Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

przejezdzasz obok betoniarni czy jedziesz asfaltówką dalej niż pierwszy zakret w lewo :)

 

Jadę koło betoniarni. Działka narożna - róg Kosa i Dalekiej.

Ulice te są na planie, a w realu sama trawa ;-)

 

Pzdr

Marczysław

 

dzisiaj pójdę na spacerek w poszukiwaniu ulicy Dalekiej :)

 

a w niedzielę jest jakiś piknik koło szkoły: jakieś pokazy (policyjne, strażackie) i konkursy dla maluchów

 

kiedyś musimy się spotkać w Murowańcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich,

u nas prace posuwajš się w niezłym tempie. Elektrycy rozprowadzili dół i połowę poddasza, hydraulicy rozłożyli wodę, częœć ogrzewania. Od wtorku jedziemy z tynkami... a i jeszcze dekarze zabiorš się w końcu za dachówkę :evil: :evil: :evil: 3 tygodnie czekam na to. Aha - pilnie poszukiwany kafelkarz !!! Pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, zaniedbałam się w pisaniu , ale mogę się popisać nowymi zdjęciami, niestety nadal pustej dzialki. Mamy juz pierwsze terminy zaklepane z murarzami i fachowcem od studni. Powinniśmy ruszyć w czerwcu. Jesteśmy na etapie rozglądania się za najkorzystniejszą ofertą kredytową...i nadal nie wiemy gdzie. No i pierwsze trudności 200 m kabla po prąd od sąsiada :cry:

 

Czytam Twój post i jakbym siebie widział. Też mamy najbliższy prąd u sąsiada, bo ZE dopiero pociągnie w lipcu 2007, a woda najbliższa jest 200 m. od naszej działki, znaczy się tez trzeba będzie dogadać się ze sąsiadem, a potem będziemy myśleć o studni. Tylko żeby wyszła odpowiednia odległość, bo planujemy przydomową oczyszczalnię ścieków.

 

Pozdrawiam

Marczysław

Pocieszyłeś mnie , bo myslałam , że to tylko My budujemy się w głuszy.

Jesteśmy po opiciu i dogadaniu sie o prąd z sąsiadem....kolejność była odwrotna i będzie za 3 tygodnie. Mam znajomych, którzy mieszkają od roku w nowym domu i nadal mają prąd tymczasowy...trzeba się przyzwyczajać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał do czynienia z Hurtownią "SEB-POL" w Łochowie na ul. Dębowej 10????????????????????????????????

 

Prosze o opinie :D

 

 

Ponawiam pytanie!!!

 

Aguś ja kupowalem na Dębowej w Lochowie, ale w firmie Bruko-Bud i bylem bardzo zadowolony (nawiasem mówiąc caly czas kupuje). Ostatnio sprawdzalem wszystkie hurtownie w okolicy i mieli np. najtanszy styropian na posadzki :) . Co ważne mają też swoją betoniarnie i dlatego bloczki fundamentowe też mają w dobrej cenie (przynajmiej mieli jak ja kupowalem)

 

Najlepiej rozmawiaj z p. Wioletą i powolaj sie na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś musimy się spotkać w Murowańcu :D

Hi hi hi, wcześniej, niż mnie będzie widać, będzie mnie słychać ;-)

 

Pzdr

Marczysław

 

Też się piszemy na spotkanko :)

 

A dlaczego bardziej slychać ??? Halaśliwy jesteś??? :)

 

Marczyslaw postawiles już coś ??

- garaz, wytyczenie lub jakis inny punkt rozpoznawczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harpo byliśmy w sobotę w Gliszczu. Ładnie u Ciebie mury idą do góry :D

Ano pną się i pną tylko mi się wydaje, że na każdej innej budowie pną sie o wiele szybciej. Ja to bym chciała tak rachu-ciachu ale niestety chyba się nie da. Za to (może widziałaś?) mamy już na budowie zdobyczne bloczki BK. Były od ręki i 6zeta za sztukę, a mieliśmy już wizję miesięcznego opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się piszemy na spotkanko :)

 

A dlaczego bardziej slychać ??? Halaśliwy jesteś??? :)

 

Marczyslaw postawiles już coś ??

- garaz, wytyczenie lub jakis inny punkt rozpoznawczy??

 

Sami zobaczycie ;-), ino ustalmy kiedy i gdzie.

 

W kwestii postawienia czegoś, to na razie postawiłem oczy w słup, po tym jak się dowiedziałem, ze najbliższa woda jest 200 m. od nas, a prąd to już sam nie wiem - mam mętlik w głowie po przeczytaniu warunków z ZE.

Tak na prawdę, to dotychczas powciskałem paliki w repery, coby działkę lepiej widzeć ;D

 

Pozdrawiam

Marczysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz w którym miejscu dokładnie

czy coś na temat oczyszczalni już bliżej wiecie, bo ja tyle że gmina na razie nic nie dodaje :(

 

Żona sprawdzała w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska w Toruniu i dowiedziała się, że współpracują z Bankiem Ochrony Środowiska i bank udziela preferencyjnych kredytów - 1% na przydomowe oczyszczalnie ścieków i ekologoczne ogrzewanie.

 

Pzdr

Marczysław i Żona Marczysława ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz w którym miejscu dokładnie

czy coś na temat oczyszczalni już bliżej wiecie, bo ja tyle że gmina na razie nic nie dodaje :(

 

Żona sprawdzała w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska w Toruniu i dowiedziała się, że współpracują z Bankiem Ochrony Środowiska i bank udziela preferencyjnych kredytów - 1% na przydomowe oczyszczalnie ścieków i ekologoczne ogrzewanie.

 

Pzdr

Marczysław i Żona Marczysława ;-)

 

 

A czy ten Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Toruniu ma coś wspólnego z Bankiem Ochrony Środowiska w Bydgoszczy??? Czy właśnie do nich można się zgłaszać? Czy Pompy Ciepła też uważają za ekologiczne ogrzewanie???

Z góry dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harpo byliśmy w sobotę w Gliszczu. Ładnie u Ciebie mury idą do góry :D

Ano pną się i pną tylko mi się wydaje, że na każdej innej budowie pną sie o wiele szybciej. Ja to bym chciała tak rachu-ciachu ale niestety chyba się nie da. Za to (może widziałaś?) mamy już na budowie zdobyczne bloczki BK. Były od ręki i 6zeta za sztukę, a mieliśmy już wizję miesięcznego opóźnienia.

 

harpo włąśnie zastanawialiśmy się skąd wzięłaś te bloczki. Prefabet to z Białych Błót? Jaka szerokość (grubość ) 24???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...