Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ostatni raz? - KOMENTARZE ;-)


Recommended Posts

No i gdzie ten właściwy awatar, miał być i ni ma!

 

Ha, Chatko, gdyby to ktos wiedział, czy będzie tak, czy siak, to pewnie nikt nie miałby problemu z decyzjami! Daj sobie trochę czasu na wahania, a potem wyobraź sobie, ze już podjęłas tę decyzję (obojętnei jaką), minęło parę lat i jak się z nią czujesz.

CO się zmieniło, JAK to wygląda i CO FAJNEGO z tego wynika?...

 

pozdrówka i uszy do góry!

Avatar był i...odwaga poleciała za zaufaniem :-?

Skorzystałam z Twojej rady. Szczerze mówiąc to bardzo trudne, ale jakoś, po walce, wnioski zostały wyciągnięte. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj, znowu, nareszcie.

I miło Cię poznać :wink:

zrejetrowałam i wycofałam wizual :-?

Witaj :)

 

a ja widziałam http://forum.blizniaki.net/images/smiley_icons/dance.gif

Kurna Chata na tle morza :D

 

To co? Decyzja definitywnie podjęta?

Byłaś chyba jedyną ( z wirtualnych znajomych), która ujrzała długie blond kudły Kurnej i jej całą resztę :wink:

Myślę, że decyzja podjęta no....chyba, że nikczemnik się "popisze" inaczej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!! Kurna chata w akcji - jak dobrze cię znow czytać !!!! Pisz, pisz jak najwięcej :p :p :p :p

Meg...się uśmiecham kurna jak Cię tu widzę :D

 

Kochana, żebys ty wiedziała jaki ja mam wyraz twarz, jak mogę znów sobie twój dziennik poczytac i z tobą pogadać !!!!

 

http://klementynka7.w.interia.pl/obrazki/usmiech/1.gif

 

 

 

"Nie płacz, ze coś się skończyło, tylko uśmiechaj się że Ci sie to przytrafiło."

Gorzkie doświadczenie, ale na bank wzmacniające...? :-?

Uśmiech dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ten właściwy awatar, miał być i ni ma!

 

Ha, Chatko, gdyby to ktos wiedział, czy będzie tak, czy siak, to pewnie nikt nie miałby problemu z decyzjami! Daj sobie trochę czasu na wahania, a potem wyobraź sobie, ze już podjęłas tę decyzję (obojętnei jaką), minęło parę lat i jak się z nią czujesz.

CO się zmieniło, JAK to wygląda i CO FAJNEGO z tego wynika?...

 

pozdrówka i uszy do góry!

Avatar był i...odwaga poleciała za zaufaniem :-?

Skorzystałam z Twojej rady. Szczerze mówiąc to bardzo trudne, ale jakoś, po walce, wnioski zostały wyciągnięte. Pozdrawiam

Życzę wszystkiego dobrego na tej drodze, obojętnie, jaką wybierzesz, niech Ci się szczęści! :D

Dom pietrowy, powiadasz? I projekt indywidualny? Będę zaglądać i do dziennika i w komentarze, mam nadzieję, ze już nie znikniesz na tak długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

Wszelki duch.... jest, jest odnalazła się w końcu nasza KURNA CHATA :wave:

 

gęby wszelakie masz w górnym wierszu przed spinaczem:cool:

 

 

a nowe forum jest do d..... więcej złego niż dobrego, ale sobie informatycy nie radzą - wyskoczyli z płynącego okrętu bo tak pięknie miało być, a tu... kupa :bash:

 

 

ale teraz najważniejsze, że wróciłaś do nas i mam nadzieję na kolejny rozdział opowieści - ostatnio bardzo groźnie się skończyło :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję na ciąg dalszy......... wcześniej się nie ujawniałam ale czytałam poczynania Kurnej, ale teraz postanowiłam się ujawnić i wyrazić swoją radość z powrotu Kurnej:wave: i śmiem nawet prosić: NIE ZNIKAJ NAM WIĘCEJ:D

Goga...to połowiczne zniknięcie, życie jest jakie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...