nie byl aktualny, to inny geodeta, ktory robil mi mape do celow projektowych, a potem inwentaryzacje powykonawcza, bardzo mily gosc: Grzegorz Łassa tel. 601674195.

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymieżam się do zkupu pieca z podajnikiem na groszek Galmet 17KW,proszę o opinie jeżeli ktoś posiaa taki piec.Nadal poszukuje

Namiary na sprawdzone firmy od instalacji CO i wod-kan

Dzieki

Witam jestem tu nowy zaczynam dopiero budować domek a raczej szukam taniego rysunku może ktos cos wie na ten temat Jeśli chodzi o ekipe która kładzie instalacje CO i wod-kan. to mam numer do fachowców którzy robili u moich rodziców. Mogę polecić ich z czystym sumieniem. Maja bardzo przystępne ceny. Bezpłatne dworactwo Podaje nr 728976813. Pamiętam tez ze podłączają szamba, przydomowe oczyszczalnie ścieków .

Edytowane przez bucz88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej ekipy do wykonania sufitu (około 110 m2) z płyt kartonowo-gipsowych do stropodachu drewnianego. Poza tym ekipę, która solidnie kładzie gładź szpachlową ma tynku CW. A także płytkarza (glazurnika) do położenia płytek w całym domu. Czy moglibyście polecić kogoś sprawdzonego?

 

Sufit, gładzie - POLECAM - Marcin - 609 214 050

Kafle ????? Chyba, pogadaj (ja miałem inną ekipę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori, czy suczka jest jeszcze dostępna? Jak mogę się skontaktowac? Masz zapchana skrzynkę na pv.Pozdrawiam!

 

Witaj Nel!

Nasze pieski ostatecznie znalazły nowe domy. Ale nie było łatwo. Przeżyłam chwile grozy, kiedy mąż zaczął już przygotowania do wywozu ich do schroniska. Argument był jeden: to tam przychodzą ludzie zainteresowani małymi psiakami ,a moje ogłoszenia pozostawały (jak dotąd) bez echa. A psiaki rosły i już wybiegały poza terytorium naszej nieogrodzonej działki i było to niebezpieczne i dla nich i dla zmotoryzowanych...

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam dobrej i sprawdzonej ekipy montującej system centralnego odkurzania w okolicach Bydgoszczy. Czy ktoś z Was montował może coś takiego u siebie i może powiedzieć jaki jest orientacyjny koszt zakupu samych materiałów i ich montażu? Chciałabym na razie tylko poprowadzić samą instalację 5-ciu gniazd ssących (przed tynkami) bez żadnego osprzętu.

Pozdrawiam

Monika

 

Podaję namiar na pana z firmy Beam - 501 506 286

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bramy garażowej to wyjaśniła się taniość- Lasman ma tą samą bramę ale z napędem jakiejś włoskiej firmy. W efekcie zdecydowaliśmy się na taniość bo daje gwarancje na napęd tez na 2 lata tak jak hormann. Za jakiś czas dowiemy się czy to był dobry ruch...

 

jeżeli markowe typu BFT, Came, Nice, Beninca to będzie dobry ruch jeżeli będziesz chciał sterować również bramą wjazdową na jednym pilocie bez dodatkowych wydatków na radioodbiorniki i w przypadku Hormanna przekaźniki do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...