Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

to i ja sie przywitam. zgłasza sie kolejny mieszkaniec (nka) Łochowa. Jeszcze nie mieszkamy , ale myslę w przeciagu trzech tygodni to nastapi. Dom stoi, obecnie jesteśmy na etapie wykańczania - szlifowania i lakierowania parkietu. Zostalo nam z "grubszych" rzeczy tylko ogrodzenie i własnie mam pytanie: czy może zna ktos ekipe, która mogłaby ja wykonać tzn ogrodzenie już jest - pręty - chodziłoby tylko o wylanie betonu na murek pod ogrodzenie? Pozdrawiam na razie z działki Drzewce (k/Murowańca)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Musimy się Wam czymś pochwalić 8)

Mamy już zabudowaną kuchnię :lol: :lol:

... pomalowaną i wykafelkowaną (dzieło Ani :o )

 

żeby nie być gołosłownym zamieszczam fotkę

... jeszcze bez klameczek i takich tam pierdółek wykończających, ale obraz jest

 

http://www.szymczak-studio.pl//murowaniec/Wykonczeniowka/20060711_011.jpg

 

 

pozdrawiamy[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna kuchnia. Lubie taki styl. Jakie firmy polecasz? Zmieniłabym jedynie kafelki podłogowe. Mam podobne w mieszkaniu i przy dwóch psach ciężko utrzymac je w czystości.

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa

 

Jakie firmy polecam?

Oczywiście tą, która robiła u mnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jest to nowa firma na rynku i widać, że bardzo się starają.

Pracują na lepszych materiałach (zawiasy, blaty, klameczki itp).

... a na dodatek jeszcze byli tańsi od konkurencji o ok.1,5tys

 

Na początku baliśmy się zaryzykować, bo to nowa firma (bez doświadczenia), ale cieszymy się ze zrobiliśmy kuchnię u nich.

 

Polecam

Jakby co zainteresowanym mogę przesłać namiary na priva.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było...

No RobertEs jestem pod wrażeniem !!! Niezła kuchnia, myœlimy o podobnej. U nas prace w œrodku trwajš ( ocieplenie poddasza + szlifowanie tynków ). A i płytkarz się opóŸni :evil:

Pozdrawiam.

 

Ja też się wziąłem za ocieplenie poddasza. Już w sumie zostało mi niewiele.

Teraz już tylko szlifowanie gipsu potem malowanko ... panele na podłogi i się wprowadzam :D :D

 

Tydzień temu podłączyłem "kibelek" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna kuchnia. Lubie taki styl. Jakie firmy polecasz? Zmieniłabym jedynie kafelki podłogowe. Mam podobne w mieszkaniu i przy dwóch psach ciężko utrzymac je w czystości.

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa

 

pozdrawiam

 

no tak sąsiad bo ja to się z netu dowiaduje o takich rewelacjach, no to sąsiad parapety już są czy nieee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że praca u was wszystkich wre, aż zazdroszczę. Ja z kolei nie pisałam bo tez niewiele się u nas działo. W tej chwili mamy prąd , własną studnię, ściągnięty humus , zagęszczny grunt i ekipa p. Romka (pomoć rewelacyjny, dlatego za nim czekaliśmy)przygotowuje się do fundamentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze dach musi byc? pani, ktora nam sprzedawala dom powiedziala, ze to stan surowy zamkniety. Sa drzwi, okna-brakuje jednego w kotlowni, jest wiezba-bez dachowki, jest instalacja elektryczna, wodna, i szmbo, nie ma wylewek w 4 pomieszczeniach.

Przy okazji powiem, ze dach zacznie sie robic w poniedzialek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...