Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

proszę Was o opinię na temat elektryki do domu. Mam już wycenę od polecanego elektryka. Zakres prac:

- gniazda, światło, TV, SAT, alarmy, instalacja odgromowa, przygotowanie kabli do bramy, videodomofonu, kamery, kino domowe, wyprowadzenie prądu poza dom, indukcja w kuchni...

- prąd i licznik mam już w skrzynce przy działce, trzeba doprowadzić do domu

- dom z Solbetu, parterówka, 140m z garażem

 

Proszę o informacje o cenach w rejonie Bydgoszczy za wykonanie kompleksowej usługi, wszystkiego od A do Z. Bez materiału lub z materiałem.

 

pozdrawiam

 

ja mam elektryka za 35zl za punkt jak cie interesuje podam nr. na prv.

 

 

do sprzedania mam okno dachowe firmy roofline filia velux okno było zamontowane a potem zdjęte , cena do uzgodnienia prosze o sms oddzwonię 666288635 wymiar okna 78x140 , kupione było w hurtowni w zielonce izo-hurt

Edytowane przez peter_piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie

PS- mozna wiedzieć gdzie budujecie? i jaki koszt za fundamenty, ściacny- bo mam kilka wycen ale nie mam jeszcze do czego porównać:)

 

No to ja jestem jeszcze bardziej "w lesie"- pierwsze dwie wyceny dostanę w poniedziałek, buduję w Złejwsi Małej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 proc. dotacji do kredytu zaciągniętego na kupno i montaż kolektorów słonecznych.Z tego co sie dowiedzialem to najszybciej w Bydgoszczy mozna to zalatwic w MR Banku Stary Port 9.Co o tym sadzicie?

 

Też chce podejść do tematu ale papierologie zostawiam sobie na zimę. Myślałam, że u nas tylko Bank Spółdzielczy i BOŚ wchodzą w rachubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 proc. dotacji do kredytu zaciągniętego na kupno i montaż kolektorów słonecznych.Z tego co sie dowiedzialem to najszybciej w Bydgoszczy mozna to zalatwic w MR Banku Stary Port 9.Co o tym sadzicie?

 

Witam mam pytanie jaki koszt liczyliście tych solarów. Chodzi mi dokładnie jak go wykożystacie czy tylko na wode czy też uwzględniacie ogrzewanei domu. Jakie ceny podają wam firmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących z woj. kuj-pom. Jestem nowa i dopiero na początku przygody z budowaniem, więc - przyznaję się bez bicia - do tej pory "podgladałam" jedynie to forum. Znalazłam tu wiele cennych informacji, za co wszystkim dzielącym się nimi publicznie dziękuję. Niedługo zaczynamy, więc mam pytanie: czy ktoś ma na zbyciu blaszak i wc? Będę wdzięczna za wszelkie info. Prawie zapomniałam - budujemy się w Maksie. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam namiarów na sprawdzonego stolarza - mam do obłożenia lane betonowe schody + poręcze. Orientujecie się jakie teraz są ceny za stopień?

 

Mam 18 stopni i calość ma mnie kosztować około 8 tyś. - drewno buk. Miałam kilka wycen i wszystkie oscylowało wokół tej kwoty.

 

Co do solarów - można linka Abigaill?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mi właśnie fachowiec robił płytki w kotłowni za 30zł/m2 ale ma tyle pracy że wpadł w dwa weekendy i zrobił na cacy.Mogę zapytać czy da radę.

 

Dzięki za odpowiedź. Nie miałem dostępu do netu i nie mogłem odpowiedzieć, a szkoda, bo już umówiłem się z fachowcem na kwotę 37 zł :/ Ale cóż, przynajmniej go sprawdzę bo ma mi później zrobić kompleksowo wykończenie domu od ocieplenia, po stelaże na poddaszu na łazienkach i podłogach w salonach konczywszy.

 

Mam jeszcze tylko pytanie, gdzie kupywaliście płytki do kotłowni. Ja najtaniej znalazłem gres za 16,90 w OBI i za 14 zł płytki na ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...