Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Letni Wieczór M44 Adama I Dominiki- komentarze:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zmiany w projekcie:

-Pełne podpiwniczenie:)

-Likwidacja loggii w sypialni

-Podniesienie ścianki kolankowej o 2 pustaki

- dodatkowy stryszek

i likwidacja kotłowni na parterze i zrobienie tam pralnio suszarni:):)

Kotłownia przeniesiona do piwnicy:)

 

Wszystko co się dzieje na bieżąco na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Co do tynków to jak najbardziej maszyna! a co do płyt spokojnie ekipa która robi nam płyty juz wykonywała takie zabiegi i z płytami nic sie nie działo. mamy nadzieje ze pogoda za niedługo sie poprawi i ruszymy z robotami tak jak należy:) aktualnie dom schnie:) wiatr w niem hula:) Pozdrowienia a, gdzie Wasz dziennik:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Co do tynków to jak najbardziej maszyna! a co do płyt spokojnie ekipa która robi nam płyty juz wykonywała takie zabiegi i z płytami nic sie nie działo. mamy nadzieje ze pogoda za niedługo sie poprawi i ruszymy z robotami tak jak należy:) aktualnie dom schnie:) wiatr w niem hula:) Pozdrowienia a, gdzie Wasz dziennik:)

 

 

Witam,

bardzo podoba mi się Wasz domek,a już kompletnie zaniemówiłam na widok projektu nr.2 kuchni-jest piękna.

Mam pytanie-co jest na ścianie pod okapem-w projekcie czarne z owockami ;-)

To plastik,tapeta,szkło???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam. Zapytuję Was w temacie ocieplenia tarasu tzn. wg projektu na tarasie jest wylewka około 20cm (2cm szlichta+12cm styropian+4cm szlichta+1.5cm gres) natomiast w pomieszczeniach mieszkalnych jest 10cm (4cm styropian+4cm szlichta + 2cm parkiet) Różnica około 10cm. Jak dla mnie jest to dziwne rozwiązanie. Zawsze wydawało mi się, że wyżej powinno być w mieszkaniu niż na tarasie aby woda nie wpadała do środka a wg projektu jest odwrotnie. Możecie coś zasugerować w tym temacie. Poza tym czy podmurowywaliście otwory okienne, drzwiowe, pod bramę garażową przed ich wstawieniem czy są okna drzwi i brama garażowa oparte są na chudziaku. Proszę o info w ww tematach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam,

bardzo podoba mi się Wasz domek,a już kompletnie zaniemówiłam na widok projektu nr.2 kuchni-jest piękna.

Mam pytanie-co jest na ścianie pod okapem-w projekcie czarne z owockami ;-)

To plastik,tapeta,szkło???

 

Pozdrawiam

 

Dziekuję SÓWKO:) na scianach w kuchnie nie ma płytek to czarne cos to szyba a pod nia plakat z jarzębiną na czarnym tle by pasowało do blatu:)

Pozdrowasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...