Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktoś kładł u siebie parkiet??

 

Szukam dobrego i taniego parkietu i parkieciarza :D

Ja też :D :D :D

 

Kupowałem w

"As-Tor" Sp.j.

87-100 Toruń, ul. Bukowa 23 - woj. kujawsko-pomorskie

tel. 056 659 02 80, fax 056 659 02 80

Ceny porównywalne do marketów budowlanych a jakość na pewno wyższa. Jest to kawałek od Bydgoszczy ale uwas też musi coś być.

Swoją drogą nie wiem, czy można na tym forum podawać kontakty do firm. Widzę, że większość wysyła na priv.

Wybór parkieciarza jeszcze przede mną. Naciąłem się przy remoncie podłogi w mieszkaniu i teraz będę czujny jak rewolucjonista. Jeżeli macie jakiś dobry namiar podajcie.

Trochę teraz żałuję, że zdecydowałem się na parkiet bo:

1. Muszę czekać aż posadzki wyschną na popiół

2. Wynajęty w przyszłości fachowiec to wielka niewiadoma a deski (panele) mógłbym położyć sam.

 

Ale parkiet to parkiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cy moge prosić o namiary na ekipe, ktora położy dach(więźba juz jest, brakuje dachówek). Oczywiście dobrą i sprawdzoną ekipę. Dom w Łochowie.

Jakie sa orientacyje koszty za połozenie?

Gdzie warto się zaopatrywać w dachówki/blachodachówki?

Bardzo was proszę o pomoc. Mam małe 1,5-roczne, dziecko ktore jest malym, strasznie ruchliwym łobuzem (choc to dziewczynka :) ), z którym nie bardzo moge chodzic po sklepach (za dużo czasu w jednym miejscu i sie dziecku nudzi). Dlatego wolalabym, przy waszej pomocy, odrazu isc w sprawdzone miejsca a nie udezac w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszej okolicy to chyba Heban z Tucholi buduje też domy w szkielecie. I Centrostal w szkielecie stalowym.

A gdzie budujesz? Ja 20 km od Osowej Góry, w Gliszczu.

 

ale normalnie piszecie o tym co ja juz przeżyłam

mam szkielecik robiony przez EKO-DREWNO-BUD z Rumii

do obejrzenia zanim przykryjemy sciany

byliśmy w Hebanie, a wrażenia :( niestety mało elastyczni, wszystko według tabelki, a zainteresowanie detalistą z Polski znikome, za to ceny z kosmosu

 

w Murowańcu stoi też dom z bali, ja mam mieszane uczucia do niego

 

a chętnie poznalabym znajomą co stawia szkielecik ze wschodu

 

jesli chcecie cos wiedziec pytajcie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MUROWAŃCU MOŻECIE PODZIWIAĆ NOWE KURIOZUM SZTUKI BUDOWALNEJ :D WŁAŚNIE STAWIAMY SZOPKĘ .... I NIE CHODZI TU O PRZEDSTAWIENIE ;-) NA ZWIEDZANIE, PROSZĘ SIĘ UMAWIAĆ, BO ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

... PIERWSZE DRZEWKO POSADZONE, PIERWSZA KREW SIĘ POLAŁA...

 

POZDRAWIAMY,

MARCZYSŁAWOWIE

 

Sąsiedzi rosną w siłę a ja jak zwykle ostatnia

pójdę na inspekcję :p

byliśmy pochłonięci przez ogrodzenie (nareszcie skończone, no tak na 95%),

musze popstrykać jakieś fotki

 

gratulujemy sąsiadom, uważajcie na mszyce :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex my chetnie bysmy zobaczyli Twoj szkielet on line. Widzialam fotki ale to nie to samo

 

Jak ja bym chciala napisac o tym ze juz to przezylam...A tu metlik w glowie: bale, szkielet - wszystko to przeplata sie z mysla ze moze lepiej murowany systemem gosp bo taniej.....A potem znow mysl "nie nie tylko bale wchodza w gre" i tak w kolko. Potem wybor projektu, bladzimy pomiedzy kilkoma, chyba tylko orientacyjna wycena kosztow pozwoli nam dokonac wyboru, tzn szacunkowy koszt dokona wyboru za nas :D

 

Az cud ze dzialke kupilismy od reki. Czy tylko my tacy niezdecydowani???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex my chetnie bysmy zobaczyli Twoj szkielet on line. Widzialam fotki ale to nie to samo

 

Jak ja bym chciala napisac o tym ze juz to przezylam...A tu metlik w glowie: bale, szkielet - wszystko to przeplata sie z mysla ze moze lepiej murowany systemem gosp bo taniej.....A potem znow mysl "nie nie tylko bale wchodza w gre" i tak w kolko. Potem wybor projektu, bladzimy pomiedzy kilkoma, chyba tylko orientacyjna wycena kosztow pozwoli nam dokonac wyboru, tzn szacunkowy koszt dokona wyboru za nas :D

 

Az cud ze dzialke kupilismy od reki. Czy tylko my tacy niezdecydowani???

 

kiedy Wam pasuje, bo jeśli w tygodniu to w okolicy 18-19, bo wtedy mam nadzieje juz byc ogarnieta po jakimś jedzonku

chyba że chcesz czekać do weekendu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Możecie sięgnąć do Waszych archiwów lub aktualnych zapisków i powiedzieć mi ile kosztowała lub ma kosztować robocizna związana z położeniem dachówek i całego systemu (folia, łaty, i cała reszta) związanego z okładziną dachu. Interesuje mnie średnia cena za m2 bo przecież 2spad będzie tańszy niż kopertowy bez materiału.

Mój dach to 175 m2 dwuspodowego dachu z dwoma lukarnami.

Podpowiedzcie proszę bo mam wykonawcę który robi mury i więźbę wiec do zakończenia robót na ten rok musze jeszcze pokryć dach całym systemem i orynnować.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...