Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Letni Wieczór M44 Adama I Dominiki- komentarze:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Od 2 dni czytam Państwa dziennik. Bardzo ładna kuchnia i łazienka.

 

Ja planuję budowę domu na wiosnę 2011r. Na razie zastanawiam sie nad projektem.

Bardzo podoba mi się Letni wieczór i zastanawiam się nad jego kupnem. Przeraza mnie jednak dach - czy rzeczywiście ma on prawie 300 m2.

Czy mogę dowiedziec się ile Państwa ten dach kosztował? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 2 dni czytam Państwa dziennik. Bardzo ładna kuchnia i łazienka.

 

Ja planuję budowę domu na wiosnę 2011r. Na razie zastanawiam sie nad projektem.

Bardzo podoba mi się Letni wieczór i zastanawiam się nad jego kupnem. Przeraza mnie jednak dach - czy rzeczywiście ma on prawie 300 m2.

Czy mogę dowiedziec się ile Państwa ten dach kosztował? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam

 

Dziekujemy za słowa uznania:) JEsli chodzi o koszty dachu to:

Membrama dachowa Tyvek 2025PLN

więźba dachowa 10500PLN

Dachówka - komplet 13000PLN(cementrowa BRASS)

Okna dachowe FAKRO 6700PLN

Rynny 1260PLN

KLinker na komin 4300PLN

dotego doliczyc trzeba robociznę, u nasz było to okolo 20000PLN

Jak macie jeszcze jakies pytania dajcie znac:)

 

Rynny 1280PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witam.

W związku z tym, że Wy ten etapa macie już za sobą więc prosze o pomoc w temacie od którego miejsca należy zacząć układać terakotę w łazience aby w momencie gdy drzwi łazienkowe są zamknięte nie było widoczne łączenie terakoty z parkietem (którym jest wyłożony korytarz) zarówno od strony łazienki jak i od strony korytarza. Drzwi będą z ościeżnicą regulowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gratuluje postepów w budowie...My narazie walczymy z kominkiem oraz wykończeniem łazienek a przy okazji wykańczamy siebie... Zapytuję co macie na podłodze w salonie tzn. widze gres + parkiet lub deska podłogowa lub panele i zapytuję jak rozwiązaliscie problem połączenia gresu z drewnem. Poprosiłbym o jakies zdjęcie połaczenie ww.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gratuluje postepów w budowie...My narazie walczymy z kominkiem oraz wykończeniem łazienek a przy okazji wykańczamy siebie... Zapytuję co macie na podłodze w salonie tzn. widze gres + parkiet lub deska podłogowa lub panele i zapytuję jak rozwiązaliscie problem połączenia gresu z drewnem. Poprosiłbym o jakies zdjęcie połaczenie ww.

 

Dziękuję

 

WItam:)

Gres to NOVA BELL Spazio cena około 160 PLN za metr jest to bardzo fajna płytka tzw. lapato po umyciu nie widac smug co jest koszmarem przy zwykłych płytkach gresowych.

W salonie deska HARO bardzo cieniutka 11mm musieliśmy wybrać taka cienka bo nie obniżyliśmy wylewki w miejscu gdzie jest deska - połączenie na styk wykonczone silikonem jak zrobię zdjęcie to zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gratuluje ślicznie wykończonego domku.Bardzo podoba mi sie salon,kuchnia,schody a kominek-CUDO PRZEPIĘKNY.Mam pytanko co to za kominek,jaka firma i z czego wykonana obudowa ta szarość powala na kolana :jawdrop:.Będę wdzieczna za odpowiedz .Pozdrawiam :)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gratuluje ślicznie wykończonego domku.Bardzo podoba mi sie salon,kuchnia,schody a kominek-CUDO PRZEPIĘKNY.Mam pytanko co to za kominek,jaka firma i z czego wykonana obudowa ta szarość powala na kolana :jawdrop:.Będę wdzieczna za odpowiedz .Pozdrawiam :)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

 

ELOELO!!! Kominek a raczej wkład to czeski model BLANZEK!!! obudowa zwykła kartongipsowa!! a ta szarosc to ...farba z TIKURILLI:)

:)

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam. Pięknie wygląda Wasza sciana kuchenna z papryczka tez bedziemy miec ale chyba wybierzemy "malinki" ale mam pytanko co macie na scianie gdzie jest zamontowany bajerancki okap. Tam nie ma papryczki ale moze jest sama szyba lub terakota położona a moze tylko ściana. Prosmiy o info i dziekujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 11 months później...
  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...